• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat lift

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat lift" pronađeno 646 nekretnina - prosečna cena 1.521 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 900 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0. stan na trećem spratu, sređen i namešten, useljiv odmah. Centralno grejanje, lift, internet, kablovska TV, klima. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 309.000 €, 102,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvorosoban stan u samom srcu grada. Jedan deo stana gleda na katedralu. Treći sprat, lift, terasa, IDS 62130. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u mirnom delu Dorćola u ulici Braće Baruh na trećem spratu bez lifta. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dečiji vrtić, Kalemegdan, sportski centar i svi drugi sadržaji neophodni za udoban život. Stan je namešten i odmah useljiv. Opremljen je klimom, mašinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 39,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo uknjižen lux dvosoban stan na trećem spratu u novogradnji kod Ustaničke ulice. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan. Odlična pozicija zgrade i stana. Blizina autobusa, vrtića, škole, svih sadržaja neophodnih za kvalitetan zivot. Etažno grejanje, niski režijski troškovi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, prelepo opremljen stan na Novom Beogradu, u naselju Belville. Stan je kompletno namešten i opremljen, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, moderne i odvojene kuhinje, dodatne spavaće sobe, kupatila i terase. Dodatnu pogodnost predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 475.000 €, 90,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128064, III/XXIII, klima, lift(3), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se sjajan, prostran, trosoban stan u zgradi Arcadia, u središtu BG na vodi, dvostran, preko puta Kula Residence s jedne strane i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.000 €, 112,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 2km od centra grada. Stan se nalazi trećem spratu stambene zgrade, koji je ujedno i poslednji s tim da se iznad stana nalazi tavanski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1890 – 3 soban, 74m2, centar, Trg republike 3.sprat BEZ LIFTA Dvostrano orijentisan Mesečna cena zakupa: 750 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – 063 519533 , 021557592,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji.Nalazi se na trećem spratu, od pet. Zgrada poseduje lift.Stan je potpuno opremljen, ima klimu. Poseduje terasu sa manjom ostavom.Informatika oko 7.000 rsd. Struja po utrošku.Potreban depozit.Agencijska provizija 50%.Useljiv 01.03.Za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 82,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na četri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom i špajz, na drugom nivou dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan je u izvornom, odlično očuvanom stanju. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra. Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 182.000 €, 62,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan površine 63 m2, smešten na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa čak 22 sprata u ulici Banijska, Zemun. Odlično pozicioniran stan u mirnom delu Zemuna, okružen zelenilom, u blizini Ugrinovačke ulice i Prvomajske ulice. Zgrada je održavana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 850 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je površine 72m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe u okviru koje su kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Grejanje u stanu je centralno. Stan je funkcionalan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno opremljen dvosoban stan kod Socijalnog, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i moderno uređen, idealan za jednu osobu ili par koji žele komforan i odmah useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.800 €, 31,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2023.,

www.indomio.rs

KOPAONIK + Kraljevi Čardaci + Vikend naselje Površina stana - Apartmana: 31m2 Jednoipsoban stan / Apartman: + predsoblje + kupatilo + kuhinja + trpezarijski deo + dnevna soba + spavaća soba 3. sprat / od 4 LIFT + Topla veza sa Wellness i SPA Centrom Grejanje na struju - norveški radijatori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 53 m2 u novogradnji na Voždovcu, u blizini Autokomande. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade i odlikuje se svetlim i funkcionalnim rasporedom. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kompletnom kuhinjskom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored tržnog centra Delta, u novom luksuznom kompleksu. Orijentisan je južno, jako lepo osvetljen i topao. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa tri lifta i površine je 34m2. Po strukturi je garsonjera i sastoji se iz ulaznog dela, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.000 €, 39,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, 39 m² – SocijalnoProdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 39 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u neposrednoj blizini Socijalnog. Stan je idealan za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. Površina: 39 m² Sprat:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Filozofskog fakulteta na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 47m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, odvojene dve spavaće sobe, velike terase i kupatila. Grejanje je centralno. Potpuno je opremljen svom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se izuzetno komforan namešten duplex na odličnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase na donjoj etaži,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 208.000 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U Mirijevu, u ulici Kapetana Miloša Žunjića, prodaje se veoma lep, komforan trosoban stan. Stan je površine 69,5m2, a nalazi se na trećem spratu novoizgrađene moderne četvorospratnice. Zgradu opslužuju dva lifta, a stanarima su na raspolaganju teretana i mini market. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.300 €, 64,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija. Stan je uknjižen na 57m2, dok ukupna površina sa terasom iznosi 64m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i orijentisan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 345.000 €, 137,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan i prostran stan na fantastičnoj lokaciji, kod Kalenić pijace. Na 3 spratu u zgradi od 4 sprata ukupno, trostrano orjentisan, bez lifta. Stan ima 144m2 (137m2 uknjiženo + 7m2 terasa) i nudi mnoštvo mogućnosti za prilagođavanje raznim potrebama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan uknjižen na 74 m2 (bez terase od 8 m2) na trećem spratu u zgradi bez lifta u centru grada. Stan izuzetno komforan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Strukturu stana čine 3 sobe velike kvadrature (20 m2, 19 m2 i 11 m2), iz dve sobe se izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dupleks stana u centru Novog Sada U ponudi je prostran dupleks stan površine 136 m², smešten u samom centru Novog Sada, na trećem spratu zgrade bez lifta. Na donjoj etaži stana nalazi se kuhinja, velika dnevna soba, kupatilo i jedna spavaća soba, dok gornji nivo obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.800 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu, nije poslednji iznad je još 1 sprat, zgrada je bez lifta. Stan čine dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i dve terase. U podrumu ima dve pripadajuće ostave, a u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.454 €, 56,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 120 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 139.000 € na 144.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2025 - 139.000 €
27.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan, Nova Detelinara. Treći sprat, lift, terasa. Odličan raspored, iz hodnika u sve prostorije,prelepa terasa. Brzo useljiv. Šifra stana 1000059 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan LUX Penthouse u blizini centra, na samo 5 min. Stan poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje centralnu klimu. Nalazi se na 4 spratu zgrade, do stana se direktno dolazi liftom koji je pod ključem i samo vlasnici....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 646)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>