• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi novi sad što skuplji 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 80 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 80 m2" pronađeno 5 866 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 334.750 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Stari grad), ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Ovaj stambeni prostor čine veoma prostran dnevni boravak, velika trpezarija sa izlazom na terasu veličine 8m2, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan četvorosoban porodični stan! Nalazi se na veoma atraktivnoj lokaciji, prodaje se kompletno opremljen i u cenu ulaze i dva garažna mesta u suterenu zgrade. Pozovite za više informacija! Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji , unutar modernog kompleksa. Ovaj svetao i prostran stan pruža savršen spoj udobnosti i luksuza, a sastoji se od tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje i kupatila. Stan je potpuno namešten sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux!! Lux!!! Kompletno opremljen, dva garažna mesta.... kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini centra Novog Sada, trosoban, površine 86 m², predstavlja idealan spoj komfora i lokacije. Smešten u mirnoj i lepo povezanoj ulici, stan se nalazi na nekoliko minuta hoda od svih ključnih gradskih sadržaja – škola, prodavnica, vrtića i javnog prevoza. Sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan dvorišni stan, koji je podeljen na dve jedinice, jednu od 30 i drugu od 56, koja ima i sprat od 40m2, koji nije uknjizen. Bezmalo skoro 140m2 korisnog prostora. U prvoj jedinici jedno , dok u drugoj imate dva kupatila. U donjoj etazi sa ležećom i na spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo troiposoban stan funkcionalnog rasporeda na lepoj lokaciji. Nalazi se na četvrtom od pet spratova u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije - dnevnog boravka - dve spavaće sobe od kojih jedna ima lođu -kuhinje sa prirodnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099186 -Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace, Dunava i pešačke zone. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojuenu trpezariju i kuhinju, Kupatilo i posebno toalet. Postoje dve terase koje nisu u kvadratima. Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4.0 Penthouse u NOVOM SADU, kod ŽELEZNIČKE STANICE ukupne površine 140m2. Komplet namešten, moderno opremljen italijanski nameštaj, ne korišten. Retko na tržistu. Lift u stan, U stan se dobija 4 garažna mesta u suterenu objekta. Stan je odlično povezan sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina. Nova zgrada vrhunskog kvaliteta koja je tek useljena gde se nalaze samo dva stana. Ako tražite mirnu lokaciju za život sa porodicom, a da ste na samo par minuta autom u centru grada onda je ovo idealna nekretnina za vas. Raspored stana je idealan jer se u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 329.600 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom+++Agencijska oznaka stana 1062748, Novi Sad, Vetrenička rampa, 87 m2, troiposoban, drugi sprat. Ukoliko želite mirno i komforno stanovanje, a želite terasu od 180 m2,svoju garažu, parking mesto, mali broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 329.600 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jedinstven četvorosoban stan na najtraženijoj lokaciji – spoj urbanog ritma i potpune privatnosti, dizajniran za one koji znaju da prepoznaju pravu vrednost života na vrhu.Strukturu stana čine ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 329.235 €, 83,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054270 Socijalno, četvorosoban, 83m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.085 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternička rampa - Namešten, komforan četvorosoban stan sa velikom krovnom terasom. Nalazi se na mirnoj i lepoj lokaciji. II sprat nove stambene zgrade - stan je sam na spratu te garantuje privatnost budućih vlasnika. Poseduje prelepu krovnu terasu koja se prostire celom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 327.380 €, 87,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – idealno pozicioniran, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih važnih sadržaja grada. Stan je koncipiran tako da pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 327.340 €, 87,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stanovi dostupni na II, III I IV spratu. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 325.500 €, 86,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Zašto baš ovaj stan: • Premijum lokacija – tiha ulica u centru, idealna za život, posao i šetnje • Potpuno renoviran sa pažljivo odabranim materijalima – bez dodatnih ulaganja • Visoki plafoni (2,9 m) pružaju osećaj prostranosti • Klizna panoramska vrata ka terasi – dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan stan površine 84m², smešten na prvom spratu kvalitetno održavane zgrade sa liftom, u samom srcu grada – svega minut hoda od Dunavskog parka. Stan se nalazi u jednoj od najtraženijih lokacija u strogom centru, ali je pozicioniran tako da pruža mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 324.900 €, 85,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u svakom danu kao da ste na odmoru. Luksuzno renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. 