• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2" pronađeno 2 723 nekretnina - prosečna cena 568 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1500 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman II, 87.550 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nadomak fakulteta i ne tako daleko od popularne plaže Štrand, ova nekretnina je izuzetna investicija za ljubitelje života u blizini mosta Slobode gde svi putevi vode u naš grad! Izuzetno komforan stan, starije gradnje, zgrada odličnog kvaliteta, terasa velika ustakljena, stan dobro....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, odvojenu spavacu sobu, hodnik i terasu. Nazovite za vise informacija na 0648312063. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem izvanredan ulično orijentisan dvosoban stan u Gogoljevoj ulici. Odvojena kuhinja sa prozorom, ostava u kuhinji, u sve prostorije iz hodnika, izlaz na terasu iz obe sobe Novogradnja, uknjižen, useljiv po dogovoru. Potrebna higijenska ulaganja.Vredi pogledati.(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Senjaku, manja zgrada kvalitetno konstruisana u neposrednoj blizini vrtića, škole, prodavnica. Dvosoban stan na drugom spratu koji se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dodatne prostorije predviđene za tehničke elemente stana. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 85.800 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica Noviji izuzetno funkcionalan noviji 2.5 stan na savrsenoj lokaciji.Samo 100m od Bul.Cra Lazara u mirnoj sporednoj ulici.Lep prostran dnevni boravak sa izdvojenim kuhinjskim delo sa svojim prozorom i dve spavace sobe.Odličan je za zivot ali izdavanje zbog neposrdne blizine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 94.910 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam odlican dvoiposoban na Grbavici! Za vise informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 54,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan komforan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. U okolini Lidl, autobusko stajalište, dovoljo mesta za parkiranje, igrališta za decu, kućne ljubimce. Stan izuzezno topao. Potrebno higijensko krečenje. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. U ceni ostaju ugradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.700 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstvaljamo vam nekretninu u jednoj od najtraženijih lokaciji u gradu sa dosta parking mesta, zelenila. U blizini škole, vrtića, gradskog prevoza, marketa idealna lokacija za porodični život, Mogućnost prepravke u dvoiposoban, nekretnina je odlično održavana i uknjižena na vlasnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.700 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moderna vila se gradi u Adicama, sa željom investitora da stvori idealno mesto za lagodan, porodičan život. Vila poseduje ograđeno sopstveno dvorište sa parking mestima, ukrašeno zelenilom. Smeštena u mirnom delu, relativno blizu reke Dunav, sa pogledom na Frušku goru, a opet udaljena....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.750 €, 49,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposobni stanovi površina 49m2 u novoizgrađenim objektima spratnosti: prizemlje + sprat (Pr+1) u jednom od najlepših delova Zlatibora, udaljeni svega 1,7km od samog centra i jezera. Materijal i oprema gradnje su vrhunskog kvaliteta. Grejanje je električno-podno (3,5kw)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na Novom naselju u starijoj zgradi iz 1980. godine koja se odlično održava. Renovirano sve osim stolarije, mali računi, terasa, prvi sprat, 2 lifta. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053166 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.000 €, 51,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41428, 061 234 30 11 Stefanela, Dvoiposoban na Novoj Detelinari uklopljen u 51m2. U izgradnji je napravljen kao jedna garsonjera i jedan jednoiposoban. Parketi su hoblovani, sve je okrečeno. Uknjižen1/1. U dvorištu natkriveno parking mesto! .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.250 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na mirnoj lokaciji. Kompletno sređen, ne zahteva veća ulaganja. Moguće kupiti putem stambenog kredita. Dobar kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju fantastičan dvosoban stan u širokoj ulici koja obiluje zelenilom i slobodnim parking prostorom. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, dečija igrališta, marketi, apoteke, pekare, kafići. teretane, autobuske linije i sve ostalo neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na Novom Naselju. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju koja je fizički odvojena, trpezariju, spavaću sobu i kupatilo. Lokacija na kojoj se stan nalazi je prelepa i okružena zelenilom. U okolini dovoljno parking mesta. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 84.000 €, 46,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji sa dve sobe i dve terase. Uknjižen u Leštanima. Završetak radova planiran krajem jula. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 50,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.indomio.rs

Prelep stan u centru Zlatibora, Erska ulica, neposredna blizina jezera, Lidla Kompletno opremljen od poda do plafona. Vlasnik je stan sređivao za sebe po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 105.000 €
13.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep dvosoban stan, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade u mirnom delu naselja, okružen zelenilom i parkovima. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, zasebne spavaće sobe i kupatila. Sređen, bez ulaganja, odmah useljiv. Blizina....

