• GoHome Professional
stanovi novi sad Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stanovi novi sad Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi novi sad zadnjih 7 dana" pronađeno 217 nekretnina - prosečna cena 2.878 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.000 €, 68,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Adice, Novi Sad - porodičan 2.5 stan, na prvom spratu - 2 x spavaće sobe, 2 x kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom - ulično orijentisan - grejanje na gas - parking mesto po ceni od 4.000evra - rok završetka mart 2027. godine - može na kredit Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.990 €, 51,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i funkcionalno organizovan dvosoban stan površine 51 m² na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored je izuzetno praktičan, iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Stan je komplet opremljen svim potrebnim stvarima i belom tehnikom, što ga čini spremnim za useljenje. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata, a površina stana je 42 m². Lokacija je veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad zadnjih 7 dana'
113.300 €
135.290 €
212.180 €
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 57,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten moderan stan površine 57 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi na 1. spratu kvalitetne i odlično održavane zgrade sa liftom, pružajući savršen spoj komfora, funkcionalnosti i atraktivne lokacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.900 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Trosoban PentHaus 106 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI... Stan je lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 62.000 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Srpski: Predstavljamo vam dvosoban suterenski stan smešten u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji koja pruža maksimalnu dostupnost svih sadržaja. Stan je uknjižen kao stan 1/1 i bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu. Nalazi se u zgradi starije gradnje, a posebna pogodnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj Namešteno.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvostrano orijentisan, odlično održavan trosoban stan na prelepoj lokaciji , sa puno zelenih površina idealnoj za miran, ušuškan porodični život, istovremeno, odlično saobraćajno povezanoj ka svim pravcima grada. U neposrednoj su blizini dečiji vrtić , zdravstveni centar, centru za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.800 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lep, mali jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici punoj zelenila, u blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade od ukupno 6 spratova. Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 127.800 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Trosoban stan 73 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen od buke. Dvorisna strana. 2 spavace sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjizen. Garazno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Površina: ukljižena 72 kvadrata, plus terase 8 kvadrata (tad se knjižilo bez terasa) Može na kredit Lokacija: Na minut hoda od Beogradskog keja, na pet minuta hoda od Dunavskog parka i pešačke zone. Pored zgrade je vrtić, osnovna škola na 3 minuta hoda. Novo dečije igralište ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase, koja je ušla u kvadraturu stana. Grejanje je etažno na gas. Postoji mogućnost povećanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.055 €, 40,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se NOV dvosoban stan na početku Telepa - novogradnja Ulica Heroja Pinkija, 40m2, 122.055e grejanje gas, veoma niski troškovi 2.sprat može stambeni kredit pozovite ili pišite na broj 069 5888 200 !! Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 40 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: starogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.248 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. Trosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 76m² · 185.400€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.000 €, 66,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000 + 3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar / Stanica, 66 m2 , trosoban, peti sprat ( ne i poslednji). Odličan raspred, gde se u svaku prostoriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan/dupleks površine 132 m2, na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Jovana Dučića, Novo Naselje. Strukturu stana na prvoj etaži čine predsoblje, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, jedna spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Terasa Episkopa Visariona 2b Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nudimo vam na prodaju komforan i funkcionalan stan 40 m2-Novo naselje. Tražite nekretninu na najzelenijoj i namirnijoj lokaciji u Novom Sadu, idealnu za život ili sigurnu investiciju za izdavanje, onda je ovo odlična prilika. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 62 m², smešten na izuzetnoj lokaciji u dobro povezanom delu grada - Dr. Svetislava Kasapinovića. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, autobuske linije, kao i veliki broj prodavnica i drugih sadržaja koji omogućavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.000 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Dvoiposoban stan u Centru grada,početak Kisačke ulice,na par minita hoda od Pašićeve i Zmaj Jovine ulice,stan se nalazi na visokom prizemlju ,pogodan je za stanovanje ili za kancelarije,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve velike spavaće sobe,kupatilo,toalet,ostava,nema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320.000 €, 71,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep dvoiposoban salonski stan (visina plafona 3,10m) u strogom centru grada. Nalazi se na visokom prizemlju i dvostrano je orijentisan. Čini ga komforan i veoma svetao dnevni boravak koji je stilski opremljen, prostrana odvojena kuhinja, kupatilo i deganžan kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dizajnerski stan, na jednoj od najpopularnijih lokacija u Novom Sadu. Stan je neuseljavan i komplet namešten ( nameštaj po meri radila arhitektica ), tako da budući vlasnik unosi samo lične stvari. Dvorišne je orijentacije, što obezbeđuje mir i uživanje. U stanu niko nije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102639 - Cena je 200 000e + agecijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Adamovićevom naselju. Stan se sastoji od prelepog dnevnog boravka, dve sobe, kupatila i lepo uređene terase. Grejanje je centralno gradsko sa kalorimetrima, mali računi. Moderno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 140.590 €, 39,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan koji se nalazi u blizini centra grada, u mirnom i uređenom delu Podbare, na drugom spratu stambene zgrade. Površine je 39 m² i po strukturi je jednosoban, funkcionalno je organizovan i pogodan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Square Garden, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2, kompletno namešten i opremljen, uknjižen 1/1 - dnevna soba, kuhinja (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa - mogućnost kupovine parking mesta - grejanje na kalorimetre, niski troškovi - može kupovina preko kredita Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 246.500 €, 145,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102625. Cena stana je 246500e +3% agencijska provizija. Stan se nalazi u blizini Bulevara, Futoške pijace u mirnoj , uvučenoj ulici. Otvorenog je pogleda i sa puno svetla. Orjentacija jugo-zapad. U ceni stana ostaje kompletan nameštaj. U donjem nivou su samo stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 213)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura