• GoHome Professional
stan voždovac što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan voždovac što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći

  • Za upit "stan voždovac što veći" pronađeno 2 994 nekretnina - prosečna cena 3.146 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • novogradnja
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+36%

Promena cene sa 212.800 € na 288.400 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 288.400 €, 103,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 212.800 €
06.04.2026 - 288.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.feniks.rs

Prostran i dobro projektovan trosoban veoma svetao stan u novoizgrađenom objektu na Trošarini. u izgradnji su korišćeni kvalitetni materijali, alu stolarija Cena je bez PDV-a. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u zajedničkoj garaži. Beranska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4. 0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 278.478 €, 103,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje na Banjici, blizu Trošarine. Stan je površine 103,17m2 i nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Nalazi se u okviru stambenog kompleksa sagrađenog po najsavremenijim standardima. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 250.000 €, 103,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veliki trosoban stan od 103 m² sa izuzetnim potencijalom, u mirnom i traženom delu Medakovića 3. Stan je za kompletno renoviranje, ali upravo to ga čini idealnom prilikom da napravite prostor po svojoj meri. Odlična struktura i raspored pružaju brojne mogućnosti adaptacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 103,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u naselju Vojvode Vlahovića. Zgrada je novije gradnje. Uknjizen je na 103m2, zajedno sa terasom koja ima 63m2. Veoma funkcionalan i moderno opremljen, i kao takav se prodaje namesten. Sastoji se od : -Ulaznog hodnika -dnevog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Reprezentativna novogradnja u završnoj fazi radova, visok stepen završne obrade. Objekat sa 5 stanova. Funkcionalan, sa terasom koja povezuje 3 sobe. Grejanje-hlađenje putem toplotnih pumpi i u svakoj sobi se može zasebno nameštati. Parking mesto je uračunato u navedenu cenu. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilepska ulica , Savski venac , Autokomanda. Troiposoban stan površine 103 m2 plus terasa 19 m2. Dva mokra čvora, tarket podovi , prvi sprat. Reprezentativna novogradnja u završnoj fazi radova, visok stepen završne obrade. Objekat sa 5 stanova. Funkcionalan, sa terasom koja povezuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3. 0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 326.400 €, 102,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prostrani troiposoban stan – Vaš dom iz snova na odličnoj lokaciji! Na prodaju je moderan penthouse od 101.5m² u ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta – idealna lokacija za sve koji žele biti u srcu Beograda, a istovremeno uživati u miru i komforu. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 102,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na VOŽDOVCU! Zgrada na idealnoj poziciji u jako lepom delu Voždovca u blizini Darvinove pošte. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, teretana, pošta, prodavnice, marketi, drogerije, apoteke, TC STADION, ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.000 €, 102,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Lider nekretnina vam sa zadovoljstvom prezentuje odličnu novogradnju vrhunskog investitora! Razne strukture su u ponudi, pozovite nas! Ponuda poslovnih prostora! Mogućnost kupovine garaže! Rok izgradnje-dve godine! Cene su bez PDV-a. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 338.000 €, 101,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između ulica Deli Radivoja i Ustaničke, nalazi se ulica Mitropolita Stratimirovića, smeštena u mirnom delu opštine Voždovac. Ovaj deo grada prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.288 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ID 912 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stanovi koji kombinuju eleganciju, funkcionalnost i praktičnost. - Stan od 100m2. na povučenom spratu. Najosvetljenije jedinice u zgradi, tokom cele godine. - Struktura....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 330.000 € na 310.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 101,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 370.000 €
04.03.2026 - 330.000 €
