• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 do 1800 eura/m2" pronađeno 2 723 nekretnina - prosečna cena 568 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1500 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.480 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Apartman u novogradnji u blizini jezera, nedaleko od gondole. Termo fasada, alu paneli u drvo dekoru, osvetljenje staklo, alu ograde, stolarija alu-pvc, ugradne sanitarije minoti kabine, tarket parket, keramika 1.klase.Aluminijumske roletne na elektronski pogon.Zgrada ima lift. Savremena....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni apartman, na prvom spratu zgrade, planirani rok za useljenje -mart 2026., sa uračunatim PDV-om, ne može na kredit. Dvostrano orijentisan. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.780 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan jednosoban stan kod Vrnjačkih Termi. Ovaj potpuno opremljen stan površine 48m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavace sobe, kupatila, hodnika, i poseduje terasu. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 90.305 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo elitni stambeno poslovni objekat,koji se nalazi u samom centru Inđije na šetalištu. Savršeno mesto za život u blizini pošte,škole,vrtića,velikih marketa i Doma Zdravlja,mesto na kom ćete osetiti privilegiju savremenog života,koji podrazumeva pametnu zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 93.780 €, 53,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.070 €, 47,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafića i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Dobar dvosoban stan sa gradskim centralnim grejanjem,blizina centra,marketa,doma zdravlja,skole ,vrtica,useljiv.. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 84.880 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja sa rokom useljenja do kraja 2021.godine. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Zgrada će posedovati energetski pasoš i grejanje će biti po potrošnji, s` tim će i mesečni troškovi biti minimalni. Zgrada će se nalaziti u blizini šetališta u centru grada, na svega desetak minuta....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
03.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Zemun polja, nalazi se ovaj 2.5. stan, u urednoj i održavanoj zgradi, koja poseduje lepo sređeno sopstveno dvoriste. Infrastruktura je kompletna. Stan je veoma funkcionalan i adaptibilan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Lokal površine 46m2 pogodan za različite namene(Trenutno kancelarija) Dobra Lokacija . U procesu legalizacije .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u novogradnji, površine 46 m² u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike stana: Cena: 81.000 EUR Površina: 46 m² Karakteristike: grejanje - norveški....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 84.480 €, 48,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan, na 200 od šetališta, i na 100m ispod mesta, gde ce se graditi gondola na Goču. Stan je površine 48m2, i sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe, kupatila, i terase, sa koje se pruža predivan pogled na celu Vrnjačku Banju. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 50m2, koji se nalazi u blizini Slatine. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, kupatilom, hodnikom i terasom. Stan je kompletno opremljen nameštajem i spreman za useljenje bez....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 83.000 € na 88.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
11.03.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvorištem. U dvorištu je moguće parkirati auto. Dvorište je površine oko 30m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 82.690 €, 47,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini medicinskog fakulteta i parka Sveti Sava. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.950 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gradi po najnovijim standardima gradnje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.400 €, 48,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.740 €, 48,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja sa rokom useljenja decembar 2022. Odlican dvoiposoban stan sa odličnom opremom. Cena je sa pdv-om. .

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Na mirnim obroncima Kosmaja, u srcu prirode, prodaje se mala, potpuno nova kuća spremna za useljenje. Ovo je dom u kojem se odmah može živeti - bez dodatnih ulaganja, bez brige, samo da unesete svoje stvari i uživate u tišini.Kuća poseduje dve udobne spavaće sobe, prijatan dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Knjaževačkoj ulici koji se nalazi u blizini: Durlanske pijace, osnovne škole "Mika Antić", AS trgovine, slatke kuće i mnogobrojnih drugih prodavnica Uknjižena površina stana je 53m2, nalazi se na II (drugom) spratu, u zgradi bez lifta. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokacija! Blizina centra, futoske pijace.... Kompletno renoviran bez ulaganja! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Futoška,u blizini elektro škole i futoške pijace,par minuta od centra grada,dvorišno orijentisan,sklonjen od buke i saobraćaja,sa rešenim pitanjem parking prostora.Pozvati 064/1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051830 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan stan na izuzetno traženoj lokaciji. Klasičan raspored sa prostranim prostorijama, kuhinja sa trpezarijskim delom fizički odvojena. Stan zahteva određena ulaganja, ali je u ovoj kvadratuti maksimalno iskorišten prostor! Za svaku preporuku! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Uknjižen 1/1. Kompletno je renoviran i idealan za porodično stanovanje. Parking i dosta zelenila oko zgrade, mirna lokacija. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, naselje Obudojevica, površine 47m2. Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Bez ikakvih ulaganja. Stan se izdaje preko booking-a, razrađen posao. Odlična investicija. Agencijska provizija je uračunata u cenu. Registar....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 84.140 €, 48,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan novogradnja u naselju Borča ukupne površine 48,08 m2,po strukturi dvosoban. Završetak radova u maju 2026.god. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.900 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 94.560 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dupleks u zgradi novijeg datuma sa odlično iksorištenim prostorom u mirnom delu Petrovaradina. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva ulaganja, nema tereta i zabeležbi. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo lokal na dobroj lokaciji, na Novom naselju. Odmah useljiv! Pogodan za razne vrste delatnosti. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.050 €, 48,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan komforan dvosoban stan. Bez ulaganja. Dogovorena ugradnja lifta u zgradu. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 49,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban apartman u mirnom delu Zlatibora, u Potocima, apartmansko naselje Tajna, površine 49m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase sa koje se direktno izlazi u dvorište. Prodaje se potpuno namešten. Stan ima i parking mesto. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam,dvosoban stan na prvom spratu u funkciji dvoiposobnog.Stan gleda na Sajam, svetao je i dobro organizovan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051644 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 690)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>