• GoHome Professional
stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad do 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad do 60 m2" pronađeno 32 505 nekretnina - prosečna cena 2.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • klima
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, a opet vrlo dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Blizina autobuske stanice, škole, vrtića. Na manje od 1km od Limana 4. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.210 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam troiposoban stan, odličnog rasporeda, na samom početku Adica, bliže Telepu, na svega 10tak minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla. Zgrada je iz 2018. godine, kvalitetno rađena – grejanje je podno, na toplotne pumpe! Stan je trostrano orjentisan, zgrada poseduje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 129.600 € na 125.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 129.600 €
22.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad do 60 m2'
164.800 €
113.300 €
180.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Adice, uknjižen manji funkcionalan troiposoban stan .Stan je maksimalno funkcionalan,idealno je rešenje za višečlanu porodicu,sa tri spavaće sobe i dnevnim boravkom.agarejanje gas,brzo useljivo,pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka stana 1057598, Dvosoban, 60m2, Centar. Oglašavamo prodaju prelopog salonskog stana u samom srcu Novog Sada. Tražena lokacija, ulica mirna i nije prometna. Stan ulično orjentisan, bez ulagaga, prodaje sa nameštajem. U stanu pored centralnog grejanja imate i kaljevu....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 112.420 €
27.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.800 €, 60,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov neuselajvan stan u tek završenoj zgradi u ulici Heroja Pinkija. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, poluodvojene kuhinje, dve spavaće sobe, hodnika i kupatila. Dvorišno je orijentisan. Grejanje je na gas. Moguća je kupovina putem kredita Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.795 €, 60,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052270. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Betanije i centra grada. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 112.420 €
28.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen i odmah spreman za korišćenje. Zahvaljujući kvalitetnoj opremi i funkcionalnom rasporedu, stan je idealan izbor kako za pojedince, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.690 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na mirnoj lokaciji. U blizini autobosko stajalište povezano sa centrom grada, kao i market. Poseduje 2 terase i 2 ostave. Naša preporuka. Za više informacija kontkatirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.200 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050703, JUŽNI TELEP, TROSOBAN STAN-IZGRADNJA , 60M2 Prodaje se trosoban stan u izgradnji u mirnom delu Južnog Telepa, okružen svim neophodnim sadržajima za miran i udoban život. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe zajedno sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.680 €, 60,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan, idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Stan je odlično pozicioniran, sa terase se pruža pogled ka Fruškoj gori. Zgrada je nova, stan neuseljavan, useljiv odmah po isplati. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju se nudi funkcionalno i promišljeno organizovan stan površine 60m2, koji u sebi nosi potencijal daleko veći od kvadrature. Stan se nalazi u Tozinom sokaku, u mirnom delu grada, okružen svim što je potrebno za normalan i funkcionalan svakodnevni život. Prodavnice, zelenilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 141.000 €, 60,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN KOD MERKURA---Agencijska šifra: 1007918. Prodaje se potpuno renoviran trosoban stan na drugom spratu zgrade kod tržnog centra Merkur u Novom Sadu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom, kupatila i zatvorene terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks sa odličnim rasporedom prostora na top lokaciji, garaža sa rolo vratima u dvorištu zgrade je u ceni. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 60,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan na atraktivnoj i urbanoj lokaciji koja je sklonjena od gradske buke. Projektovana površina stana iznosi 60 m2 i po strukturi ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Nalazi se na I....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 307.970 €, 60,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena španskim granitnim pločicama velikog formata, Blanco ugradnim elementima (sudopera, slavina sa izvlačnim tušem i izvlačna kanta za smeće),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1046163. NOVI SAD, SATELIT, TROSOBAN STAN, 60 m2. Novo u ponudi!!! Predstavljamo vam kompletno renoviran trosoban stan, pozicioniran na petom od šest spratova, u zgradi bez lifta, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišne orjentacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja,uknjiženog,održavanog,dvoiposobnog dupleksa na Grbavici.Na donjoj etaži su dnevni boravak,kuhinja i kupatilo a gornjoj dve sobe i drugo kupatilo.Stan je dvorišno orjentisan pa je zaklonjen od buke i ima lep pogled.Uknjižen je na 60 m2 ali u stvarnosti ima više. 60m2 133500e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053194, NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, TROSOBAN, 60M2+14M2, TREĆI SPRAT.. Jovana Đorđevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 111.450 €, 60,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep porodičan stan površine 60m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Telepa. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i pruža savršen spoj komfora, topline doma i praktičnosti za svakodnevni život. Stan poseduje dve udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno namešten dvosoban stan od 60 m2 u blizini Sajma i Detelinarske pijace, u Pasterovoj ulici. Zgrada ima lift, optički inetrnet, protočnu toplu vodu i gradsko centralno grejanje, biciklanu. Dnevni boravak je komforan, staje i trpezarija i veća garnitura za sedenje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050295 GRBAVICA , DVOIPOSOBAN STAN, 60M2 Prodaje se izvanredan dvoiposoban stan, dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade sa liftom. Veoma lepo sredjen i odmah useljiv. Ukoliko ste zainteresovani za ovu nekretninu ili imate dodatnih pitanja, slobodno me....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran i uknjižen dvosoban stan u srcu Novog Sada, sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru. Nalazi se u staroj, kvalitetnoj zgradi nadomak pešačke zone, a u izuzetno mirnoj ulici, bez autobusa i buke. Dnevni boravak, čiji zid je u staklenom portalu, čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 60,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053560, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 60m2 Komforan, nov dvosoban stan na Telepu. Izuzetno povoljna nekretnina, za cenu garsonjere dobijate 60m2 dvosoban stan. Ako to nije dovoljan razlog da se odlučite za kupovinu u traženoj ceni dobijate prostranu garažu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan pod garancijom, u potunosti nov, prelep, komforan, odličan za porodičan život, ušuškan od buke. Zgrada poseduje lift. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan velike kvadrature koji lako može biti dvoiposoban na potezu Keja. U samoj blizini stan je fakultet, centar, više marketa, kafića, i sve što je potrebno za miran život. Stan je odlično održavan, potrebna su manja ulaganja. Stan koji definitivno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vlasnik želi isključivo zamenu za kuću u bližoj okolini Novog sada, prednost sremska strana. Kuća mora biti uslovna za život, da grejanje bude na gas i da postoji asfaltni prilazni put. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 444)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>