• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi NOVI SAD - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD

  • Za upit "stanovi novi sad" pronađeno 50 532 nekretnina - prosečna cena 2.523 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • renovirano
    • pogodan
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 72.900 € na 77.350 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 77.350 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 72.900 €
24.03.2026 - 77.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051927 PETROVARADIN, 29.75m2, GARSONJERA .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 84.048 € na 91.392 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 91.392 €, 32,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.048 €
27.03.2026 - 91.392 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok je pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054400. PETROVARADIN, NOVI MAJUR, DVOIPOSOBAN STAN, 55m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana površine 55m2, pozicioniranog u prizemlju nove zgrade kvalitetne gradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 35,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ODLICANA PRILIKA-RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA DETELINARI Prodaje se fnkcionalan jednoiposoban stan 35 m2 na jednoj od najtrazenijih lokacija Novo0m Sadu -Detelinara. Stan se nalazi na visokom- prizemlju u kvalitetnoj zgradi starije gradnje sto garantuje dobru izolaciju i,cvrstu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.500 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051786, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 63M2 Nudimo vam odličan dvosoban stan na Novom naselju. Odlikuje ga komforna osvetljena dnevna soba sa izlazom na terasu, odvojena trpezarija i odvojena kuhinja sa ostavom. Svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju, pa postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 75.300 €, 43,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan odličnog rasporeda. Nekretnina se nalazi u blizini Železničke stanice, u okruženju sa puno zelenila. U neposrednoj blizini stana nalazi se srednja škola, marketi, dom zdravlja, Sajam, autobuska i taxi stajlišta. Zbog blizine Sajma i Železničke stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 106,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen četvorosoban duplex stan bez kosina na Bulevaru Evrope. Peti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Donja osnova ( wc, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, terasa ). Gornja osnova ( kupatilo, dve spavaće sobe, američki garderober, terasa ). Moguća kupovina nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 277.000 €, 76,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Avenija garden, sa dva garažna mesta ++|++ Troiposoban stan, na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i tehnikom visokog kvaliteta. Po strukturi četvorosoban, ulično orijentisan. Cena garažnog mesta je 20.000€. U navedenoj oglasnoj ceni je uključena posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.670 €, 45,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 158.620 €, 56,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Agencijska šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 401.000 €, 112,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad, 401000€, 112m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad Vojvode Mišića.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 175.000 € na 180.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2025 - 185.000 €
29.01.2026 - 175.000 €
24.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047518. NOVI SAD, CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN, 80m2. Oglašavamo prodaju salonskog stana koji se nalazi u pešačkoj zoni - u samom srcu Novog Sada. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezariju, odvojenu kuhinju sa ostavom, kupatilo i terasu. Trpezarija i manja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj Namešteno.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 231.049 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. U urbanoj vili od dve lamele sa ukupno osam stambenih jedinica. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.840 €, 72,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054511, TELEP-SEVERNI, ČETVOROSOBAN STAN, 158m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1043553 Prodaja stanova Novi Sad - nekretnine Novi Sad PRODAJA PENTHOUSA, ČETVOROSOBAN 110m2, BULEVAR EVROPE ! Stan koji će vas ostaviti bez daha ! Dodatno sve iznova radjeno najkvalitetnijom opremom i gradnjom. Komfornost i udobnost su glavni aduti. Parkig mesto je obezbeđeno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 82.000 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.000 €, 33,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 77.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan na najtraženijoj lokaciji. Za više informacija o ovoj nekretnini, kontaktirajte naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.930 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Adicama, vrhunska ponuda! Mala urbana vila sa 4 stana. Vrhunski kvalitet gradnje, uskoro useljivo. Rok kraj leta, 2022. Ulično orjentisano sa pogledom na Frušku goru. U blizini prodavnice, apoteke, pošte i gradskog prevoza. Urađeni pregradni zidovi, može se stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.830 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan sa 3 spavaće sobe u jednoj etaži u zgradi visokog kvaliteta u ulici Đorđa Rajkovića. Stan je orijentisan dvostrano, sa dve prelepe terase. Dnevna soba je južno orijentisana te je veoma svetla. Zgrada se nalazi na samo nekoliko minuta peške do centra grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.310 €, 27,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

