• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs što manji useljiv" pronađeno 5 473 nekretnina - prosečna cena 1.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 40000 eura
    • do 50000 eura (prosečna cena)
    • do 60000 eura
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 70.000 € na 69.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 71.000 €
30.03.2026 - 70.000 €
17.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep stan u zgradi na drugom spratu bez lifta. Grejanje je na struju. Cena je 69000 € za kupovinu u kešu, ili 71000 € za kupovinu na kredit. Stan je odmah useljiv. Na dogovorenu cenu se dodaje agencijska provizija 3%. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo - PALATA PUPINOVA 29m2 CENTAR – LUX nameštena garsonjera, 6 sprat od 11, cg, lift, klima, terasa, S PRELEPIM POGLEDOM NA NOVI SAD - USELJIV CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR - PUPINOVA PALATA 29....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 72.100 € na 71.070 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.070 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 72.100 €
07.12.2025 - 71.070 €
15.03.2026 - 73.100 €
29.03.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.070 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 29 m2 - Uknjižen, renoviran stan u starijoj zgradi. Odmah useljiv. Drugi sprat, grejsnje na struju. Agencijska oznaka 1008295. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN nov i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika, laminat. Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji.Nalazi se na trećem spratu, od pet. Zgrada poseduje lift.Stan je potpuno opremljen, ima klimu. Poseduje terasu sa manjom ostavom.Informatika oko 7.000 rsd. Struja po utrošku.Potreban depozit.Agencijska provizija 50%.Useljiv 01.03.Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 290 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA PET-FRIENDLY GARSONJERA U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111355.Izdaje se odlična garsonjera od 30m2 na 2. spratu zgrade bez lifta u Petrovaradinu. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost korišćenja bazena sa slanom....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOSOBAN STAN KOD HOTELA ŠERATON---Agencijska šifra: 9112521. Izdaje se moderno namešten jednosoban stan od 30m2 na trećem spratu zgrade bez lifta kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran jednosoban stan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije i kuhinje koje su odvojene. Odlična lokacija, u blizini je Gradska bolnica, studentski dom, Bulevar Kralja Aleksandra, Cvetkova pijaca i autobuska stanica 28/40/77. Stan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Nov, uknjižen i odmah useljiv stan. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta. Za samo par minuta stižete u centar grada. Idealan stan za sve, jer vam je sve na dohvat ruke. Nekretnina za preporuku ! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 120 €, 30,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, renoviran magacin od 30m2. Ispred objekta dvorište (parking). Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv. GREJANJE - Ostalo, sprat VPR/VPR ID oglasa: 75535. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 78.000 €, 30,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, lokal u prizemlju sa dobrim prilazom parking mesta. Uknjiženo 15m2, a 15m2 predato za legalizaciju. Pogodan za razne delatnosti. Odmah useljiv, sređen, bez ulaganja. GREJANJE - Etažno, sprat PR/3, VIDEO NADZOR ID oglasa: 76622. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 270 e sa Troškovima komunalija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednosoban stan u Centru grada,ulica Augusta Cesarca,blizina Bulevara, Futoške pijace,Spensa.Stan je u legalizaciji . . . ,odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu – komfor, kvalitet i dodatne pogodnosti Izdaje se moderan i funkcionalan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, u mirnom i urbanom okruženju, sa odličnom povezanošću sa centrom grada i svim neophodnim sadržajima u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 30m2 u suterenu zgrade u samom centru grada. Prostor je odlično izolovan i zaštićen od buke, što ga čini idealnim za kancelarijske delatnosti, studio, konsalting rad ili mirne kreativne aktivnosti. Sastoji se iz jedne veće radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.999 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Vaznesenjske crkve kao i ulice Kneza Miloša, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na petom spratu u urednoj i održavanoj zgradi. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji kako za život tako i za ostale....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan , 30m2, 500€. Prostor je prijatan, svetao, okrenut prema dvorištu i potpuno zaštićen od buke. Čuje se samo cvrkut ptica. Lokacija je izuzetna, na nekoliko minuta hoda od Knez Mihajlove, pijace Zeleni venac i svih važnih sadržaja. Stan je odmah useljiv. Obavezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 84.770 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici. Blizina medicinske škole, Promenade, fakulteta, futoške i limanske pijace. Idealna pozicija zgrade. Ispred zgrade autobusko stajalište. Stan uskoro useljiv, uknjižen na vlasnika 1/1. