• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 i - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 i - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 interfon barem 120 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 interfon barem 120 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.702 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 400000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider do 4200 eura/m2 interfon barem 120 m2'
650.000 €
650.000 €
650.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem, delu Dedinja, pri vrhu padini ka Lisičjem potoku. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu četvorosobnu nepokretnost koja se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 470.000 €, 142,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 142 m2, podrum od 30 m2, dvoriste oko 45 m2, garaza u zakupu (mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje udobnost, funkcionalnost i odličnu lokaciju. Karakteristike stana: Struktura: tri spavaće sobe (dve sa bračnim krevetom i jedna dečija sa....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 209.94 m2, ostava, parking mesto u garazi u ceni stana, novogradnja iz 2022.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>