• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs što manji useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs što manji useljiv" pronađeno 5 473 nekretnina - prosečna cena 1.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 40000 eura
    • do 50000 eura (prosečna cena)
    • do 60000 eura
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • namešten
    • opremljen
    • 4.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na 2. spratu poslovno stambenog prostora izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m². Stan je u izvornom stanju, funkcionalan i odmah useljiv. Poseduje internet, interfon, video nadzor, kao i lift i prilaz za invalide. Zgrada raspolaže parking prostorom, a stan je pet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na lepoj lokaciji u blizini socijalnog, sam početak ulice Kraljevića Marka izdaje se nameštena garsonjera od 24m2. Stan se nalazi na petom spratu sa liftom, ima malu terasu. Svetao i uredan stan. Pogodan za jednu ili dve osobe. U dvorištu parking za stanare. Nije pet frendli.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Detelinari Namešten Jednoiposoban stan 24 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan,nema Terasu.Zgrada nema Lift Grejanje je centralnoZakupnina iznosi 250 e.potreban je Depozit.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 9112541. Izdaje se kompletno nameštena garsonjer ana 1. spratu zgrade sa liftom, kod Socijalnog.Stan je useljiv 01.05.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA TERASOM - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112662.Izdaje se odlična, nameštena garsonjera sa terasom, koja se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari, odmah do Bulevara Evrope.Stan je odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 79.100 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), TC Promenada, Spensa. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom i zastakljena terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 270 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112637.Izdaje se nameštena garsonjera na 2. spratu zgrade na Podbari. Prednost ove garsonjere je to što je prostorija podeljena, tako da se može soba sa krevetom odvojiti kliznim vratima. Stan je useljiv odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA BLIZU ŽELEZNIČKE STANICE---Agencijska šifra: 9112633.Izdaje se nameštena garsonjera od 24m2, koja se nalazi u prizemlju zgrade u Banatiću, u neposrednoj blizini Železničke stanice.Stan je useljiv od 15.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i potpuno renovirana garsonjera na Grbavici, smeštena na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Garsonjera je svetla, funkcionalna i idealna za jednu osobu ili par. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m2 u ulici Novosadskog Sajma. Strukturu stana čine dnevna soba sa kuhinjom,hodnik i kupatilo. Lokacija stana je odlična, u neposrednoj blizini se nalaze univerziteti, autobuska i železnička stanica kao i centar grada. Stan je odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviranu, nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini Doma zdravlja, Bulevara cara Lazara, Limanske pijace, TC Promenada. Ovaj stambeni prostor čine jedna višenamenska soba sa potpuno novom kuhinjom i kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na bulevaru Evrope kod Zonedove zgrade, useljiv od 01.04.2026. godine. Lepo uredjena i pogodna za zivot dve osobe. Sve informacije na broj 0611436777 Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na izuzetnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Stan je kompletno namešten i useljiv od 01.12 ! Pre useljenja stan će biti potpuno okrečen i renoviran. Pogodan za studente ili parove ! Cena je 300€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA - SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9109025. Izdaje se nameštena garsonjera od 25m2, koja se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta u blizini Socijalnog. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u iznosu od 250 eura.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan ,svetao sunčan sa pogledom na Hram. Troškovi ,struja po utrošku, internet 1600 din,održavanje zgrade 1400 din, infostan 1700 din. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderna, potpuno nasmeštena i izuzetno funkcionalna garsonjera od 25m2 smeštena na odličnoj lokaciji – između Vojvode Stepe i Kumodraške ulice, u neposrednoj blizini Autokomande. Stan se nalazi u mirnom delu naselja ali sa brzom i lakom povezanošću ka svim delovima grada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera kod pravnog fakulteta, ta, NišIzdaje se stan u ulici Jovana Ristića.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.Ukupnja površina stana je 25m2 i nalazi se na visokom prizemlju.Stan je opremljen starijim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 400 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 500 €
08.03.2026 - 480 €
29.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad,Svetogorska ulica (početak ulice),1.0,25kvm, renoviran stan kompletno, odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba, terasa, grejanje na klimu (info stan do 2000din), održavanje 600din, okrečen i useljiv, dvorišno orjentisan pa nema buke, fiksno 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljena garsonjera u Ulici Narodnog Fronta, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu ulice Ulica Narodnog fronta, u neposrednoj blizini prodavnica, marketa, apoteka, kafića, restorana, kao i stajališta gradskog prevoza.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

