• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 zadnjih 7 dana useljiv" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 888 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 92.500 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 zadnjih 7 dana useljiv'
400 €
800 €
137.000 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novom naselju Vojvode Vlahovića. Stan je kompletno namešten, u odličnom stanju, odmah useljiv. Nalazi se na prvom spratnu četvorospratne zgrade koja se jako lepo održava. U blizini autobuskog stajališta, Maxija, Visoke poslovne škole i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vojvode Stepe ulica, 2.0,50kvm, namešten, dnevna+spavaća soba, terasa, klima, cg (info stan 9000din), katv+internet 3500din, DOZVOLJENI kućni ljubimci, okrečen i useljiv stan, NOVOGRADNJA, 500e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112685.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom, na Novom Naselju.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 91126683.Izdaje se prostran dvosoban stan od 49m2, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzno namesten stan u novoj zgradi u neposrednoj blizini Đeram pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, kupatila i velike terase. Odmah useljiv Za svaku preporuku. Agenc. provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 300 €, 49,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se loka od 49m2 u Zmaj Jovinoj na međuspratu, useljiv odmah. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv i kompletno opremljen stan izdaje se u Belvilu, u neposrednoj blizini prodavnica, pekare, vrtića i marketa. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe i terase. Površina stana iznosi 52m2. Po dodatnoj ceni od 100€ može se iznajmiti garažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan – svetao, uredan i odmah useljiv Izdaje se dvosoban, sveže okrečen stan, prijatne i funkcionalne strukture. Stan poseduje veliku lođu, idealnu za jutarnju kafu ili odmor nakon radnog dana. Grejanje je centralno (CG), što pruža komfor tokom cele godine. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU GRADA, NOVI SAD--- Agencijska šifra: 9102278. Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 52m2 na 4. spratu novije zgrade sa liftom u strogom Centru grada. Stan je useljiv je od 08.06.2026. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Zgrada je energetski efikasna i režijski troškovi su mali, grejanje je na gas i plaća se po potrošnji, svaki....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan/poslovni prostor površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje, kao i priključke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Bubnju u Kragujevcu, na traženoj lokaciji u sklopu novog i modernog kompleksa. Stan se nalazi u neposrednoj blizini bolnice, škola i fakulteta, što ga čini odličnim izborom za udoban i praktičan život. Stan ima 47 m² i nalazi se na prizemlju. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 53,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u Balkanskoj ulici, u neposrednoj blizini Terazija. Prostor je površine 53m², po strukturi 2.0 soban, smešten na 1. spratu uredne starogradnje sa liftom. Odmah je useljiv i idealan za kancelarijske delatnosti, advokatske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od Bulevara Oslobođenja, Sajma,autobuske i železničke stanice, Univerziteta i drugih važnih sadržaja. Odmah je useljiv. Nije pet frendly ! Cena je 450€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan od 47m² na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom kraju, na svega nekoliko minuta od centra, u blizini prodavnica, restorana, kafića, škole, vrtića i gradskog prevoza. Stan je polunamešten, veoma svetao i funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Square Garden. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i terase. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i idealan za udoban život. Mogućnost zakupa sa parking mestom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Banovom brdu, punoj zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Stan je sveže okrečen, uredan sa pvc stolarijom i odmah je useljiv. U blizini je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u Sunnyville, 46kv, 2. sprat bočni pogled sa terase na Dunav, za nepušače, bez ljubumica. Kompletno opremljen stanje lux. Useljiv odmah. Grejanje je po utrošku, struja isto po utrošku oko 4000 izlazi. Internet kablovska oko 3000..plus 2000 odrzavanje. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam moderno uređeni stan za iznajmljivanje na adresi Đorđa Krstića,Palilula,Niš. Ovaj stan je odmah useljiv i idealan za one koji traže mirno mesto blizu svih potrebnih sadržaja i pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Stan se sastoji od dnevne i spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je na najboljoj lokaciji u Filmskom gradu. Zgrada kvalitetna - od bele fasadne cigle. Stan kompletno namešten, funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija, svetao i odmah useljiv. Svi neophodni sadržaji za kvalitetan život: crkva, prodavnice, kafići, Košutnjak. Za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, svetao i veoma funkcionalan stan u novijoj zgradi u ul. Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom iz koje se izlazi na prelepu lođu, komfornu spavaću sobu sa radnim stolom, krevetom za dve osobe i plakarom, odvojenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 39)

<< <1> >>