• GoHome Professional
stan voždovac što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan voždovac što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći

  • Za upit "stan voždovac što veći" pronađeno 2 994 nekretnina - prosečna cena 3.146 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 3.sprat
    • kablovska
    • klima
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 280.000 €, 130,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 290.000 €
25.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakultetaDupleks, sa jasno odvojenom dnevnim I spavacim blokom. Sastoji se od 5,5 soba, 2 kupatila, lodje.Poseduje parking mestoStan za komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 130,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakulteta Dupleks, sa jasno odvojenom dnevnim I spavacim blokom. Sastoji se od 5,5 soba, 2 kupatila, lodje. Poseduje parking mesto Stan za komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 245.000 €, 130,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.indomio.rs

(agencijska provizija 2%) .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

(agencijska provizija 2%) Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 485.830 €, 128,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 485.830 €, 128,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5. 0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 444.605 €, 128,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 905 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Ova moderna stambena zgrada nudi vrhunski kvalitet života uz smart home sistem. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 444.605 €, 127,03 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 390.000 €, 127,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.feniks.rs

Izuzetan 4-soban stan sa tri terase, dva kupatila i 3 spavaće sobe. Nalazi se u mirnom kraju u zgradi koja izlazi na dve ulice. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno kvalitetno građen. Odličan raspored u stanu, očuvan potrebno je samo krečenje stana. U cenu uračunato garažno mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 491.000 €, 127,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode Stepe, Voždovac Lokacija: Vojvode Stepe, Voždovac Površina: 127 m² Struktura: 4-soban stan (veliki dnevni boravak + 3 spavaće sobe) Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 191.500 €, 127,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima. Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu. Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem nivou:dnevna soba, kuhinja, a na gornjem nivou 2 spavaće sobe. U stanu postoje 2 terase i 2 kupatila. Parking slobodan, ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja, u kojoj se nalazi stan koji vam predstavljamo. Idealan je za porodice koje traze udoban i miran prostor. Prostran i veoma lepo osvetljen tokom citavog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 534.413 €, 127,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u početnoj fazi, osmospratna pametna zgrada sa liftovima, izuzetnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Voždovac u ulici Vojvode Stepe u neposrednoj blizini autokomande, na izvanrednoj lokaciji u stambeno - poslovnoj zoni. U neposrednoj blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 491.000 €, 127,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode Stepe, Voždovac. ???? Lokacija: Vojvode Stepe, Voždovac ???? Površina: 127 m² ???? Struktura: 4-soban stan (veliki dnevni boravak + 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 390.000 €, 127,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odliča četvorosoban, ffkcionalan stan na Lekinom Brdu u tetovskoj ulici. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa prelepim pogledom. Uz cenu stana idu i dva garažna mesta. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 235.000 €, 126,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Banjica Bulevar oslobođenja Dupleks četvorosoban stan sa 3 terase 104+22 sa terasama. 12 od 13 spratova. Kupatilo, Gostinjski wc, CG, Topla voda svuda, kablovska, klima, ostava pored stana, podrum, 2 lifta, veliki parking -Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja, trpezarija wc, terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 126,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjiženih 101m2, sa dodatnih 25 kvadrata (3 terase) po neverovatno povoljnoj ceni. Ovaj prostrani stan se proteže na dva nivoa: donji nivo ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 4.0, eg-gas, 2/3, dve terase, dvorište, parking mesto. Na prodaju četvorosoban lux stan površine 126m2, smešten na drugom spratu kvalitetno građene kuće na Zvezdari, u mirnoj ulici. Ova nepoktretnost predstavlja savršen spoj udobnosti, kvaliteta i privatnosti, idealna za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 126,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih 101m2, sa dodatnih 25 kvadrata (3 terase) po neverovatno povoljnoj ceni. Ovaj prostrani stan se proteze na dva nivoa: donji nivo ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u ulici Svetozara Radojčića, u blizini TC Stadion, nalazi se ovaj raskošan četvorosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije i odlično pozicionirane, uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 367.490 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! NAJLEPŠI STAN U ZGRADI S TROSTRNOM ORJENTCIJOM (SEVER, ISTOK, ZAPAD) 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj i tihoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.999 €, 125,26 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 438.000 €, 125,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Specijalna ponuda retko u ponudi u rezidencijalnom delu Voždovca ( Činovnička kolonija) prodajemo četvorobansoban apartman sa dva parking mesta u garaži objekta (55000 evra). Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 571.599 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stambeno porodični objekat “Charm Residences” izgrađen je na najprestižnijoj lokaciji na Voždovcu, u Ulici Jove Ilića. Sama lokacija i dostupnost svih kulturnih, socijalnih i drugih sadržaja čini ovaj projekat pravim izborom za Vas. Ovaj objekat donosi savršen sklad između urbanog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 125,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kalnička, Voždovac, 345000€, 125m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kalnička, Voždovac Kalnička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 570.999 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma brzo useljiv. Birani materijali, najpozeljnija lokacija na Vozdovcu, (blizina Bajfordove sume, obilje zelenila, centra grada, autoputa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 290.000 €, 125,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u naselju Vojvode Vlahovića! Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa liftom, kompletno je namešten i spreman za useljenje. Zgrada je pozicionirana u samom centru naselja, u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 437.500 €, 125,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan nalazi se u jednoj od najatraktivnijih, mirnih i najlepših ulica prepunoj zelenila na takozvanom voždovačkom Dedinju. Izuzetna infrastrukturna pozicija sa okruženjem svih bitnih elemenata za život kao što su: škole, vrtići, fakulteti, prodavnice, restorani, kafići, javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 571.000 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Voždovca, na odličnoj lokaciji u ulici Jove Ilića , blizu centra grada a opet dovoljno udaljenoj da imate mir, na prodaju veliki, svetao i izuzetno komforan stan, savršenog rasporeda koji pruža maksimalnu funkcionalnost i uživanje u svakom kutku prostora. Ovaj šarmantni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.999 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Voždovac - Jove Ilića, Charm ResidenceNa prodaju je luksuzan stan površine 125.26 m2 u ekskluzivnom stambenom objektu Charm Residence na Voždovcu, po ceni od 507999 EUR sa uključenim PDV-om i stanarskom ostavom.Charm Residence predstavlja spoj diskretnog luksuza i savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 310.000 €, 125,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem namenjenim za stanare. Prostorije: Hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve ostave, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.adventisrealestate.com

