• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 208 nekretnina - prosečna cena 1.215 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, na Topličinom vencu, u neposrednoj blizini svih važnih poslovnih i administrativnih sadržaja. Smešten je na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje i predstavlja odličan izbor za firme i preduzetnike koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, namešten dvosoban stan u naselju Dubočica. Površine je 54m2, nalazi se na na I spratu zgrade. Potpuno je renoviran i izdaje se na duži vremenski period. Sastoji se od hodnika, ostave, spavaće sobe, kuhinje, velike dnevne sobe iz koje se izlazi na prostranu terasu .Na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 650 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski U zgradi sa smart sistemom nalazi se ovaj potpuno nov i neuseljavan lux stan, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Enterijer odiše elegancijom i funkcionalnošću, uz pažljivo birane detalje i vrhunsku opremu renomiranih brendova (Bosch, Electrolux). Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 102.600 €, 54,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište(Duvanište)(Stan - Dvosobna Struktura) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketaZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-299-229 064-538-11-99....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stan u zgradi novije gradnje. Stan je na drugom spratu,delimično okrenut ka dvorištu zgrade,dvostrano orijentisan,izuzetno svetao,prozračan,sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Stan je u potpunosti renoviran,opremljen novom belom tehnikom,potpuno novim nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.450 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 46,18m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 153.000 €, 54,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Zemunu , Gornji grad - Kalvarija , u neposrednoj blizini parka Jelovac. Ovaj dvosoban stan dvostrano je orjentisan (jug-istok) ,svetao i osunča , komforan i nalazi se u dobrom , održavanom stanju. Lokacijski je dobro pozicioniran i u blizini se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen 2.5 stan na prvom spratu na Voždovcu u zgradi novije gradnje. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Slobodan parking ispred zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Mesečno plaćanje + depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u mirnom delu Novog Beograda u održavanoj zgradi, okruženoj brojnim marketima; na par koraka je i poznata „Ulica Gladnih“, sa velikim izborom restorana, poslastičarnica, objekata brze hrane, apoteka, drogerija, menjačnica, pekara i radnji kuvane kao i brze zdrave ishrane,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 102.030 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.5 stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i topla voda na gas, protočan bojler, što doprinosi niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost sa centrom grada. Jedna linija do Vukovog spomenika,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.600 €, 46,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, blizina vrtića,škole i auto-puta. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108599, I/V, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Lux stan u novogradnji! Kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom!Centralno grejanje po utroška (kalorimetar). Stan je opremljen savremenim smart home sistemom (klima, grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u mirnom delu Banovo brdo, u ulici Blagoja Parovića , na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje, ostave i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban-stan kod Djeram pijace na duži vremenski period ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.000 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi svetao, zapadno orijentisan stan u najlepšem delu Bloka 45. Izvorno 1.0, adaptiran u 1.5. Delimično renoviran. Od prostorija: hodnik, spavaća, dnevna soba, kuhinja, trpezrija i kupatilo. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa dva nova lifta. Okružen parkovima i šetalištem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam moderno uređeni stan za iznajmljivanje na adresi Đorđa Krstića,Palilula,Niš. Ovaj stan je odmah useljiv i idealan za one koji traže mirno mesto blizu svih potrebnih sadržaja i pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Stan se sastoji od dnevne i spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i svetao dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u srcu Vračara, na uglu Baba Višnjine i Njegoševe ulice. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i video nadzorom.Stan je kompletno renoviran i funkcionalno organizovan, pružajući....

 
 
 
  Stan, VINIK, 104.110 €, 46,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 163.770 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 4, jednom od najtraženijih i najmirnijih delova grada. Stan se nalazi u lepo uređenom okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-208 (od ukupno 208)

<< <1 2 3 4 5> >>