• GoHome Professional
stan voždovac što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan voždovac što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći

  • Za upit "stan voždovac što veći" pronađeno 2 994 nekretnina - prosečna cena 3.146 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • kablovska
    • interfon
    • namešten
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Rastka Petrovića, Voždovac, 220000€, 119m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Rastka Petrovića, Voždovac Rastka Petrovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan penthouse na Lekinom brdu – spoj savremene arhitekture, vrhunske gradnje i porodične harmonije. U ponudi je ekskluzivan penthouse u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Ovaj stan predstavlja pravi primer moderne arhitekture i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 260.766 €, 119,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

AKCIJSKA CENA DO KRAJA MESECA | 4.0 | 118m² | Novogradnja Voždovac U ponudi je izuzetno prostran četvorosoban stan površine 118m², smešten na prvom spratu moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Nekretnina je registrovana kao poslovni apartman,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 468.865 €, 119,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte dom koji savršeno odražava vaš životni stil – stan koji spaja vrhunski kvalitet, moderan dizajn i funkcionalnost na najvišem nivou. U dinamičnom ritmu svakodnevice, važno je imati prostor koji pruža osećaj mira i luksuza, gde svaki detalj doprinosi harmoniji i udobnosti života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 380.800 €, 119,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd Voždovac Lekino brdo ul.Veselina Masleše 62-64 U ponudi su stanovi: - 65.79m2 II, III i IV sprat ( ka ulici ) - 65.91m2 II, III i IV sprat ( ka dvorištu ) - 119.17m2 penthouse - Mogucnost kupovine garažnog mesta. - Blind ulazna vrata. - Toplotna pumpa grejanje i hlađenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 284.000 €, 118,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi na petom, ujedno i poslednjem spratu održavane zgrade. Duplex sa tavanskim delom: Prvi nivo: Svetao dnevni boravak, izdvojena kuhinja, prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 279.000 €, 118,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvostrano orijentisan dupleks površine 118m², smešten na petom spratu uredne i dobro održavane zgrade sa interfonom u Kraljevačkoj ulici, neposredno uz dečiije igralište. Struktura stana I nivo: Prostran i svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja, velika trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan površine 118,70m2 u novogradnji na Pašinom brdu Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan svakodnevni život. Po....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 468.865 € na 458.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 118,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 468.865 €
08.05.2026 - 458.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan površine 118,70 m², sa dodatnom terasom od 7,45 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom: veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 118,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Lekino brdo, Đorđa Kratovca, 106m2 .. 106m2, 3.0, 2/3, CG, terasa, garaža, interfon, telefon, internet, kablovska Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 468.865 €, 118,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini gradske oaze i parka Šumice,prodaje se komforan 3.0 -soban stan. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj ulici. Kompletno renoviran, osunčan, dvostrano orjentisan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 402.390 €, 118,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 245.000 €, 118,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 374.000 €, 117,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan, funkcionalan i udoban stan u naselju Stepa Stepanović u komplaksu Vojvoda Residence u Lameli L 1 , na povučenom spratu 117,22 m2 u ponudi je po ceni 374.000 eur + PDV po m2 . Stan je dvostrano orijentisan, ima dve velike terase sa kojih se pruža pogled na ceo Beograd. Garažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale – višeslojni hrastov parket....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 356.035 €
24.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ljube Nedića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 343.274 €
08.08.2025 - 312.000 €
16.01.2026 - 356.035 €
27.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4. 0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura u zgradi u izgradnji, savremenog stambeno-poslovnog objekta. Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0,116m2( terasa 7.45m2 ), toplotna pumpa, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 290.000 €, 116,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Maksima Gorkog, Voždovac, 290000€, 116m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Maksima Gorkog, Voždovac Maksima Gorkog.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi ograničen broj Premium stanova sa prostranim životnim prostorom na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu. Svaku prostoriju odlikuju najmodernija arhitektonska rešenja, a za sveobuhvatni osećaj komfora tu su plafoni visoki između 2.60 i 2.90 m. Sve stanove odlikuju prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 295.000 €, 116,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U novoj zgradi kvalitetne gradnje, komforan 3.0 stan koji može da se adaptira u 4.0. Prostrana dnevna soba sa odvojenim delom za radni sto i trpezarija površine 47m2, kuhinja odvojena šankom, dve spavaće sobe, dva kupatila, toalet i odvojen deo za vešeraj. Iz dnevno trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jedinstveno luksuzan stan sa modernom opremom i prelepim pripadajućim dvorištem od 76m2. Stan je svetao, funkcionalan i poseduje sve potrebno za ugodan i komforan život na skrivenoj lokaciji a blizu svih potrebnih sadržaja. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 189.900 €, 115,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.vintimnekretnine.com

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. TOME ROSANDICA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 477.000 €, 115,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% Cetvorosoban stan, Beograd - Vojvode Stepe | Prodaja · 115m² · 477.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.000 €, 115,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u zgradi sa 3 stana. Sam na spratu, iznad je tavan. Trostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavace sobe, radne soba, 2 kupatila i terase. Izvorno stanje. Agencijska nadoknada 2% uknjizen 1/2 Tome Rosandića || dokumentacija : uknjizen Tome....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 374.725 €, 115,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VAŠA NOVA PRIČA POČINJE NA VOŽDOVCU Za one koji maštaju o savremenom domu u mirnijem delu urbanog grada, u pripremi su jedinstveni S121 Garden stanovi. Voždovac, Vojvode Stepe 121, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve (Crkva Svetog Cara Konstantina i carice Jelene). Moderan objekat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 368.960 €, 115,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo salonac u strogo održavanoj zgardi . Na samoj granici sa Vračarem, blizina Autokomande i svih infrastrukturnih elemenata za svakodnevni život. Izuzetno svetao, prijatan sa visinom plafona 3.2m, trostrano orjentisan. Poseduje dva ulaza. Kompletno je srednen i opremljen, pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 114,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan na par minuta od Banjice površine 114m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je četvorosoban, nalazi se u blizini spomen park Jajinci. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 788.000 €, 114,00 m2 cca 6910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Vozdovac , Save Maskovica , 114m2 , 8 / 8 , lift , podno grejanje / toplotna pumpa Daikin - fan coil , ultra luksuzan penthouse , istocno orijentisan , izrazito svetao , visina plafona 2,8m , Alu stolarija , Hrastov parket extra klase , Hans Grohe , Geberit sanitarije , vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kontakt: 063 404 017 ... Prikaži broj I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. II NIVO: tri spavace sobe, dva garderobera i kupatilo. uknjizen 4/4 BULEVAR OSLOBODJENJA Cetvorosoban stan, Beograd - Bulevar Oslobodjenja | Prodaja · 114m² · 380.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjižen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodičan stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lođom i predivnom panoramom na okruženje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 114,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U novijoj zgradi prodajemo četvoroiposoban, odličan, stan na dva nivoa, sa dva garažna mesta (na platformi 12m2) i ostavom u nivou garaža. Garažno mesto je po ceni od 19000eur. Svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan, sa fantastičnim pogledom, u zgradi sa liftom. Kvalitetan izbor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 112,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kruševačka, Voždovac, 255000€, 112m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kruševačka, Voždovac Kruševačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 265.000 €, 112,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Krusevackoj ulici na Lekinom brdu. Izvorno dvosoban ali adaptiran u trosoban. Stan je uknjizen na 112m2 ali ima dodatnih 12m2 na galeriji koja je napravljena. Zgrada nema lift. Ulaz i zgrada uredno odrzavani. Nov krov uradjen 2020. godine. Mogucnost kupovine parking....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>