• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.127 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. Stan je strukture 3.5 i prostire se na 78 m². Nalazi se na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata, što doprinosi mirnijem ambijentu i osećaju privatnosti. Raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 zadnjih 7 dana'
305.000 €
850 €
130.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan od 80m2 na atraktivnoj lokaciji na Mišeluku (iza bolnice).Stan se nalazi na etaži koja se u dokumentaciji vodi kao drugi sprat, do stana vode dva kraća stepeništa. Zgrada je bez lifta.Raspored:dnevni boravakkuhinja i trpezarija3 spavaće sobekupatilo2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 76,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i prostran četvorosoban stan u Vitanovačkoj ulici, smešten na drugom spratu u zgradi novije gradnje. Odličnog rasporeda i komforne strukture 4.0, stan pruža idealan prostor za porodičan život ili dugoročnu investiciju. Posebnu prednost predstavljaju dva parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja dobar izbor kako za porodičan život, tako i za dugoročnu investiciju. Uknjižen je na 67m², dok sa prostranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu , jugoistočno je orijentisan, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>