• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider namešten

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider namešten" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 4.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosečna cena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 584.000 €, 146,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

U prliici smo da vam ponudimo prelep četvorosoban stan od 146m2 na na izuzetnoj lokaciji. Ovaj luksuzno opremljen i moderan stan je smešten u najlepšem delu Beograda, na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi, veoma je svetao i sa dobrim rasporedom prostorija, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Beograd na vodi Liberi, lux namesten Na prestižnoj lokaciji Beograda u blizini Galerije,imamo u ponudi luksuzno namešten stan. Dvostrana orijentacija, sa otvorenom panoramom nove urbane lokacije je velika prednost za ugodnost boravka u ovoj nekretnini. Dnevni boravak,kuhinja i trpezariju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider namešten'
369.000 €
650.000 €
480.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat bez upotrebne dozvole. Izuzetan atraktivan svetao stan. Bezprekoran, sofisticirano uređen, Italijanski interijer. Kamin, ugradni plakari. Raskoš jednostavne linije, usaglašene boje, prirodni materijali. Odličan položaj, izolovan od buke, trostrano orijentisan. Stan odiše monometalnošću.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata, pored stana je prodavnica i mala šuma. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav nameštaj je brendiran uglavnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, Miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav namestaj je brendiran uglavnom Richmond, ostalo je pravljeno po....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u Beogradu na vodi, na Savskom vencu! Nalazi se na petom spratu od devet, sa očaravajućim pogledom na Kulu Beograd i reku. Stan ima 110 kvadrata i sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, garderobera, dva kupatila, zasebnog toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi ! 4,0 Savski venac , Dedinje , Beli Dvor , 175m2 , Vpr / 4 , podno grejanje eg / toplotne pumpe , lift , perfektan , ultra luksuzan , dizajnerski uredjen stan , najkavalitetniji materijali , namestaj brendiran uglavnom Richmond , ostalo - pravljeno po meri , furnirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno namešten stan sa pripadajućim parking mestom. -Mirna i sigurna lokacija, blizu svih potrebnih sadržaja za komforan i ugodan život. -Uknjižen na 70m2, unutrašnja površina je 60m2 a terasa ima 25m2 -Mala zgrada novije gradnje (2022) -Prodaje se namešten kao na slikama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u prestižnoj, novoizgrađenoj zgradi Scala u Beogradu na vodi, na izuzetno atraktivnoj lokaciji nadomak tržnog centra Galerija, brojnih restorana, prodavnica i kompletne gradske infrastrukture. Sam kompleks nudi visoki nivo komfora, a u samoj zgradi se nalazi i vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 443.000 €, 90,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

✅Prodajemo besprekorno dizajniran trosoban stan u novoj zgradi BW Eterna, smeštenim u samom srcu prestižnog kompleksa Beograd na vodi. ✅Stan je opremljeni nameštajem i tehnikom najvišeg kvaliteta, sa pažljivo odabranim detaljima enterijera koji stvaraju osećaj udobnosti i elegancije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 499.000 €, 93,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na trenutno najatraktivnijoj lokaciji u Beogradu u okviru projekta Beograd na vodi. Zgrada na dobroj poziciji. Po strukturi trosoban, dva kupatila, svetao. Mogucnost kupovine garaznog mesta. Stan se prodaje kompletno namesten. Za preporuku. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 328.000 €, 72,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten, potpuno nov, trosoban stan u Beogradu na Vodi. Stan se nalazi u tek izgradjenoj zgradi ECHO, nadomak Park Districta, Ložionice i Galerije. Samo okruženje zgrade je idealno za život jer su u blizini park, market, vrtić, apoteka, pekara, restorani i kafći, javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 185.000 €, 45,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvoiposoban stan u novogradnji. Na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Prodaje se kompletno namešten (nov nameštaj, klima uređaj, bela tehnika, video-nadzor, alarmni sistem). Svetao, dvostrano orijentisan. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 475.000 €, 94,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na premium lokaciji u zgradi BW Sole – Retko u ponudi. Izuzetno komforan trosoban stan sa uknjiženih 93 kvadrata, realnih 104m². Stan se prodaje kompletno namešten. BW Sole je savremena stambena zgrada u okviru Beograda na vodi, smeštena u Park District zoni, uz Savski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 595.000 €, 110,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan – ekskluzivno uređen, sa prelepim pogledom na reku i severozapadnom orijentacijom, gde zalazak sunca sa terase oduzima dah. Prostrana dnevna soba je povezana sa modernom kuhinjom i trpezarijom, a izlaz na terasu pruža savršen kutak za jutarnju kafu ili večernji odmor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan u centru grada, sređen, useljiv odmah! Stan je u prizemlju dobro očuvane i uredne zgrade, dvorišno orijentisan, mir i tišina u centru grada. Kompletno je namešten novim nameštajem. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor sa kuhinjom, malo odvojeno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 443.000 € na 416.500 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 416.500 €, 85,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 443.000 €
20.05.2026 - 416.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✅Prodajemo besprekorno dizajniran trosoban stan u novoj zgradi BW Quartet 1, smeštenim u samom srcu prestižnog kompleksa Beograd na vodi. ✅Stan je opremljeni nameštajem i tehnikom najvišeg kvaliteta, sa pažljivo odabranim detaljima enterijera koji stvaraju osećaj udobnosti i elegancije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa dve spavaće sobe u kompleksu BW Aurora nudi premium komfor i visok nivo udobnosti. Spavaći blok je pozicioniran tako da je zaštićen od buke sa saobraćajnice, dok su prozori spavaćih soba okrenuti ka unutrašnjem dvorištu. Prostrana dnevna soba sa kožnom automatskom ugaonom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 310.000 €, 77,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Izuzetan stan, na odlicnoj lokaciji. Dobra prilika, jer se stan nalazi u kraju u kom je retka prilika za kupovinu stana. Savrsena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 275.000 €, 54,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

ID 1112 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 063220187. U ponudi prelep, kompletno namešten stan u Beogradu na vodi, u neposrednoj blizini Sava parka, TC Galerija i Sava Promenade, kao i budućeg Gastro marketa sa pijacom svežih namirnica, restoranima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 41,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Borivoja Drobnjakovića, 1/2, cg, uknjižen-Ugovorna površina stana je 37m2. Prodaje se kompletno namešten stan na Dedinju. Stan je u izvornom stanju. Ima dve terase. Kuhinja i trpezarija sa ostavom imaju izlaz na jednu terasu, dnevno-spavaća soba ima izlaz na drugu terasu. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luks stan, bez ulaganja, odmah useljiv. U izuizetno kvalitetnoj novogradnji. Gražano mesto je uračunato u cenu. 2 mokra čvora, prodaje se namešten. Predato za upotrebnu dozvolu. Na odličnoj lokaciji, retko u ponudi. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Vladimira Gaćinovića, 95m2, salonski stan na visokom prizemlju, trosoban, renoviran, namešten, sa prelepom baštom, dvorištem, parkingom i kolskim ulazom. Od prostorija ima tri lepe velike sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, vešernicu, parking, kolski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>