De lux 4.0 stan na Voždovcu. Izuzetna nekretnina za svaku preporuku! .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 410.000 € na 434.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 434.000 €, 124,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2025 - 335.000 €
21.03.2025 - 372.000 €
11.06.2025 - 420.000 €
03.08.2025 - 410.000 €
17.05.2026 - 434.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija sa alu roletnama i komarnicima. Dva kupatila . Unutrašnja stolarija „Bosal“. Koncept ,,Pametne kuće”, bezbednosno sigurnosni sistem.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 320.000 € na 345.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 320.000 €
24.02.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Kalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 288.000 €, 124,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.indomio.rs

Ovaj ultraluksuzni stan nalazi se u novoj zgradi u ulici Vojvode Stepe.U pitanju je zgrada sa malim brojem stanova visokog kvaliteta gradnje sa divnom fasadom i video nadzorom. Stan se nalazi na četvrtom spratu.Ceo stan je luksuzno uređen i prilagođen potrebama porodičnog toplog doma.Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 360.000 €, 124,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

Na samoj granici sa opštinom Vračar u zgradi iz 2006 godine u prilici smo da vam ponudimo duplex. U donjem delu se nalazi veliko kupatilo ostava spavaća soba kuhinja i veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu. Na gornjem nivou garderober 3 spavaće sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom.....