📍Vase Stajića 24 – mirna ulica, a sve vam je na dohvat ruke. ✅ Glavne prednosti: • Top lokacija – mirna ulica u centru, idealna za šetnju, posao i uživanje • Potpuno renoviran stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 320.350 €, 81,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina u samom centru Novog Sada! Uknjižena na 71m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu. Mnogo prirodnog svetla i sunca donose pozitivnu energiju i dobro raspoloženje u stan! Rađen sa puno ukusa i stila, u duhu starog grada. Par minuta od Zmaj Jovine ulice ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 320.330 €, 81,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep stilski opremljen salonski stan ,u strogom centru grada Novog Sada. Uknjižen na 71m2+10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu.Visina spuštenih plafona iznosi 3.10m. Dvostrano orjentisan na visokom prizemlju sa prelepom terasom , koja je dvorišno orjentisana. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana- Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, vam predstavlja četvorosoban stan- Podbara, Novi Sad Nekretnina je četvorosobne strukture, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom, prostorije u stanu su dobro projektovane,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace, Dunava i pešačke zone. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojuenu trpezariju i kuhinju, Kupatilo i posebno toalet. Postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan penthaus sa pogledom na Frušku goru. Stan se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i krovne terase ukupne površine 180 m2. Prodaje se potpuno namešten. U cenu ulaze i garažno mesto površine 16m2 kao i zasebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PENTHOUSE, 87m2+TERASA 180m2+GARAŽA 17m2, NOVO NASELJE Prodaje se fantastičan četvorosoban penthouse na prelepoj lokaciji u Novom Sadu. Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, dva kupatila, dve terase i prelepe terase od 180m2 na vrhu zgrade. Stan poseduje i garažu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 319.300 €, 80,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa, kalorimetri, IDS 86857. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 318.200 €, 81,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Svetozara Miletića, Novi Sad, 318200€, 81m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Svetozara Miletića, Novi Sad Svetozara Miletića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 317.843 €, 87,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u savremenom stambenom objektu, smeštenom u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija za život i investiranje. Ova izuzetna lokacija pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja – pešačke zone, škola, vrtića, prodavnica, restorana i linija javnog....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 320.840 € na 317.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 317.500 €, 85,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 327.380 €
20.02.2026 - 317.500 €
25.03.2026 - 320.840 €
27.03.2026 - 317.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, ČETVOROSOBAN STAN, 86 m2 - nudimo vam odličnu nekretninu kod proverenog investitora koji sa svakom novom zgradom ide korak dalje po pitanju kvaliteta gradnje, opreme i čitavog koncepta stanovanja. Sjajna mikrolokacija svakako zavređuje pažnju - svega par minuta od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 315.220 €, 87,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsvakjamo Vam komforan četvorosoban stan u izgradnji! Rok useljenja je avgust 2026 godine!! Vrhunski kvalitet opreme i gradnje!!! Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsvakjamo Vam komforan četvorosoban stan u izgradnji! Rok useljenja je avgust 2026 godine!! Vrhunski kvalitet opreme i gradnje!!! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstsvaljamo Vam komforan četvorosoban stan u izgradnji! Rok useljenja je avgust 2026 godine!! Vrhunski kvalitet opreme i gradnje!!! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 315.180 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1063504, Novi Sad, Centar, 85 m2, trosoban, drugi sprat ( od tri). Salonski trosoban stan, nadasve komforan i svetao. Plafoni 320 cm. Adapatacija na najvišem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 315.180 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, osnovne škole, a u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Izvršnog veća. Ovaj lep i svetao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 315.180 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran trosoban stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Rasored stana lep. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 315.180 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran dvosoba stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Stan poseduje podrumsku ostavu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 315.180 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-kej/542830 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 315.000 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova u starijoj, kvalitetnoj zgradi, smeštenoj u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu – svega nekoliko minuta hoda od Dunava i samog centra, a ipak u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za život ili poslovne delatnosti. Stanovi su kompletno renovirani – uključujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.850 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....