• GoHome Professional
stanovi pantelej niš što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stanovi pantelej niš što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pantelej niš što skuplji

  • Za upit "stanovi pantelej niš što skuplji" pronađeno 313 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju, u suturenu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je zidana na blagoj kosini, tako da je ovaj stan u odnosu na teren prizemlje. Površina stana je 54m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 65.740 €, 38,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 38,67 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,višenamenske prostorije, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan dvoiposobne strukture u Vrežini. Površine je 62m2, nalazi se u suturenu stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, ne zahteva dodatna ulaganja, na podu je laminat,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 59.235 €, 35,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 35.9 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 57.000 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju kuće od 44m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika trpezarije sa kuhinjom, kupatila i velike sobe. Sobu je moguće podeliti na deo za spavanje i dnevnu sobu. Uz stan se dobija i podrumska prostorija. Grejanje u stanu je TA, na podu je brodski pod, a stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 na Panteleju. Površine je 68m2, nalazi se u suturenu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.360 €, 30,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima PP+5 sprata. Stan je površine 29,92m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod durlanske pošte u mirnoj ulici u blizini Knjaževačke ulice. Nalazi se u mirnoj ulici, a na finoj lokaciji kako za porodično stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 43m2 sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep neuseljavan jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka (kombinovane sobe) sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u Durlanu. Površine je 28m2, nalazi se u prizemlju. Sastoji se od kombinovane sobe i kupatila. Grejanje je putem inverter klime. Opremljena je nameštajem i potrebnim uređajima. Nalazi se na dobroj lokaciji, u blizini ima sve što je potrebno za svakodnevno normalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Čalijama. Površine je 45m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Grejanje je TA. Stan je polunamešten. Nalazi se na doborj lokaciji, u neposrednoj blizini ima sve što je potrebno....