11.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od mirnijih i uređenih ulica, u zgradi kvalitetne gradnje iz 2007. godine, nalazi se prostran i izuzetno funkcionalan stan od 93 m2 + 8m2 terasa, smešten na traženom 2. spratu. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste savršen balans komfora, rasporeda i spratnosti – prostor je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 325.000 €, 101,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova zgrada, penthouse. 4/4 lift u zgradi. Veliki stan sa dosta mogućnosti. Može da se podeli na dva stana, ima dva strujomera. Stan nije završen ali je većinski urađen. Dvostran, sav u staklu. Izvučena voda, struja, košuljica. Podno grejanje. Vajlantova oprema. Pogled puca, vidi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 303.000 €, 101,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma svetao, nov stan na odličnoj lokaciji u novoizgrađenom objektu. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Ceo objekat je pod video-nadzorom, interfonom i ograđenim dvorištem. Stan je trostrano orijentisan sa odličnim pogledom kako sa prozora, tako i sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.288 €, 100,09 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju četvorosoban stan u kući na tri nivoa, smešten u mirnom i porodičnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i svih važnih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 415.000 €, 100,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Lekinom brdu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 100,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji materijali.Keramika italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 255.900 €, 100,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi jedinstvena nekretnina odlična lokacija na Voždovcu-Autokomanda, ceo sprat u odličnoj porodičnoj kući, podeljen po horizontali. Stan je uknjižen na 66m2, izvorno stanje ima 100m2 grejne površine po starom projektu kuće + dve terase 12m2. Stan ima predsoblje, prostran kuhinjsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan, moderan 4.0 soban stan uknjižen na 84,15m2 + terasa od 15m2. Ceo prostor je izuzetno i kvalitetno uređen, zgrada novije gradnje. Veliki dnevni boravak sa kaminom, parket sa intarzijom, đakuzi colpa san, baterije blanko hahsa, av prekidači, kotao za grejanje i bojler su marke....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se četvorosoban stan na Lekinom brdu. Stan je u Petrovaradinskoj ulici, jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Lekinom brdu, okruženoj zelenilom i porodičnim objektima. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade sa ukupno četiri sprata i prostire se na 100m2 funkcionalno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 350.000 €
27.03.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u novoj zgradi visokog kvaliteta, na odličnoj lokaciji, zapadno orijentisan, u blizini Autokomande. Prodaje se sa kuhinjom i američkim plakarom u hodniku. Troslojni hrastov parket velikih dimenzija, Bosal sigurnosna vrata, uvozna keramika i sanitarije, aluminijumska spoljna stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 263.648 €, 100,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 352.000 €, 100,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3.5 penthaus od 100m2 sa terasom i mogućnošću kupovine garažnog mesta. Radi se o novogradnji, sa građevinskom dozvolom, planirani završetak radova je karajem 2025. godine. Zgrada ima 15 stanova i jedan nivo garažnih mesta ispod zemlje sa sistemom klackalica. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 235.000 €, 100,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe. Stambena jedinica se sastoji od tri etaže: prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju stana je ulazni hodnik, stepenište, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan luksuzan dupleks. Prodaje se nov,neuseljen dupleks na odlicnoj lokaciji u mirnom kraju. Mala porodična zgrada sa samo tri stana,grejanje na gas,4 inventer klime,garaza samo za ovaj stan. Garaža 23m2-cena 25000e. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Trosoban stan 100m², Voždovac (Jajinci), Bulevar JNA – 180.000 € Na prodaju prostran trosoban stan površine 100m² u mirnom delu Voždovca – ulica Bulevar JNA (Jajinci). Stan se prodaje sa nameštajem, što ga čini idealnim za one koji žele da se usele odmah, bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120273, VPR/III, klima, telefon, nov luks, novogradnja, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran stan u prizemlju zgrade, koncipiran kao kuća, sa zasebnim ulazom, kapijom i baštom od 50 m². Stan nudi: 3 spavaće sobe Walk-in garderober Veliku vešernicu sa mašinama za pranje i sušenje veša Kompletno opremljenu kuhinju (sudomašina, ledomat, Nespresso aparat, blender,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 99,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kruševačka, Voždovac, 325000€, 99m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kruševačka, Voždovac Kruševačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.000 €, 99,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Strumička, Voždovac, 320000€, 99m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Strumička, Voždovac Strumička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 195.000 €, 99,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao i svi ostali sadržaji. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, četiri sobe i kupatila. Ukupnu kvadraturu čini 99 m2, od toga je 50....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>