• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi novi sad što skuplji 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 80 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 80 m2" pronađeno 5 866 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • podrum
    • luksuzan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.640 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna zgrada koja sadrži tri prostrana stana – po jedan na svakoj etaži. U suterenu je obezbeđeno po jedno garažno mesto i ostava za svaki stan za koje postoji mogućnost kupovine. Rok izgradnje je kraj 2026-te godine. Objekat ima lift. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.640 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.600 €, 76,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica. Četvorosoban stan u izgradnji direktno od investitora. Mirna ulica. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijim, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnik i balkon. Prizemlje vile spratnosti PR+I+PK. Stanovi su opremljeni klima uređajima, aluminijumskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.000 €, 80,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127147, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju kompletno opremljen moderan trosoban dupleks stan od 80m2. Stan je kompletno renoviran i opremljen. U donjem delu je dnevni boravak, zasebna kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 269.000 €, 83,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-111934 CENA 269.000e + 3% agencijska provizija. U cenu uključen KOMPLETAN NAMEŠTAJ I PARKING MESTO u dvorištu zgrade kao i podrumska prostorija. RENOVIRAN pre dve godine. U neposrednoj blizini Srpskog Narodnog pozorišta. Uknjižen je kao poslovni prostor ali je u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.900 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 4 stan u Novom Sadu, GRBAVICA površine 86 m². Dva mokra čvora..Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za lep porodični živo, škola, vrtić, marketi, pijaca. Odlična lokacija za život. Izvrsno povezan sa ostalim delovima grada. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.830 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na najtraženijoj lokaciji, veoma lep održavana zgrada kao i stan. Uknjižen je na 86m2, u prirodi ima 97 m2 sa terasama, dvostrano je orjentisan. Iznad stana je još jedna etaža. Raspored je i više nego odličan, sa prostranim sobama, kao i dnevnim boravkom, i odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.830 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda, predivan četvorosoban porodični stan sa parking mestom na Grbavici.Agencijska oznaka 1097102, Novi Sad, Grbavica, 86m2, četvorosoban, treći sprat. Ova nekretnina nudi sve što porodici treba za udoban život. Sa tri prostrane sobe, prostranim dnevnim boravkom, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.800 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu, nije poslednji iznad je još 1 sprat, zgrada je bez lifta. Stan čine dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i dve terase. U podrumu ima dve pripadajuće ostave, a u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 268.500 €, 75,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad, 268500€, 75m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad Vojvode Mišića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 267.800 €, 80,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Centru grada! Uknjižen! Stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan, sa svaka strane ima izlaz na po jednu terasu. Stan poseduje jedno kupatilo i jedan toalet. Kuhinja i trpezarija su odvojene od ostalih prostorija što je takođe jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 267.800 €, 80,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Stan u srcu Gradića na Petrovaradinu. Idealan za kancelariski prostor ili hostel ali i kao investicija. Posedeju 3 sobe, kuhinju, kupatilo i odvojen vc. Uz stan se dobija i pravo korišćena prelepog podruma od 80m2. Fenomenalna lokacija. Blizina Petrovaradinske tvrđave,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 267.800 €, 77,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno predsoblje tri sobe, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo + još jedan sanitarni čvor, dve terase. Stan je dvostrano orijentisan. Puno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 267.800 €, 75,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Keju kompletno renoviran 2019. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno pet. Dvostrano orijentisan, sve tri sobe gledaju na reku, Petrovaradin, Frušku goru i tvrđavu, dok kuhinja i kupatilo gledaju ka Katedrali (centar). Kuhinja i kupatilo imaji....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 257.500 € na 267.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 267.800 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 257.500 €
25.03.2026 - 267.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Izvršnog veća Ovaj stambeni prostor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 86,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan dvorišni stan, koji je podeljen na dve jedinice, jednu od 30 i drugu od 56, koja ima i sprat od 40m2, koji nije uknjižen. Bezmalo skoro 140m2 korisnog prostora. U prvoj jedinici jedno, dok u drugoj imate dva kupatila. U donjoj etaži sa ležećom i na spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, oglašavamo prodaju uknjižen trosoban stan u urbanoj vili iz 2021. godine. Prvi sprat, terasa, dva kupatila, grejanje centralno sa vlastitim gasnim kotlom. Cena sa nameštajem rađenim po meri. Mogućnost kupovine garaže površine 32m2. Agencijska oznaka 1005092 ( tel,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan je na dve etaže, četvrti i peti sprat. Donja etaža je uknjižena i sastoji se od dnevne sobe, tri spavaće sobe, kuhinje, ostave i dva kupatila. Gornja etaža je u sivoj fazi i nije uknjižena, ima instalacije za vodu i svoje brojilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep porodični stan u novoj zgradi, inovativnog izgleda i visokog kvaliteta! Pored modernog izgleda i komfornog prostora, stan karakteriše idealan raspored prostorija. Prilikom izgradnje pazilo se na sve detalje, pa je ostavljen prostor za ostavu i garderober.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

