• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 1 478 nekretnina - prosečna cena 1.104 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 3.sprat
    • interfon
    • 2.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru grada, na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih sadržaja potrebnih za udoban gradski život. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma funkcionalan dvosoban stan površine 55m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande i Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u mirnom kraju, na prvom spratu (visoko....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, na uglu ulica Matice srpske i Vitez.karađ.zvezde u prilici smo da vam ponudimo odličan i prostran 2.0 stan, na prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase koje se pružaju dužinom celog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132244, IV/VI, klima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Površine je 63m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u novogradnji preko puta Lipovog gaja i Fudbalskog centra Vujadin Boškov,I sprat,ulično orjentisan,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo,terasa . . . uknjižen.U ceni ostaje kuhinja ,klima i plakar a po dogovoru može i ostalo.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 51.750 €, 3453,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prirodem u jednom od najlepših delova u Novom Slankamenu, nalazi se građevinski plac koji pruža ono što je retkost - potpuni mir, privatnost, i očaravajući pogled na moćni Dunav. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 380 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran nov stan 52m2 sa 2 manje spavaće sobe nadomak Shop 'n' go marketa i autobuske stanice. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/3399122 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 100.000 €, 21,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan sa pripadajućom terasom. Grejanje na TA pec što garantuje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112685.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom, na Novom Naselju.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132261, PR/. Izdaje se odmah useljiv stan sa odvojenom spavaćom sobom. Bez kućnih ljubimaca. Kompletno opremljen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan extra namešten na odličnoj l,okaciji.. Informatika oko 8000, din Depozit obavezan. Bez kučnih ljubimaca. Ag. provizija 50% od prve kirije. Useljiv od 22.052026 god. Za više informacija i zakazivanje prezentacije, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 550 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na prestižnoj lokaciji u zgradi sa liftom. Grejanje na gas. U blizini se nalazi sva potrebna infrastruktura za udoban i urban život ( autobuska stanica, prodavnice, kafići) Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN, LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112682.Izdaje se moderno namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban stan u ulici Palmira Toljatija. Kvadratura je 61m2. Prosecan iznos rezija je - 10000 infostan, nasa potrosnja struje je oko 3500, centralno je grejanje, ulazi u infostan, internet i kablovska zavisi od zakupca, telefon je vezan za internet. Adresa - Palmira Toljatija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Bulevaru Zorana Đinđića. Površine je 54m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajemi potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 61m2 .. 61m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom kraju okruženom zelenilom. U izvornom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Kireškoj ulici u MZ Željezničko Naselje namešten prizemni stan površine 49 m2. Sastoji se od predsoblje, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije. Grejanje je na gas. Stan je potpuno namešten. Stan se izdaje nepušačima i bez kućnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na idealnoj lokaciji u Kosovskoj ulici, na svega 100m od Skupstine. Uknjizen je na 87m2, dok je stvarna povrsina 95m2. Prodaje se bez namestaja, u stanu ostaju ugradni plakari. Sve je radjeno po meri i sa ukusom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U okviru hotelskog kompleksa Xenon u ulici Vojislava Ilića, u neposrednoj blizini Beo šoping centra, izdaje se kompletno namešten stan za dugoročan zakup. Stan je funkcionalan, sa otvorenim dnevnim prostorom koji uključuje kuhinju i trpezariju, odvojenom spavaćom sobom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARSONJERA KOD SPENSA, ODMAH USELJIVA, VISOKO PRIZEMLJE, NEMA TERASU. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50%. REGISTAR PSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 129.000 €, 68,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 500m od Smederevskog puta na odličnoj lokaciji nalazi se stan - poslovni prostor u novoj kvalitetnoj zgradi. Prostor je dvostrano orijentisan, funkcionalan, idealan za miran porodični život, a može i kao poslovni prostor zbog svoje dobre pozicije. U neposrednoj blizini svih sadržaja,....

 
 
 
  Plac, IRIG, 850.000 €, 107000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132378, uknjižen, deljiv. Na prodaju poljoprivredno zemljište pod voćem, sa izuzetnim potencijalom za dalji razvoj i investiciju. Na placu se nalazi oko 2.000 stabala šljive i 15.000 stabala jabuke.Zemljište se nalazi na veoma perspektivnoj lokaciji, na svega 450 m....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban stan u ulici Uroša Martinovića. Mesečne režije 3.000RSD. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9100940.Izdaje se komforan dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne  mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 819)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>