• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi novi sad što skuplji 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 80 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 80 m2" pronađeno 5 866 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 278.100 €, 86,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANA – Bulevar kralja Petra , Novi Sad Prodajemo kompletno renoviran stan od 90m² u prirodi, stan se nalazi na petom spratu. Stan sadrži: Prostranu dnevnu sobu Odvojenu kuhinju Terasu Kupatilo + odvojeni WC Dve spavaće sobe L-hodnik sa ugradnim garderoberima Veliku ostavu/cipelarnik....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan porodičan stan, sveže renoviran bez trunke ulaganja. Lokacija je fantastična jer Vam je sve na dohvat ruke i sam centar je na 10 minuta hoda. Nalazi se na petom spratu i okrenut je ka dvorištu tako da nema saobraćajne buke. Stan se sastoji od Dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 278.100 €, 86,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100289 Na prodaju uknjižen KOMPLET RENOVIRAN trosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, veliki hodnik sa ugradnim garderoberima, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 278.000 €, 80,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na petom spratu moderne zgrade završene i useljene 2025. godine. Stan odiše svežinom i savremenim stilom, uz pažljivo birane detalje i potpuno novu opremu, što ga čini idealnim izborom za porodičan život ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 278.000 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova u starijoj, kvalitetnoj zgradi, smeštenoj u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu – svega nekoliko minuta hoda od Dunava i samog centra, a ipak u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za život ili poslovne delatnosti. Stanovi su kompletno renovirani – uključujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 278.000 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1063502, Novi Sad, Centar, 75 m2, trosoban, visoko prizemlje ( od tri). Salonski trosoban stan, nadasve komforan i svetao. Plafoni 320 cm. Adapatacija na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.800 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina na Limanu 1 i to među najboljim zgradama+++Agencijska oznaka stana 1063203, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko prizemlje. Porodična negovana nekretnina odličnog rasporeda, sa božanstvenom terasom. U ovim zgradama se jako retko pjavljuju stanov u prodaji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.800 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan trosoban stan od 77m2 na veoma atraktivnoj lokaciji,na Limanu 1.Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade i prodaje se kompletno opremljen kao na fotografijama. Poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojenu kuhinju, dva kupatila i hodnik.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.791 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija na Limanu I. Strukturu ovog prostranog stana čine ulazni hodnik, dnevna soba, spavaća soba sa izlazom na terasu, još jedna soba dečija ili spavaća, odvojena kuhinja, malo i veliko kupatilo. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.791 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543055-Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokaciji u Novom Sadu, Liman 1, u izuzetno kvalitetno građenoj zgradi! Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje koja je odvojena, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase. Nalazi se u mirnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.790 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokaciji u Novom Sadu, Liman 1, u izuzetno kvalitetno građenoj zgradi! Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje koja je odvojena, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 277.770 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 277.000 €, 76,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Avenija garden, sa dva garažna mesta ++|++ Troiposoban stan, na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i tehnikom visokog kvaliteta. Po strukturi četvorosoban, ulično orijentisan. Cena garažnog mesta je 20.000€. U navedenoj oglasnoj ceni je uključena posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izvanredan stan u izgradnji na izuzetnoj lokaciji - centar Novog Sada. Nalazi se u savremenom, stambeno-poslovnom objektu u kom će se upotrebiti vrhunski materijal, po vrlo visokim standardima sa svih građevinsko-tehničkih aspekta. U cenu stana je uračunat PDV, kao i agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.000 €, 78,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.720 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.700 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Futoška, Novi Sad, 275000€, 75m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Futoška, Novi Sad Futoška.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno komforan četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji – Liman 3. Stan se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, univerzitetskog kampusa, Promenade, Merkatora i keja, što ga čini idealnim izborom za porodičan život. Funkcionalnog rasporeda, prostranih i svetlih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101037 - Uknjižen tgroiposoban stan na Limanu 3 blizu Limanske pijace I Dunava . Stan je odličnog rasporeda i poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju i trpezariju, ostavu i dve terase. Jedna ustakljena sa pogleom na mirno dvorište. U suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, bez ulaganja u novijoj, kvalitetnoj zgradi. Opremljena kvalitetnim nameštajem i tehnikom koji su u ceni. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, tako da su Vam računi manji. U blizini škole i svega što Vam je neophodno za život. Uz stan je obavezna kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 273.700 €, 78,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

TROSOBAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI - LIMAN 1, NOVI SAD (78 m2)Na prodaju prostran trosoban stan od 78 m2 u najtraženijem delu Novog Sada - Liman 1.Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade novije gradnje sa gradskim grejanjem. Funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice, studente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 273.700 €, 78,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI – LIMAN 1, NOVI SAD (78 m²) Na prodaju prostran trosoban stan od 78 m² u najtraženijem delu Novog Sada – Liman 1 . Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade novije gradnje sa gradskim grejanjem. Funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice, studente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 273.700 €, 78,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116218, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen. Prodaje se stan, 78m2, na Limanu I, blizu Studenskog grada i mnogih fakulteta. Ovaj stan prodaje se sa namestajem i okrenut je ka dvoristu. Mir i tisina. 2 spavace sobe, dnevna sa trpezarijom, odvojena kuhinja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 272.770 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u izgradnji na Salajci od pouzdanog investitora. Odličan kvalitet gradnje i opereme, pvc stolarija, keramika, sigurnosna ulazna vrata... Rok izgradnje je kraj 2025. Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 271.590 €, 86,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan u zgradi novijeg datuma. Vrhunska izgradnja i maksimalno iskorišten svaki kvadrat ovaj stan čine idealnim za porodicu. Stan je na 5tom spratu od 7, ušuškan , sa prelepim pogledom na Frušku goru. Idealan za porodice, sa prelepim većim sobama. Ne zahteva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 271.410 €, 85,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u novogradnji. Stan se nalazi u odličnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe, master soba, dve terase. Pravi porodičan stan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 245.150 € na 270.890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.890 €, 85,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 245.150 €
08.05.2026 - 270.890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetan porodični četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji - Grbavici. Stan se prostire na 85 m² i odlikuje se funkcionalnim i pažljivo osmišljenim rasporedom. Sastoji se od tri komforne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.400 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 75m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima, visina plafona preko 3m, nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Dunava i izvršnog veća. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 270.380 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan dvoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, osnovne škole, a u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Izvršnog veća. Ovaj lep i svetao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 270.380 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan na fantastičnoj lokaciji u blizini keja i Dunava, Dunavskog parka kao i samog centra grada. Nalazi se u nedavno renoviranoj zgradi sa potpuno novom fasadom i sređenim hodnicima. Stan je salonskog tipa, odličnog rasporeda i kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 270.375 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

(Prodaje se luksuzan troiposoban stan, na odličnoj lokaciji, u Kraljevom parku u ulici Kraljevića Marka na prvom spratu. Stan poseduje dva kupatila, tri spavaće sobe i dnevni boravak. Stan je dvorišno orijentisan pa će novi vlasnik uživati u miru i tišini.U neposrednoj je bilizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.350 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN, TOP LOKACIJA! - STARI GRAD---Agencijska šifra: 1007927. Prodaje se odličan, komforan, salonski trosoban stan na visokom prizemlju zgrade, lociran u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu, u Starom gradu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.300 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i modernim duhom. Prostrane sobe, pažljivo osmišljene za savremen način života, prožimaju se prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim prozorima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene. - Šifra nekretnine: 1000495 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 270.000 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LIMAN II, 3.0, 78m²++|++ Komforan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu sa divnim pogledom na Frušku goru i ceo grad. Prodaje se u izvornom stanju, potrebna određena ulaganja. Veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na dve terase, koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, 75m2, trosoban stan, visoko prizemlje. Na prodaju luksuzno renoviran stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija – Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Natošević“, vrtića „Čarolija“,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Kej, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u blizini Keja i centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i prekidači.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 269.700 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, uknjižen na 78 m² u ulici Vladislava Kaćanskog na Limanu I. Zgrada je novije gradnje. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Lokacija stana je izuzetno atraktivna, nadomak fakulteta, Keja, Štranda, centra grada, tržnog centra Promenada. Strukturu izuzetno prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.650 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj povezanosti, razvijenoj infrastrukturi i kvalitetnom urbanom životu. Objekat se ističe modernim arhitektonskim stilom i sadrži svega tri....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 387)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>