 
 
 
  Stan, IRIG, 84.900 €, 52,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi komforan dvosoban stan u Vrdniku, preko puta Doma zdravlja, na samom centru. Lokacijski odlično pozicioniran, na visokom prizemlju starije gradnje, gleda na zelenilo u dvorištu i park prekoputa. Stan je kompletno renoviran, nove Bosh peći na struju u svakoj sobi, inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Investicija za preporuku! Dve garsonjere. Uknjižen dvorišni objekat na Bulevaru za kompletnu adaptaciju. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

stan na odlicnoj lokaciji u blizini semafora, odmah do Osnovne skole. Stan ima odlicnu strukturu, nalazi se na 2. spartu stambene zgrade zidane 2008 god.. Stan je uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namesten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.500 €, 52,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar u ulici Vase Stajića,odličan i funkcionalan stan od 40m2+ 12m2.U donjoj etaži su kupatilo,spavaća soba,deo hodnika ka dnevnoj sobi i kuhinji,odakle se stepenicama ide u gornjih pomenutih 12m2 u funkciji sobe.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052454....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.300 €, 51,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji sa odvojenom spavaćom sobom, na 1. spratu u naselju Kotež sada po specijalnom popustu! Stan je orijentisan ka sunčanoj strani, sa obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući velikim staklenim površinama. Grejanje je podno, u kombinaciji sa inverter klimom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.800 €, 54,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

20874, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban prostran, održavan stan sa izuzetno funkcionalnim rasporedom, sigurnosnim vratima i termoizolovanom fasadom. Stan je na II spratu (od ukupno 7), lično vlasništvo, uknjižen (bez tereta) na 54 kvm grejne površine, bez balkona sa zimskom ostavom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA NAMESTENOG STANA, NA VISOKOM PRIZEMLJU SA TERASOM I PARKING MESTOM. APARTMANSKO NASELJE KAPIJE ZLATIBORA GDE SE NALAZI I STAN JE U NASELJU SLOBODA, U MIRNOM DELU CENTRA ZLATIBORA, NA SVEGA 650 M OD JEZERA, 400 M OD CRKVE, A OPET NA DOVOLJNOJ UDALJENOSTI OD VEĆ SAD MOZEMO RECI....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja namestenog stana na Zlatiboru od 47m2 u visokom prizemlju sa terasom i parking mestom. Apartmansko naselje Kapije Zlatibora gde se nalazi i stan je u naselju Sloboda, u mirnom delu centra Zlatibora, na svega 650m od jezera, 400m od crkve, a opet na dovoljnoj udaljenosti od....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 97.000 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvoiposoban ukupne površine 53,84 m2. U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 79.300 €, 49,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Peti sprat, uknjizen,prostrano predsoblje sa odvojenim WC-om,velika i svetla spavaca soba,dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na terasu,dvorisno orijentisanu,namestena i funkcionalna kuhinja,odvojeno kupatilo sa kadom i ves masinom,ugradni plakar,druga terasa koja moze sluziti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 51,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nekretninu u mirnom delu Detelinare, u blizini osnovne škole, marketa, kafića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, dvorišno orijentisan. Fantastičan raspored, iz hodnika u sve prostorije. Uknjižen 1/1 tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Za sve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran stan sa prelepim pogledom na Novi Sad! Prodaje se komplet namešten, odma useljiv. Blizina škola,vrtića, autobuskih stajališta, marketa, šetališta. Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 83.745 €, 52,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 52.34m2, na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je pozicionirana u mirnom delu grada, u naselju Carina, na svega 10-tak minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.250 €, 48,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40963, 061 234 30 11 Stefanela, Sa ugradnom kuhinjom, plakarima i klimom u ceni. U dvorištu sa rampom ima dovoljno mesta za stanare. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.250 €, 48,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Ovo je stan sa odlicnim rasporedom. Dve odvojene sobe, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i terasa. Nova gradnja. Stan se nalazi na trecem spratu, zgrada nema lift. Lokacija: blizu zeleznicke stanice, preko puta Lidla (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053124 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 77.250 €, 48,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, kompletno renoviran stan na mirnoj lokaciji. Za ozbiljnje kupce moguć dogovor oko cene. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stanove u izgradnji u stambenom kompleksu u Bečmenu, u ulici Đure Jakšića. Stanovi su sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Stan se satoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Mogućnost povraćaja pdv-a za kupce....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan u naselju Erdoglija, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Memorijalni park Šumarice. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.500 €, 47,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 78.670 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na trecem spratu kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.670 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, površine 48,51m2 (33,51m2+15m2) , po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase površine 15m2. Stan se nalazi na povučenom delu zgrade koja poseduje....