RETKO U PONUDI!!! KRALJEV PARK!!! Nudimo Vam na prodaju fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji u popularnom i veoma traženom kompleksu "KRALJEV PARK". U blizini se nalaze škole, vrtići, dečija igrališta, marketi, banke, apoteke, dovoljno slobodnog parking prostora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 388.900 €, 151,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep petososban stan na Grbavici u ulici Kolo Srpskih Sestara. Stan je idealan ili za veliku porodicu, ili za veliku firmu, koja bi mogla da napravi puno kancelarija. Stan poseduje dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, četiri odvojene spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.300 €, 42,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, mirna lokacija na Telepu sa povrato pdv-a, nadomak Dunava i Ribarskog ostvra, Objekat je u vrlo visokim standardima sa svih građevinsko-tehničkih aspekata. Debljina izolacije i fasadna nemačka PVC stolarija sa niskoemisionim staklima punjenim argonom postižu ovom objektu B energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.100 €, 41,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Telep, na samo nekoliko minuta od Limana i popularnih šetališta uz Dunav. Savršen spoj mirnog porodičnog okruženja i blizine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog dupleksa u manjoj zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme u stanu. Udonjoj etaži stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa, dok su na gornjoj etaži tri spavaće sobe, kupatilo i ostava. Mogućnos kupovine i garaže od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 304.980 €, 135,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlican stan na Limanu,vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 81.890 €, 30,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komfornu garsonjeru od 30m2. Uknjižena garsonjera na odličnoj lokaciji na svega 3 minuta od pešačke zone. Nekretnina koja je odlična pozicijom, kako za izdavanje, tako i za život. Bez ulaganja, prodaje se nameštena kao na slikama. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 56.650 €, 20,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu i retku ponudu, garsonjera na top lokaciji, nalazi se u blizini Sajma, Medicinskog fakulteta, kliničkog centra. U blizini autobusa koji vodi ka Centru i svim ostalim lokacijama u gradu. Odlična ponuda kako za život tako i za izdavanje. Pozovite za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na fantastičnoj lokaciji renoviran bez ulaganja, uknjižen . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.000 €, 46,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Novi bulevar,odličan dvosoban stan bez ulaganja(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053270 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 280.000 €, 117,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branislava Bukurova, Sremska Kamenica, 280000€, 117m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Branislava Bukurova, Sremska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 84.000 €, 30,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052055 NOVI SAD. PODBARA. MILOVANA GLIŠIĆA. VISOKO PRIZEMLJE. GARSONJERA. 30m2 Predstavljam vam garsonjeru u Milovana Glišića na Podbari! Prostor koji možete videti na slikama je prvobitno bio uknjižen kao poslovni prostor. Trenutno je uknjižen kao stan. U stanu se trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 28,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052727. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 28m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Nikada nije useljavan, kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj poziciji,zgrada uvučena i zaštićena od direktne buke s Bulevara.Ispred je dečje igralište,dosta zelenila .Stan ima jedinstven pogled.Odvojen toalet od kupatila,zastakljenu terasu sa veš mašinom.Stan je kompletno renoviran ,opremljen modernom tehnikom.Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 204.200 €, 65,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar - dvorišno orijentisan - mir i zelenilo+++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.500 €, 77,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stevana Milovanova, Novi Sad, 197500€, 77m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Stevana Milovanova, Novi Sad Stevana Milovanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051457, SOMBORSKI BULEVAR. DVOSOBAN STAN, 41 m2 Budući kupci, jedinstvena prilika da kupite fantastičan stan na odličnoj lokaciji od veoma cenjenog i respektabilnog investitora. Primenom najnovijih tehnologija u sferi gradjevine u idealnoj harmoniji sa arhitektama i dizajnerima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 283.250 €, 90,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, LIMAN 3, TROSOBAN STAN, 90 m2- vrhunska ponuda u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine na uvek traženoj lokaciji. Stan je funkcionalan sa potpuno odvojenim spavaćim delom, gde jedna od soba poseduje svoje kupatilo. U stanu se nalaze još jedno kompletno kupatilo, kao i odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.200 €, 17,00 m2 cca 5720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sonje Marinković, Novi Sad, 97200€, 17m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Sonje Marinković, Novi Sad Sonje Marinković.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 815)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>