• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 4 638 nekretnina - prosečna cena 1.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • namešten
    • opremljen
    • 4.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban i opremljen stan, 68m2, poseduje dve sobe, dnevno- trpezarijski deo sa kuhinjom i prostranom lodjom na kojoj možete provoditi veći deo dana kao i kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu sa pogledom na šumu. Veoma je udoban a nalazi se nadomak Bul Kralja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep salonski stan u strogom centru grada. Stan je jednoiposobne strukture, površine 50m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 62.000 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Srpski: Predstavljamo vam dvosoban suterenski stan smešten u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji koja pruža maksimalnu dostupnost svih sadržaja. Stan je uknjižen kao stan 1/1 i bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu. Nalazi se u zgradi starije gradnje, a posebna pogodnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana'
300 €
850 €
350 €
  Stan, VINIK, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 80.512 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Dvosoban stan 43,52m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan dvosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na drugom spratu i ima 43,52m². Cena iznosi 1.850€/m²,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

SKUPŠTINA, STARI GRAD – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi stan na izuzetnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada – Skupština, Stari Grad. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 u urednoj zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u Kkomplexu Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, kupatila i kompletno moderno opremljene kuhinje. Velika terasa sa pogledom na Akva park za uživanje tokom celog dana. Stan je ćist, svetao , moderno opremljen . Tokom vrelih dana šum vode i kupanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g.Iz hodnika se ide u sve prostorijeIzdvojena kuhinjaVeoma svetao i dvorišno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 600 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan stan u samom centru grada, samo nekoliko minuta hoda od Tamiškog keja, kao i gradskog parka. U blizini se nalaze apsolutno svi sadržaji koji su neophodni za svakodnevni život. Stan je veoma prostran i komforan, pogodan je i da se koristi kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 600 €, 63,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala u centru Ćuprije – 63 m², prizemlje Izdaje se lokal površine 63 m², smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija sa velikom frekvencijom prolaznika, pogodna za različite vrste delatnosti – kancelarije, butik, salon, ordinaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 280 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova do sada neuseljavana garsonjera, odmah useljiva. Postoji mogućnost oko ugradnje kuhinje. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili 069 640 221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale – višeslojni hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan poseduje tri spavaće sobe, lodju, kupatilo, kuhinju i prostran dnevni boravak sa trpezarijom koji pruža osećaj komfora i topline. Odlično organizovan prostor, i idealan za porodični život, a može se lako prilagoditi porodičnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117867, III/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se izuzetno lep polunamešten dvosoban stan, 55m2 na Bulevaru Evrope, sa lepim pogledom na Bulevar. Dnevna soba je velika, 4x5m2. U kuhinji su samo kuhinjski elementi. Useljiv odmah. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 133,14m2, terasa, EG, 4/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

#32030, Izdavanje, Stan, Beograd, SENJAK, 150 m. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 135.000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, svetao i kao nov jednoiposoban stan u mirnom delu Zelenog brda, na teritoriji Zvezdare, koja je veoma dobro povezana sa svim delovima grada. Stan je skoro renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, u ulici Kneza Miloša , izdaje se potpuno renoviran, troiposoban stan, sa dva mokra čvora, kompletnom ugradnom kuhinjom i lepom, velikom terasom. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor; izdaje se prazan (u narednih nekoliko dana će biti završeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji. U blizini su svi neophodni sadrzaji a oko zgrade ima dosta parkinga. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila, ostave, garderobera,terase. ************ Ukoliko je ova nekretnina na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 700 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u jednoj od najtraženijih ulica u Nišu Dušanovoj. Stan je po strukturi dvoiposoban, projektovan tako da maksimalno iskoristi svaki kvadrat i pruži vrhunsku udobnost u samom centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravaka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Stan od 76.66 m2 u zgradi koja je u izgradnji sa kompletnom dokumentacijom potrebnom za zaključivanje kupoprodajnog ugovora. Investitor nije u sistemu PDV-a, postoji i mogućnost kupovine stana na dve rate....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 105.394 €, 57,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 56.97 m2, cena + pdv Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 56, 97m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan trosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.292 €, 111,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam potpuno renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji na Crveni Krst, u ulici Branka Krsmanovića. Pozicioniran u visokom prizemlju, ovaj stan predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, kvaliteta i savremene estetike. Prostor je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 47m2 u Durlanu u Knjaževačkoj ulici, stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe i kupatila. Stan je izuzetno lepo orijentisan sa pogledom na glavnu ulicu. U blizini se nalazi pijaca i trgovine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.900 €, 73,00 m2 cca 5070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Apsolutno sve u ovom stanu je najvišeg mogućeg kvaliteta i kreirano od strane svetski priznatih dizajnera. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Jugozapadno je orijentisan i veoma svetao. Prodaje se sa kompletnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 210.000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

BLOK 62 – JURIJA GAGARINA | ODLIČAN PORODIČNI STAN U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 71m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda — Blok 62, Jurija Gagarina, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični život. Stan je izvoran, izuzetno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan stan na izvrsnoj lokaciji preko puta Tašmajdanskog parka. Iako je u blizini prometne ulice, stan je miran i tih. Moderno opremljen, veoma svetao i prostran sa odvojenom kuhinjom , spavaćom sobom i terasom za uživanje u pogledu na zelenilo. Infostan sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 830)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura