• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MALI MOKRI LUG, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan na drugom spratu. 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, dve terase. Kupatilo Renovirano. Uknjiženo 80m2, 78m2 grejne površine+8m2 terasa od kojih je uknjiženo 2m2 Zgrada ima 4 lifta Ostava 3m2 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 151.050 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok - jugoistok. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Obilje dnevne svetlosti i bela boja na zidovima i plafonima čine da se dnevni boravak doslovno kupa u prirodnom svetlu. U dekoraciji boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje moderan i jedinstven izgled. Centralno mesto čini raskošna ugaona garnitura sa klupskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se prostran stan u strogom centru grada, idealan za porodice ili profesionalce koji žele da budu u srcu dešavanja. Stan se nalazi na drugom spratu dobro održavane zgrade, nedaleko od Knez Mihajlove ulice, sa odličnom povezanošću i svim sadržajima u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, 80 m2 - Veternička rampa, 130.000 euraNa prodaju četvorosoban stan površine 80 m2 na odličnoj lokaciji - Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje!Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan se sastoji iz veceg hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu koja gleda na park, tri spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.850 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

41667, 063 547 298 Branka, Komforan trosoban stan na drugom spratu u manjoj zgradi bez lifta. Promenjena je spoljna PVC stolarija. U dnevnom boravku postoji mogućnost preuređenja, rušenja zida između kuhinje i dnevnog boravka. Ima tri terase i jedan francuski balkon. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izvanredan 3.5 stan smešten u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračara – na Krunskom vencu. Pozicioniran na idealnom drugom spratu kvalitetne stambene zgrade, dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža retku privilegiju apsolutnog mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 229.000 €, 80,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban, 80 m2 + dve lođe 7m2, na drugom spratu od 8 spratova, cg, dva lifta, interfon, video nadzor, podrum, slobodan parking oko zgrade. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija sa izlaskom na jednu lođu, odvojena kuhinja sa izlaskom na drugu lođu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Čairu, troiposobne strukture, površine 80m2. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji i opremljen je grejanjem preko toplotne pumpe, što omogućava efikasno i ekonomično zagrevanje prostora. Ovaj stan je idealan kako za stambeni, tako i za poslovni prostor. Savremena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 (317)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>