• GoHome Professional
stanovi pantelej niš što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi pantelej niš što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pantelej niš što skuplji

  • Za upit "stanovi pantelej niš što skuplji" pronađeno 313 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Knjaževačka, Pantelej, 90000€, 53m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Knjaževačka, Pantelej Knjaževačka.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 89.700 €, 53,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dve velike sobe, kuhinje sa trpezarojom, špajza i terase. Stolarija je PVC, renovirano je kupatilo sa tuš kabinom, na podu je parket. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.464 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 46,56m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.020 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposoban stan površine 48,90m2, na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan je pažljivo projektovan sa funkcionalnim rasporedom – poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.350 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima P+5 sprata. Stan je površine 49,91m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.800 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Stan je površine 52m2, nalazi se na III spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i terase. Grejanje je na struju. Zgrada je građena po visokim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.500 €, 49,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dimitrija Golemovića, Pantelej, 85500€, 49m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Dimitrija Golemovića, Pantelej Dimitrija Golemovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.200 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u Durlanu u blizini škole Mika Antić. Površine je 71m2, nalazi se se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.531 €, 44,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 44,49m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.134 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 53m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je sa klasičnim i funkcionalnim rasporedom i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. U dobrom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.850 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,44m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.740 €, 47,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 46,52m2, nalazi se na I spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.700 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.49 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.700 €, 47,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja prilagođena savremenom načinu života. Zgrada je spratnosti, Po+P+6 i nalazi se na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,49m2, na I spratu. Fasada objekta je urađena od kombinacije dekorativne cigle (listele) i demit fasade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.600 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Objekat je spratnosti Po+P+IV i projektovan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.15 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja prilagođena savremenom načinu života. Zgrada je spratnosti, Po+P+6 i nalazi se na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, na I spratu. Fasada objekta je urađena od kombinacije dekorativne cigle (listele) i demit fasade sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.070 €, 47,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafića i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking na platou. Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.165 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.070 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji, na dobroj lokaciji u Čalijama. Površine je 44,36m2m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sob, kupatila i terase. Moderan dizajn odlikuje se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan od 44m2 sa odvojenom spavacom sobom na 3. spratu zgrade od 5 spratova. U izgradnji na Panteleju, zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa liftom. Na podu je parket, pvc stolarija, priprema za etazno grejanje. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 43,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.930 €, 41,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 314)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>