DVORIŠNI STAN U JANKA ČMELIKA ---Agencijska šifra: 9109426.Izdaje se dvorišni, kompletno namešten stan u Janka Čmelika. Grejanje je na struju i termo peć, ima terasa. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 380 €, 25,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

ULIČNI LOKAL KOD BULEVARA---Agencijska šifra: 9110370.Izdaje se lokal površine 26 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade locirane u prometnoj ulici nadomak Bulevara oslobođenja. Odmah je useljiv i pogodan za razne namene. Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 57.680 € na 51.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 57.680 €
04.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 25 m², smeštena u suterenu uredne zgrade na Novom naselju. Nekretnina se vodi kao poslovni prostor, ali je kompletno nameštena i prilagođena za stanovanje, što je čini izuzetno fleksibilnom i pogodnom kako za život, tako i za različite poslovne namene.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan kod Železničke staniceStan se sastoji od ulaznog hodnika sa kuhinjom,dnevnog boravka, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 25 m2 i nalazi se na III spratu u zgradi koja ne poseduje lift.Stan je opremljen standardnim nameštajem i tehnikom i idealan je za porodicu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlična garsonjera na Novom Naselju. Stan se nalazi u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, prodavnica i drugih važnih sadržaja. Nalazi se u suterenu novije zgrade iz 2020. godine ali je u visini prizemlja. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Grejanje je na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA U BLIZINI FUTOŠKE PIJACE---Agencijska šifra: 9108655.Izdaje se nameštena garsonjera (25 m2) na visokom prizemlju u zgradi sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 25,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor od 25 m² u samom centru grada, idealan za različite delatnosti zbog izuzetno frekventne lokacije. Prostor je uredan, funkcionalan i odmah useljiv, a njegova pozicija predstavlja odličnu investiciju kako za pokretanje vlastitog biznisa tako i za iznajmljivanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOSOBAN STAN NA LIMANU 2---Agencijska šifra: 9112599. Izdaje se renoviran, kompletno namešten jednosoban stan na 8. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 2. Stan je useljiv 01.05.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke ulice i Stefana Prvovenčanog. Ovaj deo grada odlikuje velika količina zelenila, park Šumice u непосредnoj blizini, kao i kompletno razvijena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNA PET FRIENDLY GARSONJERA NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112010. Izdaje se moderno opremljena garsonjera na 3. spratu nove zgrade sa liftom na Novom Naselju. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Useljiv je od 1.5.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera kompletno nameštena na Novoj Detelinari u ulici Hadži Ruvimova. Stan nije pet frendli i nije za pušače. Useljiv 01.05.2026.  (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPA, MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA - CENTAR---Agencijska šifra: 9110888. Izdaje se lepa, moderno opremljena garsonjera na 3. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je dvorišno orijentisan.Stan je useljiv od 15.05.2026.Potreban depozit u visni jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121246, PR/II, klima. *** Izuzetna lokacija *** Veoma funkcionalna garsonjera, kompletno opremljena. Niski režijski troškovi, fiksno 9000 din. Ulaz pokriven kamerama. Poželjan zakup na minimum godinu dana, obavezan depozit od 600 evra! Bez kućnih ljubimaca.Useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25 m², smeštena na visokom prizemlju u mirnoj i dobro povezanoj Koste Racina ulici. Stan je funkcionalno uređen i poseduje sve neophodno za udoban svakodnevni život. Zahvaljujući centralnom grejanju, boravak je prijatan tokom cele....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112623.Izdaje se potpuno nameštena garsonjera na 4. spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

CRVENI KRST, VRAČAR – JEDNOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, nov i veoma svetao jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, Crveni krst. Stan je moderno uređen, funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Idealan je za jednu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno nameštenu garsonjeru na sjajnoj lokaciji. Grbavici Stan se izdaje zaposlenoj na duži vremenski period. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv od 01.05.2026. U stanu je sve novo. Za više informacija pozovite nas-+381668442266 Vaš siguran partner u svetu nekretnina.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU---Agencijska šifra: 9112675.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA KOD SAJMA--- Agencijska šifra: 9103129.  Izdaje se nameštena garsonjera (25m2) na drugom spratu u zgradi sa liftom kod Sajma. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 76.220 €, 26,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov extra sređen jednosoban stan u zgradi Aleksandar-gradnje. Okrenut je na dvorište sa otvorenim pogledom i totalnim mirom. Uknjiženo je na ime prodavca bez tereta. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Stan je okrečen, parket prelakiran i nema nikakvih ulaganja. Useljiv je odmah....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 824)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>