• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan se sastoji iz veceg hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu koja gleda na park, tri spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 400 €, 80,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: RL88 Izdaje se namešten poslovni prostor, smešten na drugom spratu, koji nudi ne samo izvanrednu lokaciju već i elegantan ambijent za različite vrste delatnosti. Nalazi se u samom centru grada, pružajući izuzetnu vidljivost zahvaljujući prostranim prozorima koji funkcionišu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, 80 m2 - Veternička rampa, 130.000 euraNa prodaju četvorosoban stan površine 80 m2 na odličnoj lokaciji - Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje!Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Obilje dnevne svetlosti i bela boja na zidovima i plafonima čine da se dnevni boravak doslovno kupa u prirodnom svetlu. U dekoraciji boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje moderan i jedinstven izgled. Centralno mesto čini raskošna ugaona garnitura sa klupskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan od 80m2 na atraktivnoj lokaciji na Mišeluku (iza bolnice).Stan se nalazi na etaži koja se u dokumentaciji vodi kao drugi sprat, do stana vode dva kraća stepeništa. Zgrada je bez lifta.Raspored:dnevni boravakkuhinja i trpezarija3 spavaće sobekupatilo2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 72 m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u ulici Episkopa Visariona, Podbara. Dve terase ukupne površine 8m2 ne ulaze u korisnu površinu stana. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 151.050 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok - jugoistok. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban 80m2 stan koji se nalazi na drugom spratu ,novije stambene zgrade..u Veterniku. zgrada je u blizini glavnog puta kod stadiona vujadin bosko.. grejanje je na gas.. parking mesto ispred zgrade u ceni uračunato.. samo keš kupcistan se prodaje polunamešten(kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 80,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u blizini dušanovačke pošte,na drugom spratu,80m2,3.0,etažno grajanje,terasa,idealno kakao za poslovni prostor tako i za sanovanje,slobodna parking zona. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 143.350 €, 80,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji. Površine je 79,64m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi koji poseduje lift. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i još dve terase do kojih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 (326)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>