https://klub-nekretnine.rs/property/505183 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na prvom sptaru sa garažom, na sjajnoj lokaciji. Za više informacija nazvati. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se KOMPLET NAMEŠTEN,uknjižen 3 stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 87 m².Mogućnost kupovine garaže od 35 m2. Postoji mogućnost kupovine garaže od 32 m2.Manja novija vila u blizini svih sadržaja za život. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 267.800 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na traženoj lokaciji. U ceni je garaža od 32 kvadrata. Kontakt:0648033305 Terasa.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 248.990 €
29.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 266.000 €, 75,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054472. NOVI SAD, CENTAR, TROSOBAN STAN, 95m2. Predstavljamo vam kompletno namešten trosoban stan u samom centru Novog Sada, udaljen svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih glavnih gradskih dešavanja. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.910 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka, pozovite naše agente 064 8 222 154 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.770 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican stan u izgradnji na Podbari. A za vise dodatnih informacija javite se nasim agentima prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.770 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najstarijih delova Novog Sada, na Podbari koja ubrzano prerasta u istinsku i sve popularniju urbanu oazu, nalazi se lokacija ovog stambenog objekta Po+P+4+Pk . Ova lokacija je odlično saobraćajno povezana sa centrom grada – nalazi se na 3 minuta vožnje i 5 minuta lagane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 265.740 €, 86,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan trosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. U stanu je PVC stolarija, hrastov parket, odlična keramika, ne zahteva prevelika ulaganja. Za sve dodatne inforamcije pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 265.740 €, 86,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru, dvostrano orijentisan. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.534 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, gradsko grejanje. Nalazi se u novijoj zgradi sa liftom i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Lokacija: Liman 1 – blizina fakulteta, Keja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.530 €, 77,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan na atraktivnoj lokaciji u blizini fakulteta, keja, štranda Nalazi se na visokom prizemlju, zgrada je novija gradnja. Stan čine: -Dnevna soba -Odvojena kuhinja -Dve spavaće sobe -Dva sanitarna čvora -Ulazni hodnik -Terasa Prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.500 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVI SAD, LIMAN 1, TROSOBAN, 78M2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana na limanu 1. Stan je odličnog raspreda na fantastičnoj lokaciji u dobroj, kvalitetnoj zgradi. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve spavaće sobe, terase, odvojene kuhinje, dva kupatila. Prodaje se sa nameštajem.Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 265.500 €, 77,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini kupališta Štranda, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.500 €, 77,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i komforan trosoban stan površine 77 m², smešten u visokom prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje u ulici Vladislava Kaćanskog, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je uknjižen, uredan i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 265.350 €, 87,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Novi Sad, 265350€, 87m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Cara Dušana, Novi Sad Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.330 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.122 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi kvadrature 45–109 m², idealni za porodičan život ili kao sigurna investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Cena je sa PDVom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.100 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.000 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan, uknjižen na 78 m². Zgrada je novije gradnje. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Lokacija stana je izuzetno atraktivna, nadomak fakulteta, Keja, Štranda, centra grada, tržnog centra Promenada. Strukturu izuzetno prostranog stana čine ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.000 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

PODBARA, 4.0, 78m² ++|++ Nov četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Nalazi se u novoizgrađenoj visoko kvalitetnoj zgradi na II. spratu sa liftom. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, 3 spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 387)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>