• GoHome Professional
dvosoban stan Pantelej NIŠ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvosoban stan Pantelej NIŠ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosoban stan Pantelej NIŠ

  • Za upit "dvosoban stan pantelej niš" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.593 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • parket
    • interfon
    • lift
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space koncept), odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.500 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 45,57 m² (sa lodjom), smešten na I, II ili III spratu. Stan se sastoji od hodnika, odvojene spavaće sobe, kupatila, kuhinje i prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na lođu. Raspored prostorija je odlično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u mirnom kraju, u Donjoj Vrežini, na 4 spratu, u zgradi bez lifta. Strukture je ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Iznad stana je ploča pa krov i odlična je izolcija. Na podovima je laminat a grejanje je na struju. Stan je uknjižen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosoban stan pantelej niš'
107.000 €
105.000 €
101.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan je pažljivo projektovan sa funkcionalnim rasporedom – poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u Durlanu (u blizini ´Slatke kuće´). Površina stana je 56m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i zastakljena terasa. Na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban konforan stan na Panteleju u neposrednoj blizini Pantelejske crkve.Stan je po strukturi dvosoban ,uknjižene površine 54,16m2 o terasa i osrava. Sastoji se od hodnika, kupatila,dnevne sobe, trpezarije са kuhinjom i špaizom, spavaće sobe i terase ,sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju, u suturenu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je zidana na blagoj kosini, tako da je ovaj stan u odnosu na teren prizemlje. Površina stana je 54m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 107.000 €, 51,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 3 — Dvosoban, 50.90 m² (sa lođom) Sprat: I ili III • Moderna novogradnja • Odličan raspored Predstavljamo komforan dvosoban stan idealno organizovan kako za život, tako i za investiciju. Stan ima ukupnu površinu od 50.90 m², uključujući lođu od 3.35 m². Svaki kvadrat je maksimalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para ili kao investicija za izdavanje. Stan ima odličan raspored prostorija: • dnevni boravak sa trpezarijom • kuhinja • spavaća soba • kupatilo •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 102.610 €, 46,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 89.700 €, 53,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dve velike sobe, kuhinje sa trpezarojom, špajza i terase. Stolarija je PVC, renovirano je kupatilo sa tuš kabinom, na podu je parket. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.200 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, uknjižen, sa površinom 54m2. Stan je u polusuturenu, u novom objektu sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. U stanu je na podu keramika, etažno grejanje sa kotlom na struju kao i inveter klima. Stolarija je PVC.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.500 € na 90.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 87.500 €
15.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Odličan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep, dvosoban stan na trećem spratu manje stambene jedinice bez lifta. Struktura:dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,kupatilo i 2 terase(istok i zapad) idealno za uživanje tokom celog dana, stan ima podrum, na podovima je parket, pvc....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 53m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je sa klasičnim i funkcionalnim rasporedom i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. U dobrom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj porodičnoj zgradi na Paliluli, kod Kule, u blizini hotela Marica. Ukupna površina placa je 195m2. Stan ima bruto 93m2, neto 67m2, nalazi se u prizemnom delu. Sastoji se od višenamenske dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i višenamenske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan u naselju Čalije. Površine je 60m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštaejm i potrebnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>