• GoHome Professional
vracar stan izdavanje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • vracar stan izdavanje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vracar stan izdavanje

  • Za upit "vracar stan izdavanje" pronađeno 2 503 nekretnina - prosečna cena 14 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kneginje Zorke, Vračar, 1100€, 120m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kneginje Zorke, Vračar Kneginje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi. Stan na Vračaru, u blizini Kalenić pijace, u salonskoj zgradi, idealan za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl) .Od prostorija ima: komforno predsoblje iz koga se ide u sve prostorije, dve pravilne sobe (veću i manju), čajnu kuhinju i kupatilo. Renoviran,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ekskluzivan stan za izdavanje na Vracaru Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Braničevska, Vračar, 950€, 62m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braničevska, Vračar Braničevska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponuda br. 11671 BG – LUX 3.5-soban, 88m2, 3.sprat Gročanska ulica Od 1.5.2025. Mesečna cena zakupa: 1500 e + depozit. Agencijska provizija: 50% od dogovorenog iznosa 1. mesečne rate. Kontakt - 063519533, office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE - www. stanovi.rs - Redni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovo predivna nekretnina pruža jedinstvenu priliku da uživate u mirnoj oazi usred užurbanog grada. Sa svojim izuzetnim karakteristikama i odličnom lokacijom, ovo je savršeno mesto za život. Prostrani raspored: Nekretnina se prostire na dva sprata šarmantne trospratnice. Osim prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

An exceptionally beautiful flat set close to the temple of Sveti Sava offering pleasures to the eyes and the soul of the most demanding clientelle! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luxury furnished and modernly designed this exclusive flat is simply beautiful! .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 1.000 €
05.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130701, I/VI. Izdaje se kompletno opremljen stan na vrhunskoj lokaciji, u ulici Gospodara Vučića 173. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje.Stan je namešten modernim i očuvanim nameštajem, klimatizovan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Grejanje: Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 149,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran duplex površine 129m² sa terasom od 20m², smešten na V spratu uredne zgrade u ulici Radoslava Grujića, na Crvenom krstu, opština Vračar. Stan je organizovan na dva nivoa i sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe svaka sa svojim kupatilom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

The fresh and airy felling of this brand new flat creates an ideal environment for fresh new start! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.500 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106369, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu koja je prvi put u ponudi za izdavanje, penthouse stan sa neverovatnim panoramskim pogledom i ekskluzivnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, potpuno renoviran stan, kvalitetan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu koja će biti opremljena po dogovoru, ostava, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i sa pogledom na park četvorosoban stan na petom spratu dobro održavane zgrade u samom srcu beogradskog stambenog naselja Vračar, u blizini Hrama Sv. Save. Ukupna površina stana je 190m2 i sastoji se od dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Hram, novogradnja sa garažom, potpuno opremljen moderan stran. ID: 9344 Dragica Mrkobrad 063/8269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Vračar, Čuburski park, jednosoban stan u kući sa baštom na prvom spratu. Potpuno namešten, sudo i veš mašina, kablovska TV i internet, klima, telefon. Veoma komforan za dve osobe maksimalno. Plaćanje mesečno plus depozit. Od troškova plaća se struja i telefon. Ag provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Politova, Vračar, 800€, 46m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Politova, Vračar Politova.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 2.600 € na 2.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.700 €, 145,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.600 €
22.05.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetan stan, smešten u novoj zgradi, nadomak Hrama svetog Save. Lokacija je dostupna iz pravca Autokomande i autoputa, kao i iz centra grada preko Slavija skvera. Ovaj deo grada poseduje sve sadržaje koji život čine lakšim i lepšim. U krugu od 500 m od stana se nalaze brojni restorani,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 4.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Petosoban stan za izdavanje, Cara Nikolaja Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 1.200 € na 990 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.200 €
13.05.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru, u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Stan se nalazi na 7. spratu (ujedno i poslednjem) u zgradi sa liftom i odlikuje se prelepim, otvorenim pogledom na grad, bez kosina, što dodatno doprinosi komforu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru. Stan je odmah useljiv. Ima i podzemno garažno mesto. Ag prov. 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This nice and cosy flat set in the popular Krunska street includes the parking space! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.indomio.rs

Sjajan stan sa renoviranim kupatilom, opremljen (TV, mašina za pranje sudova, itd). Dosta mesta za odlaganje. ima veliku ostavu-sobu AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Hram Svetog Save - Nikolaja Hartviga (Ex Dubljanska) 3.0, 71m2 (terasa), 3/4, toplotne pumpe, lift, garaža, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzna zgrada sa dva nivoa garaža, nedaleko od Hrama Svetog Save, u blizini Čuburske ulice. Unutrašnjost zgrade urađena po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 620 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i kompletno renoviran stan u strogom centru Beograda, 36 m2. Kuhinja i kupatilo potpuno novi. Centralno grejanje, klima, internet, kablovska tv. Pogodan za 2, a najviše 4 osobe. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VRAČAR – JUŽNI BULEVAR – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov, kompletno namešten i komforan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u zoni Južnog bulevara. Stan je površine 42m² i nalazi se u novoj, urednoj zgradi sa liftom na 2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 690 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i namešten stan na Južnom bulevaru. Stan je prostran, funkcionalnog rasporeda i veoma svetao tokom celog dana, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Sastoji se od spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dve terase koje pružaju dodatni komfor i prijatan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, prostran i polunamesten stan površine 115 m², smešten u samom srcu Vračara, u mirnoj i prestižnoj Golsvordijevoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice, parove ili sve koji žele komforan život u jednom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Jovana Rajića, Vračar, 600€, 49m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jovana Rajića, Vračar Jovana Rajića.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Katanićeva, Vračar, 600€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Katanićeva, Vračar Katanićeva.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.900 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta i Tasmajdanskog parka. U neposrednoj blizni ima i banaka, skola, Kalenic pijaca je takodje vrlo blizu. Stan je moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno namešten, odvojena spavaća soba, video nadzor, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 150 eur, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen i funkcionalan stan u novograndji, sastoji se od dve spavaće sobe, jedne manje radne sobe, garažno mesto uračunato u cenu. Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149 Agencijska provizija 50%* Način plaćanja: kirija+depozit+ag.provizija Troiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Alekse Nenadovića, Vračar, 700€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Alekse Nenadovića, Vračar Alekse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Mihaila Gavrilovića, Vračar, 700€, 40m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Mihaila Gavrilovića, Vračar....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 900 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, na uglu Ulica Kneza Miloša i Ulica Kralja Milana, kod IDEA London. Ovaj dvosoban stan površine 52 m² predstavlja savršen spoj komfora i urbane energije. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Svetao i prostran dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 98148, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji, nadomak Beogradskog dramskog pozorišta, brojnih marketa, prodavnica, stajališta gradskog prevoza.Stan ima video interfon,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ekskluzivan stan za izdavanje na jednoj od najprestižnijih lokac Sprat: 4 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 1.500 €
24.10.2025 - 1.250 €
28.11.2025 - 1.000 €
04.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se veliki četvorosoban, trostrano orijentisan i namešten stan u samom centru Vračara, u blizini Kalenić pijace . Stan se sastoji od prostranog predsoblja sa velikim ugradnim plakarom i cipelarnikom, dva kupatila, tri spavaće sobe, dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.500 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104278, IV/, dupleks, klima, lift, nov, novogradnja, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo vam priliku da živite u stanu impozantnog enterijera na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, nadomak čuvene Kalenić pijace.U neposrednoj blizini nalaze se brojni kulturni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 720)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni