• GoHome Professional
stanovi u beogradu pala cena novogradnja podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu pala cena novogradnja podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu pala cena novogradnja podrum

  • Za upit "stanovi u beogradu pala cena novogradnja podrum" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 3.594 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medaković 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, pločice,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam potpuno nov, neuseljavan, kompletno renoviran (instalacije, cevi, stolarija), polunamesten stan. Zgrada se nalazi u mirnom kraju, okružena zelenilom, sa dovoljno parking mesta ispred same zgrade. Stan ima i pripadajući podrum. Odlična nekretnina za porodično stanovanje.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 72,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2023 - 430.000 €
23.04.2025 - 375.000 €
18.06.2025 - 425.000 €
27.03.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namešten, Dvostrano orijentisan, svetao stan sa pogledom na reku i na grad. Trenutno u zakupu, te se moze nastaviti zakup sa sadasnjim stanarima. U Istaknutu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u beogradu pala cena novogradnja podrum'
209.000 €
209.000 €
145.000 €
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 330.000 €
25.04.2026 - 320.000 €
02.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja stana centar Beograd u blizini Karadjordjeve ulice. Na lepoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini šetališta pored reke Save. Prodaje se stan u predratnoj salonskoj zgradi sa lepim stepeništem. Po strukturi je četvorosoban. Lepo održavan stan. Od prostorija ima: hodnik, dnevnu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 149.900 € na 139.900 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 28,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 149.900 €
14.05.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličnan 1.0 stan u centru grada kompletno namešten u neposrednoj blizini Palate Pravde. Stan se sastoji iz dnevno trpezarijskog dela, kupatila i spavace sobe. Idealan je i za poslovni prostor. Stan ima pripadajući podrum od 10m2. U dvoristu zgrade ima mogucnost parkiranja vozila.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.900 € na 204.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.900 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 209.900 €
16.04.2026 - 204.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 244.000 € na 224.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 244.000 €
14.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 379.900 € na 365.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 93,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 379.900 €
09.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čukarica, Golf - Kneza Višeslava; 93m2 (89,5m2 grejne+3,5m2 terase), 3.5, 5./7, cg, lift, interfon, internet, podrum, sušionica, ostava, atomsko sklonište; Prodajemo osunčan, funkcionalan i prostran troiposoban stan (kompletno renoviran pre 5 godina) a u zgradi od fasadne cigle (iz....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 180.000 €
09.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo potpuno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na tećem spratu od ukupno pet spratova, u zgradi sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban funkcionalnog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva dodatna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 271.600 € na 255.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.400 €, 101,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 271.600 €
25.04.2026 - 255.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i uređenom delu Čukarice, u Šavničkoj ulici, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan koji pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja. Smešten u kvalitetnoj vojnoj zgradi od prepoznatljive žute fasadne cigle, sa dva uredna ulaza....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>