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PODBARA---Agencijska šifra: 9112585.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan na 5. spratu u zgradi sa liftom na Podbari. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 30,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je u pasažu ali vidi se sa ulice, prozori gledaju prema pasažu i dvorištu. Odmah useljiv. Okrečen i očišćen. ID: 9568 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo , Kraljice Katarine ulica, 1.5,30kvm, namešten, grejanje EG (info stan 2000din), dnevna+spavaća soba, klima, novija gradnja, useljiv i okrečen stan, 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LEP JEDNOSOBAN STAN, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9101305. Izdaje se lep, kompletno namešten jednosoban stan, na 14. spratu zgrade sa liftom, Liman 4. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini od jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 58.710 €, 30,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Funkcionalna i komotna garsonjera, dobro osvetljena Velux krovnim prozorima sa roletnama i komarnicima, uz malo ulaganja može lako da se pregradi u jednosoban. Na dobroj lokaciji na Telepu, bez ulaganja, odmah useljiv. Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nameštena garsonjera u neposrednoj blizini pijace, Osnovne škole ´Jovan Dučić´. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pozicioniran u potkrovlju. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan u samom centru, Đorđa Rajkovića. Useljiv od 20.04. Kompletno opremljen. Informatika oko 5900din.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. - Šifra nekretnine: 9104687 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen 1,5 stan u novogradnji sa velikom terasom od 8m2, kompletno renoviran i opremljen novim namestajem i opremom. Etazno grejanje, katv... Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan u blizini Bulevara, futoške pijace, centra.. PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE. Odmah useljiv. - Šifra nekretnine: 9106611 .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Terasa 12m2. Useljiv od 10.5. GREJANJE - CG, sprat PR/7, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43286. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 94.760 €, 30,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U najtraženijem delu Novog Sada, nudimo Vam extra dobar, nov i useljiv jednoiposoban stan. Stan je dvorišno orjentisan, istočna strana i u visini je prvog sprata. Cena stana je sa pdv-om. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA DVORIŠNO ORIJENTISANA KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112692.Izdaje se potpuno opremljena garsonjera na 4. spratu zgrade sa liftom na Sajmu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 600 €, 30,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za izdavanje luksuzan lokal, pogodan za sve delatnosti, na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Poseduje mokri čvor, sopstveno električno brojilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja!Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KOVILOVO, 350 €, 30,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2023.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da vam ponudimo lokal od 30m2 ( poslovni prostor ) u nastavku najprometnije ulice u naselju Borča. Nalazi se na pešačkoj zoni i idealan je za kancelariju, kao i mnoštvo drugih delatnosti uslužnog karaktera. Poseduje mokri čvor. Grejanje je na inverter klimu. Od dažbina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Vojvode Knićanina. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana, srednje Medicinske škole, vrtića i Bulevara Cara Lazara. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA PARKING MESTOM - CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112384.Izdaje se odlična, kompletno opremljena novijim nameštajem garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom, na Adamovićevom naselju. Stan poseduje privatno parking mesto, koje je uračunato u cenu zakupa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 30,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjižen. Salonski stan na odličnoj lokaciji u četvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan je na 3 spratu od 4, 30 kvm, po strukturi jednoiposoban : ulazni deo,dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinja, kupatilo i spavaća soba.Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORNA, NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA PETROVARADIN---Agencijska šifra: 9106565.Izdaje se nameštena garsonjera od 30m2 na 2.spratu u Petrovaradinu. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost korišćenja bazena sa slanom vodom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 290 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Centru grada Nameštenu Garsonjeru 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan je Konforno opremljen nalazi na Prvom spratu,ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan ima klimu i Lepu Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 290 epotreban je Depozit u visini Mesečne....