• GoHome Professional
stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad do 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad do 60 m2" pronađeno 32 495 nekretnina - prosečna cena 2.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 105.060 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA ! Predstavljamo vam komforan dvoiposoban stan, prelepo sređen i održavan, bez ikakvih ulaganja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Idealan za porodično stanovanje. Takodje poseduje i dve terase, uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1057598, Dvosoban, 60m2, Centar. Oglašavamo prodaju prelopog salonskog stana u samom srcu Novog Sada. Tražena lokacija, ulica mirna i nije prometna. Stan ulično orjentisan, bez ulagaga, prodaje sa nameštajem. U stanu pored centralnog grejanja imate i kaljevu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u zgradi koja je uvučena od same saobraćajnice, što garantuje mir, tišinu i potpuni komfor, bez buke. Stan je zapadno orijentisan i odiše svetlošću tokom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad do 60 m2'
154.500 €
105.060 €
162.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vlasnik želi isključivo zamenu za kuću u bližoj okolini Novog sada, prednost sremska strana. Kuća mora biti uslovna za život, da grejanje bude na gas i da postoji asfaltni prilazni put. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno lep i komforan stan na idealnoj lokaciji, uvučena zgrada, blizu keja, Riblje pijace, pešačke zone. Miran kraj, idealan za život kao i izdavanje. Kompletno je renoviran, od vodovoda i strujne instalacije, tarket, odlična keramika. Bez ikakvog ulaganja. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.600 €, 60,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo NOV Trosoban stan na Detelinari,I sprat,blizina škole,obdaništa, gradskog prevoza,marketa . . .odmah useljiv. Ne može na kredit .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.795 €, 60,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052270. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 112.420 €
28.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Betanije i centra grada. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, ulazni hodnik,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 140.530 € na 167.730 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 167.730 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 140.530 €
27.03.2026 - 167.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.000 €, 60,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vršačka, Novi Sad, 194000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vršačka, Novi Sad Vršačka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052286, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 130.430 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 60,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 24 m2, 2 spavace sobe. Okrenut dvorisno. Juzna strana. Blizina skola, fakulteta, drzavnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.230 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 307.970 €, 60,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena španskim granitnim pločicama velikog formata, Blanco ugradnim elementima (sudopera, slavina sa izvlačnim tušem i izvlačna kanta za smeće),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054213. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom koja je fizički odvojena, dve spavaće sobe i kupatilo i terasu na koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, uz pogled na lepo ozelenjeno dvorište. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.960 €, 60,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan. Uknjižen 1/1. U stanu su potrebna ulaganja. Nalazi se na Petrovaradinu, pre tunela. Svega 5 minuta do centra grada. Odlično kako za život, tako i za izdavanje. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1002852 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 179.220 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo vam fantastičan dvoiposoban stan na Grbavici, u ulici Danila Kiša, stan je bez ulaganja, uknjižen 1/1. Za više informacija pozvati agenta prodaje. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 184.677 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129728, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 59,96m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je izuzetno pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv pocetkom 2027 godine. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053194, NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, TROSOBAN, 60M2+14M2, TREĆI SPRAT.. Jovana Đorđevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran stan na mirnoj lokaciji. Dvorišno orjentisan. U blizini supermarketa i autobuskih stajališta. Odličan za život kao i za izdavanje. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u prizemlju kuće. Prostire se na površini od 60m2. Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojenom spavaćom sobom. Ispred stana je dvorište sa garažom. Za više informacija pozovite našu agenciju. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.210 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam troiposoban stan, odličnog rasporeda, na samom početku Adica, bliže Telepu, na svega 10tak minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla. Zgrada je iz 2018. godine, kvalitetno rađena – grejanje je podno, na toplotne pumpe! Stan je trostrano orjentisan, zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, a opet vrlo dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Blizina autobuske stanice, škole, vrtića. Na manje od 1km od Limana 4. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks sa odličnim rasporedom prostora na top lokaciji, garaža sa rolo vratima u dvorištu zgrade je u ceni. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 141.620 €, 60,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije!064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053560, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 60m2 Komforan, nov dvosoban stan na Telepu. Izuzetno povoljna nekretnina, za cenu garsonjere dobijate 60m2 dvosoban stan. Ako to nije dovoljan razlog da se odlučite za kupovinu u traženoj ceni dobijate prostranu garažu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.440 €, 60,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan tosoban stan u izgradnji sa rokom useljenja kraj 2023.godine. Zgrada se nalazi na prestižnoj lokaciji koja je udaljena svega 800 metara od pešačke zone u cenrtu grada. Cena je sa pdv-om, tako da kupac prve nekretnine ima pravo na povrat pdv-a. Oprema koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zanimljiva ponuda. Dvosoban stan u srcu Novog Sada, na veoma atraktivnoj lokaciji - pešačka zona. Stan je dvostrano orijentisan. Spoljna stolarija PVC, podovi kvalitetni laminat, keramika u kuhinji i kupatilu. Nekretnina uknjižena 1/1, mogućnost i kreditne kupovine. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.690 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050295 GRBAVICA , DVOIPOSOBAN STAN, 60M2 Prodaje se izvanredan dvoiposoban stan, dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade sa liftom. Veoma lepo sredjen i odmah useljiv. Ukoliko ste zainteresovani za ovu nekretninu ili imate dodatnih pitanja, slobodno me....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura