• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat lift

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat lift" pronađeno 644 nekretnina - prosečna cena 1.521 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 850 €
22.04.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat lift'
73.500 €
350 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, mali stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje po utrošku, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 7.350 €, 392,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na svega par minuta od Trga Slavija u srcu Vračara nalazi se moderna poslovna zgrada sa 6 etaža od 7000m2. U ponudi imamo 2 poslovna prostora na 1. spratu površine 142m2 i 392m2 koji su deljivi, ceo 3. sprat se izdaje kao nedeljiva celina od 644m2 i prostor na 4. spratu od 427m2 koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 345.000 €, 137,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan i prostran stan na fantastičnoj lokaciji, kod Kalenić pijace. Na 3 spratu u zgradi od 4 sprata ukupno, trostrano orjentisan, bez lifta. Stan ima 144m2 (137m2 uknjiženo + 7m2 terasa) i nudi mnoštvo mogućnosti za prilagođavanje raznim potrebama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.400 €, 138,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u sivoj fazi koji možete u potpunosti prilagoditi svom biznisu! Nalazi se u užem centru grada. Površina prostora je 138m2. Sastoji se iz četiri kancelarije, open space dela, dva toaleta i dve velike terase. Poslovni prostor je na trećem spratu u stambeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan LUX Penthouse u blizini centra, na samo 5 min. Stan poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje centralnu klimu. Nalazi se na 4 spratu zgrade, do stana se direktno dolazi liftom koji je pod ključem i samo vlasnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban nov stan 70m Miše Dimitrijevića Duplex Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 70m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonac 120 m2 sa četiri sobe i četiri terase dvostrano orijentisan sa pogledom na Bg na vodi, reku i most i zalascima sunca. Sa privatnim dvorištem u strogom centru Beograda na 10 minuta od Knez Mihailove i Bg na vodi i reke na trećem spratu bez lifta koji je poslednji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.500 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini centra grada i železničke stanice, na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno sedam spratova, a zgrada poseduje lift. Površine je 74 m² i funkcionalnog je rasporeda. Čine ga dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Nemanjića. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra. Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosoban stan, površine 100m2, na trećem spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je smeštena u neposrednoj blizini centra grada. Stan se izdaje opremljen. Grejanje u stanu je električno-podno, sa električnim kotlom. Agencijska provizija je 50% od prve kirije jednokratno. Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 86,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan dupleks od 86 m2 na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. On se sastoji iz donjeg nivoa u kom je smešten samo ulazni hodnik sa stepeništem, a na gornjoj etaži se nalazi kompletan stan, odnosno dnevni boravak sa trpezarijom, zasebna kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan je u izvornom, odlično očuvanom stanju. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux 2.0 stan u mirnom delu Zemuna na atraktivnoj lokaciji U sklopu cene je stan od 40m2, plus ostava 4m2 i parking mesto obezbedjeno rampom i video nadzorom Stan je odmah useljiv nemoze na kredit samo kes GREJANJE - CG, sprat 3/3, LIFT, TERASA ID oglasa: 42942. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici nadomak centra grada, prodaje se kvalitetan trosoban stan izuzetne strukture i funkcionalnosti. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 82,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na četri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom i špajz, na drugom nivou dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Salajka Na prodaju nesvakidašnja nekretnina na izuzetnoj lokaciji – Salajka, svega 10 minuta lagane šetnje do strogog centra Novog Sada! U blizini se nalaze Dom zdravlja "Zmaj Ognjen Vuk", Socijalno, prodavnice, škole, vrtići – sve što vam je potrebno za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.000 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 49m², koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole Popinski borci. Stan je smešten na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift i video nadzor, što dodatno doprinosi bezbednosti i udobnosti. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 59m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve zatvorene terase. Grejanje je TA. Stan se trenutno renovira tako da nije dostupan za slikanje. Lepo je osvetljen i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novoj zgradi, u potpunosti prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 280.500 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 110m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 110m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajem namešten, jednoiposoba, renoviran stan 41m2, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Stan je odmah useljiv, ima klima, cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122333, III/III, klima, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan u Branimira Ćosića, na 10 minuta od centra grada. Moguća prijava boravka na adresu, nije pet friendly. Useljiv odmah. Treći sprat bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 111,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju Dupleks stan, ukupne povrsine 111 kvadrata na trećem spratu u zgradi bez lifta. Donja etaža 53 kvadrata, gornja etaža 58 kvadrata podne površine. Donji deo stana ima iz jednog dela trpezariju i kuhinju, dnevnu sobu, kupatilo i terasu. Gornji deo stana ima tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni trgovinski i ugostiteljski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je površine 68m2 i po strukturi je trosoban.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u odličnoj, mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu. U zgradi od pikovane fasade iz 2010 godine koje su se dokazale kao trajniji dokaz kvaliteta. Stan trostrano orjentisan (zapad-istok-sever), veoma je svetao stan na trećem spratu od četiri.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 245.000 €, 100,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža: Garaža 17 m2 uključena u cenu Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Garažno mesto uključeno u cenu Opis nekretnine Prodaja stanova Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1084430 - Uknjižen dvosoban stan na Novom naselju, u blizini GRAS-a. ODržavan, ali iziskuje izvesna ulaganja. Treći sprat, lift, terasa. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 642)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>