• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 206 nekretnina - prosečna cena 1.215 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u modernoj zgradi, potpuno opremljen, lepo sređen, poseduje dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten i potpuno renoviran jednoiposoban stan u kući, u kojoj vlasnik ne živi. Nalazi se u neposrednoj blizini Fakulteta Zaštite na radu i Difa. Stan je u prizemlju kuće, površine je 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 zadnjih 7 dana'
600 €
18.000 €
450 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 50 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan sa jednom spavaćom sobom u Višnjička Banja, u blizini vrtića Mali Suncokreti. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za kancelarijski prostor. Opremljen je, a nameštaj se može dodatno uneti i prilagoditi u dogovoru sa zakupcem, u zavisnosti od potreba....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na okretnici autobusa br 26. Grejanje Inverter klima. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov” i Lipovog gaja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo udoban i svetao stan za dugoročni zakup u jednom od najkomfornijih i najbezbednijih delova Beograda. Ovaj stan je idealan za porodice sa decom, studente ili bilo koga ko ceni mir i tišinu i dobro razvijenu infrastrukturu. Raspored uključuje dve odvojene spavaće sobe, prostranu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje u Višnjičkoj banji. Renoviran, svetao, namešten. Troškovi: struja po potrošnji, infostan sa grejanjem, upravnikom, čišćenjem i održavanjem zgrade 10.800, internet i katv na ime zakupca. Prvi sprat, ima parking slobodan za stanare zgrade i igralište za decu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dovosoban stan na Vračaru. Mutapova ulica, sa pogledom i u blizini Hrama i Kalenić pijace. Stan je opremljen, ima CG, klimu i osnovne uređaje, renoviran i sređen. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 138.000 €, 50,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 530 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 530 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan od 50kvm, 4/7, u Bulevaru kralja Aleksandra, blizu okretnice tramvaja, sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, pretsoblja, kupatila i balkon-terase. Stan je svetao, miran, ne gleda na Bulevar,skoro kompletno namešten sa mogućnosću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan na Crvenom pevcu i blizini Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, putem elektrilnog....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan okružen zelenilom i parkovima. Blizu mega marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta, auto put. Renoviran Nije zonirano Uknjižen na 50m2, terasa 5 m2 nije uknjižena Agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 8/8, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112672.Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 15.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132129, VPR/, klima, telefon, garaza, podrum. Dvosoban stan , klimatizovan,dve odvojene sobe(spavaca i dnevni boravak) u centru Banovog brda. Nalazi se na 150 metara od Pozeske ulice I autobuske I tramvajske stanice i 50m od Maxi marketa I apoteke.Godisnji ugovor o....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 390 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

(AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, svetao i komforan dvosoban stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Bulbulderu, Zvezdara. Stan je površine 50m² i nalazi se na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i pruža maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Vračar, Mutapova ulica, pogled na Hram, svetao. Prodaje se stan u Mutapovoj ulici, u samom srcu Vračara, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je osvežen i spreman za useljenje, sa funkcionalnim rasporedom i prijatnim ambijentom za svakodnevni život. Strukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132293, II/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se namešten trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Radi lakšeg finansiranje moguće je plaćanje depozita pri ulasku u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan 2.0 (50m2), namešten stan za izdavanje u Bregalničkoj ulici (Crveni krst, Lion). Cena je 600€. Infostan oko 8500. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#49495, Izdavanje, Stan, Beograd, TAŠMAJDAN, 50 m. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je duplex dvoiposoban na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i svetao, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Udoban stan na jednoj od najpopularnijih, a istovremeno mirnih i zelenih lokacija nalazi se u neposrednoj blizini parka Tašmajdan. Sastoji se od svetlog dnevnog boravka uređenog u bež tonovima, kuhinje sa velikim prozorom koji gleda na zelenu površinu, komforne spavaće sobe i moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 290 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten dvosoban stan na Crvenom pevcu. Površine je 50m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Grejanje u stanu je centralno. Stan je dobro orijentisan, svetao je i topao. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i potpuno namešten stan od 50 m² u Mileševskoj ulici, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Kalenić pijace. Stan je veoma svetao i osunčan tokom većeg dela dana, od oko 10 časova pre podne pa sve do zalaska sunca. Ima dve terase sa otvorenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Vračaru, u delu Čubura, predstavlja sjajnu priliku za udoban gradski život. Stan je renoviran i nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je dvosoban, sa jednom spavaćom sobom i dnevnim boravkom, što ga čini funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo organizovan dvosoban stan sa garažnim mestom, idealan za one koji žele mir i udobnost. Stan je okrenut ka dvorištu, pa nema buke sa ulice i pruža prijatnu i tihu atmosferu za život. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i pogodan za jednu osobu, par ili manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA SATELITU---Agencijska šifra: 1007993. Prodaje se prostran dvosoban stan od 50 m2 na trećem spratu zgrade na Satelitu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je dobrom stanju, stavljena je PVC....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 350 €, 49,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao lokal površine 49m², smešten na izuzetno prometnoj lokaciji u glavnoj ulici, idealan za različite vrste delatnosti. Lokal poseduje dva ulaza – prednji direktno sa ulice i zadnji ulaz, što omogućava odličnu organizaciju poslovanja, pristup robi i dodatnu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 204)

<< <1 2 3 4 5> >>