• GoHome Professional
stanovi u beogradu pala cena novogradnja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi u beogradu pala cena novogradnja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu pala cena novogradnja

  • Za upit "stanovi u beogradu pala cena novogradnja" pronađeno 179 nekretnina - prosečna cena 3.443 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i tihom delu Mirijeva, u ulici Ladne vode, nalazi se ovaj nov, svetao, dvostran dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život. Saobraćajna povezanost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten (nov nameštaj), odlična lokacija, sam početak Mirijeva, autobus linije 27, 27e, blizina škole, doma zdravlja, pošte, Amana, Maxija, vrtića. Orjentacija jugoistok, gleda na dvorište, odličan i komforan stan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 184.500 € na 130.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.500 €, 45,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 184.500 €
17.05.2026 - 130.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA PRILIKA – NOVOGRADNJA U CARA DUŠANA | 45m² | Na prodaju moderan i funkcionalan stan u kvalitetnoj novogradnji u ulici Cara Dušana. Stan površine 45m² idealno je organizovan i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Nalazi se na idealnom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – Kompletno renoviran trosoban stan 60m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 60m², idealnog rasporeda – dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan odiše svetlošću i pruža maksimalnu udobnost za porodičan život. Nekretnina je u....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 285.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 270.000 €, 72,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan trosoban stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji – Vukov Spomenik, Zvezdara. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, u mirnoj i tihoj ulici, na samo nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika i Bulevara kralja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 214.900 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, trosoban, svetan stan u Ustaničkoj ulici, 75 m2, uknjižen, dobro održavan i bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, manjeg hodnika, kupatila, ostave i zastakljene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 352.000 € na 325.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 325.600 €, 88,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 352.000 €
15.05.2026 - 325.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi *Odlična lokacija *Visok kvalitet gradnje: *Ventilisana fasada *ALU stolarija *Etažno podno grejanje *Spušteni plafoni *Odlično okruženje: škole, parkovi, puno zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa otvorenom kuhinjom, 3 spavaće sobe....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan, porodično organizovan stan površine 59 m², uknjižen 1/1, smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj novogradnji sa obezbeđenim parkingom za stanare ispred zgrade. Stan je bez potrebe za dodatnim ulaganjima i spreman je za useljenje. Prostor je funkcionalno osmišljen....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 171.000 € na 156.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 185.000 €
04.02.2026 - 180.000 €
22.02.2026 - 171.000 €
13.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Stan je dvosobne strukture, pozicioniran na petom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Mogućnost kupovine garažnog mesta od 16m2 po ceni od 25.000 eur. Posrednička....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića, u novogradnji iz 2022. godine. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom u open space konceptu, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-179 (od ukupno 179)

<< <1 2 3 4 5> >>