• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 i - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 i - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 interfon do 120 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 interfon do 120 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.855 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 400000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4.0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.000 €, 101,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 430.000 €
13.03.2026 - 425.000 €
29.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 interfon do 120 m2'
342.000 €
342.000 €
350.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem, delu Dedinja, pri vrhu padini ka Lisičjem potoku. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu četvorosobnu nepokretnost koja se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2. 0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada prepunom zelenila prodaje se funkcionalan i komforan dvosoban stan površine 58 m2. Smešten u zgradi novije gradnje sa liftom u ulici Milana Blagojevića Španca. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom - spavaće sobe - hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>