• GoHome Professional
vracar stan izdavanje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • vracar stan izdavanje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vracar stan izdavanje

  • Za upit "vracar stan izdavanje" pronađeno 2 503 nekretnina - prosečna cena 14 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • duplex
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.300 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Duplex penthouse na Vračaru dostupan je za izdavanje, namenjen onima koji traže udoban i luksuzan dom na prestižnoj lokaciji. Prostor je osmišljen tako da spaja eleganciju i funkcionalnost – prostrane i osvetljene prostorije otvaraju se ka terasi sa panoramskim pogledom na Hram. Enterijer....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.800 € na 1.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 2.000 €
04.02.2026 - 1.800 €
27.03.2026 - 1.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.agencijavila.rs

Grejanje: Centralno gradsko Opis nekretnine Nenamešteno Opremljena kuhinja Prostorije (objekti) uz nekretninu Dnevni boravak Hodnik Kuhinja Kupatilo Parking Radna soba Spavaća soba Terasa Salonac ID13674-1.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 231,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se luksuzan penthaus površine 231 m², smešten na prestižnoj lokaciji u mirnoj ulici nadomak Hrama Svetog Save, u srcu Vračara. Ovaj elegantno uređen stan, pun svetlosti i prostranosti, nalazi se na poslednjem spratu stambene zgrade sa liftom i pruža panoramski pogled na grad,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 999 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 999 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 1.300 €
08.12.2025 - 1.100 €
25.03.2026 - 999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.agencijavila.rs

Grejanje: Centralno gradsko Opis nekretnine Nenamešteno Opremljena kuhinja Prostorije (objekti) uz nekretninu Terasa Stan na Vračaru ID 16512-1.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Luksuzan stan na Vracaru u novogradnji. Dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje,2 spavace sobe, kupatilo i toalet, terasa, garazno mesto uz doplatu 100eur. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se prostran stan sa dve spavace sobe i lepom terasom u strogom centru grada, na Vracaru, preko puta Muzeja Nikola Tesla. Stan je na 3. spratu u zgradi sa liftom. Kompletno opremljen, odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se renoviran jednoiposoban stan u Radoslava Grujića,kod SC" Vračar".Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.beostan.co.rs

66846 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Centar - Vračar Crveni Krst Ulica: Grčica Milenka (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 45 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 1 od 18 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.beostan.co.rs

65952 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Centar - Vracar Crveni Krst Ulica: Vojislava Ilica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 50 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 5 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Sinđelićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.400 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.agencijavila.rs

Grejanje: Centralno gradsko Opis nekretnine Nenamešteno Opremljena kuhinja Prostorije (objekti) uz nekretninu Garaža Garažno mesto Parking LUX 2.0 stan - Juzni Bulevar ID 16974-1.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111419, II/, klima, terasa, renoviran, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.200 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen penthaus u novogradnji na Vračaru. Stan poseduje dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , 3 prostrane spavaće sobe, 2 elegantna kupatila i toalet. Velika terasa nudi prelep panoramski pogled na grad. Luksuzno opremljen i potpuno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Luksuzan stan na Vracaru , po strukturi cetvorosoban . Prostran i svetao dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 3 spavace sobe, kupatilo, toalet. Garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 650 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
20.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se lux stan na Voždovcu, sa pogledom na Hram Svetog Save. Novogradnja, potpuno opremljen, 40m2. Infostan i struja su van grejne sezone oko 7000din, a u grejnoj sezoni do 10000din. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se 4-soban salonski stan na Vračaru u blizini Hrama, pogodan za poslovni prostor ili stanovanje. Visoko prizemlje,3 veće sobe,jedna manja,kuhinja,kupatilo,zaseban wc,terasa,špajz. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.beostan.co.rs

66714 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Centar - Vracar Crveni Krst Ulica: Vojvode Supljikca (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 48 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 4 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 280 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se prazna garsonjera u Prote Mateje, odlična za kancelariju. Infostan je 4800din, čišćenje 600din i struja po potrosnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.feniks.rs

Lep prostran stan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom i terasom. Ima jedno kupatilo i ostavu. Nalazi se u blizini Južnog bulevara koji ga povezuje sa gradom i u blizini su prodavnice, ṣ̌kola, vrtic i drugi potrebni sadrẓ̌aji. Jednu autobusku stanicu je udaljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, u dvorišnom delu zgrade, što obezbeđuje zaštitu od saobraćajne buke i prijatan, tih ambijent za stanovanje. Funkcionalno je organizovan i prilagođen savremenom načinu života. Ulazni hodnik vodi ka dnevnoj sobi koja je nameštena i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se lep,renoviran, manji stan,sa odvojenom spavaćom sobom,useljiv odmah.Stan nema terasu. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvosoban stan Crveni krst, u ulici Silvija kranjčevića. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Prostran i svetao stan od 90m² nudi udoban životni prostor sa tri odvojene spavaće sobe i prijatnim dnevnim boravkom, idealnim za porodični život. Nalazi se na prvom spratu kvalitetno održavane zgrade, u mirnom kraju sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Stan je odmah useljiv i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, luksuzno sređen stan u novoj zgradi završenoj 2024. godine. Stan je vrlo kvalitetno i lux opremljen, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, grejanje je po utrošku, garažno mesto je uračunato u cenu. Struktura 3.0 Kvadratura 90m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.600 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Izuzetan stan, smešten u novoj zgradi, nadomak Hrama svetog Save. Lokacija je dostupna iz pravca Autokomande i autoputa, kao i iz centra grada preko Slavija skvera. Ovaj deo grada poseduje sve sadržaje koji život čine lakšim i lepšim. U krugu od 500 m od stana se nalaze brojni restorani,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno namešten, odvojena spavaća soba, video nadzor, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 150 eur, odličan. Struktura 2.0 Kvadratura 52m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 5 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan, veoma lepo i luksuzno sređen i opremljen penthouse u novoj lux zgradi sa visokim stepenom obezbeđenja i čuvarom 24h/7. Modernog enterijera, izuzetno komforan, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kaminom, dve spavaće sobe, dva kupatila od kojih je u jednom đakuzi, sauna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.300 €, 207,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se penthouse na Vračaru. Sastoji se od ulaznog dela sa koga se izlazi na veliku terasu sa fantastičnim pogledom, velike dnevne sobe visine skoro 5 metara, dve spavaće sobe, od čega je jedna sa prostranom terasom, kuhinje,kupatila i wc-a na donjem nivou, dok su na gornjem nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, potpuno renoviran stan, opremljen kao na fotografijama, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan čine tri velike salonske sobe sa jedne strane stana i kuhinja, manja soba sa izlazom na terasu i kupatilo. Grejanje je omogućeno pomoću dve kaljeve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.200 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.elitenekretnine.rs

U ponudi je opremljen četvorosoban stan koji zauzima ceo sprat novije zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Vukovog spomenika. Posebnu notu ekskluzivnosti pruža lift koji vodi direktno u stan, čime je obezbeđena potpuna privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.agencijavila.rs

Grejanje: Centralno gradsko Opis nekretnine Nenamešteno Opremljena kuhinja Dvosoban renoviran, stan/kancelarija ID 16565-1.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 2.500 € na 2.300 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.300 €, 230,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2025 - 2.500 €
04.04.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Petosoban luksuzan svetao stan podeljen je na dva nivoa koji su povezani širokim unutrašnjim stepeništem. Svaki nivo ima spostveni ulaz iz hodnika zgrade. Donji nivo se sastoji iz prostranog ulaznog hola, četiri spavaće sobe (jedna je master bedroom), 3 kupatila i velikog gardorobera.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Predstavljamo vam moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 58 m², idealan za udoban i kvalitetan život. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila i komforne terase sa izlazom iz obe prostorije, što prostoru daje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se komforan trosoban stan u Đorđa Vajferta,ispod Karađorđevog parka.Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima izlaz na svoje dvorište-baštu.Grejanje je etažno,kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Stan ima 2 spavaće sobe.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo uređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću norveških radijatora, parking van zone. Struktura 2.0 Kvadratura 43m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 6 Grejanje Norveški radijatori Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao dvosoban stan na Vračaru, u delu kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade od četiri sprata i ima 52 m². Stan je prijatno osvetljen i ima pogled na dvorište, što doprinosi mirnijem ambijentu. Raspored je funkcionalan, a prostor je pogodan za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.feniks.rs

Stan za izdavanje na Vračaru u mirnoj ulici ,smešten na četvrti sprat novije zgrade sa liftom .Odlična lokacija, sa velikim brojem autobuskih stajališta u neposrednoj blizini povezuje ovaj deo grada sa centrom i Novim Beogradom. U neposrednoj blizini se nalaze marketi, komercijalni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Lux stan u novogradnji, kuhinja, dnevni boravak, 2 kupatila, 3 spavace sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo sa hidromasaznom tus kabinom i prostranim garderoberom, garaza u okviru zgrade, 24h obezbeđenje, video nadzor, po potrebi stan moze bini namesten. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 1.300 €
03.12.2025 - 1.100 €
25.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar - Južni bulevar, trosoban stan sa garažom, 80 m2 Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 900 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, potpuno revnoviran stan, pogodan kako kao stambeni, tako i kapo poslovni prostor. Čine ga dnevni boravak iz kog se ulazi u jednu prostranu spavaću sobu. Hodnikom, u kome se nalaze plakari i kupatilo, dolazi se do ostave, druge spavaće sobe koja ima izlaz na terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.beostan.co.rs

66231 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Centar - Vracar Crveni Krst Ulica: Nikolaja Hartviga (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2.5-soban Kvadratura: 71 m2 Nameštenost: Polunamešten Sprat: 3 od 4 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon: Da....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?