• GoHome Professional
stan voždovac što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što skuplji

  • Za upit "stan voždovac što skuplji" pronađeno 2 965 nekretnina - prosečna cena 3.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U elitnom kraju zvanom malo Dedinje, stan se nalazi u Činovničkoj koloniji. Ekskluzivan stan u novoizgrađenoj zgradi. Stan je svetao u mirnom kraju u ulici gde su sve vile i gde se oseća evropski duh. Stan je moderno opremljen sa velikom kuhinjom, trpezarijom i dnevnim boravkom kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 360.000 €, 124,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

Na samoj granici sa opštinom Vračar u zgradi iz 2006 godine u prilici smo da vam ponudimo duplex. U donjem delu se nalazi veliko kupatilo ostava spavaća soba kuhinja i veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu. Na gornjem nivou garderober 3 spavaće sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0 Vracar, Krunski venac, 76m2+T, II/V, cg, lift, izuzetna mikrolokacija, uredna i vrlo lepo odrzavana zgrada gradnje 1990-ih, renoviran kompletno, funkcionalnog rasporeda, veoma svetao, ususkan, sa predivnim pogledom na platoUknjizen, useljiv. Retko u ponudi. Struktura: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 360.000 €, 320,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90862, 23a, spratna, struja, klima, terasa, garaza. Na prodaju prostrana i šarmantna porodična kuća površine 212m2, smeštena na velikom placu od 23 ari. Nalazi se u tihom, zelenom delu Kumodraža- idealno za porodični život, odmor ili investiciju. U enterijeru dominira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121901, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, deljiv. Nudimo vam izuzetan stan koji se sastoji iz dva stana,jedan pored drugog. Za svoje potrebe sada je jedan stan sa dva kupatila. Ko bi želeo da vrati u postojeće stanje,veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Koste Jovanovića Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1972 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 359.000 €, 199,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 4.0 stan u zgradi sa dva stana , na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima , vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na drugom nivou od 118m2 grejne površine , sastoji se od hola iz koga se ulazi u sve ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 358.000 €, 80,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa, ali se veoma lako adaptacijom može dobiti još jedna spavaća soba. Grejanje je podno. Uz stan se prodaje i garažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 163,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.000 €, 102,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lider nekretnina vam sa zadovoljstvom prezentuje odličnu novogradnju vrhunskog investitora! Razne strukture su u ponudi, pozovite nas! Ponuda poslovnih prostora! Mogućnost kupovine garaže! Rok izgradnje-dve godine! Cene su bez PDV-a. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 355.000 €, 106,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, VOŽDOVAC, LEKINO BRDO, NOV, LUX, 106m2, garaža. Odličan stan na dobroj lokaciji u luxuznoj zgradi koja je u završnoj fazi izgradnje, u mirnoj, porodičnoj ulici na Voždovcu, u neposrednoj blizini Specijalnog suda. Stan je dvostrano orjentisan, svetao, funkcionalan i lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 355.000 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran dupleks na odličnoj lokaciji – Mitropolita Pavla, 160 m² Na prodaju prostran i kompletno renoviran dupleks od 160 m², koji se nalazi u jednoj od najtraženijih ulica – Mitropolita Pavla. Stan se prostire na dve etaže i idealan je za veću porodicu ili za one koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 354.900 €, 106,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno kvalitetna novogradnja. Planiran završetak radova MAJ 2026. godine Cena je bez PDV. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Vojvode Toze.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 354.200 €, 92,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bože Jankovića, Voždovac, 354200€, 92m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bože Jankovića, Voždovac Bože Jankovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine garaznog mesta, novogradnja iz 2024.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep dupleksa5,0 od 142m2 m2 na 7 spratu u novogradnji( gradjevinska dozvola, upotrebna ,uknjizen,moze kredit ) u Šumicama. Blizina Ustaničke ulice i parka Šumice. Stan ima odvojeni kuhinjsko-trpezarijski deo koji sa velikim dnevnim boravkom čini jednu. Pored nje u istom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlično povezana sa centrom grada, a nadomak je glavnog čvora gradskog saobraćaja „Dušanovca“ koji spaja zapadni i južni deo grada, i sportskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 352.000 €, 141,90 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.5,141.90m2, terasa, duplex, CG, VII/VII, telefon, interfon. Četvoroiposoban dupleks u luksuznoj novogradnji, pozicija Dušanovačka pošta. Nova kvalitetna zgrada poznatih investitora. Sama zgrada je savremenog dizajna sa visokim nivoom energetske efikasnosti. Grejanje je centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 352.000 €, 100,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 3.5 penthaus od 100m2 sa terasom i mogućnošću kupovine garažnog mesta. Radi se o novogradnji, sa građevinskom dozvolom, planirani završetak radova je karajem 2025. godine. Zgrada ima 15 stanova i jedan nivo garažnih mesta ispod zemlje sa sistemom klackalica. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno povezana sa centrom grada, a nadomak je glavnog cvora gradskog saobracaja „Dusanovca“ koji spaja zapadni i juzni deo grada, i sportskog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u novogradji na odlicnoj lokaciji nedaleko od prikljucenja za autoput. Stan poseduje lift i nalazi na VII spratu nove zgrade, opremljen je centralnim grejanjem, takođe u svakoj sobi ima klima za dodatno podešavanje temperature. Stan se sastoji se od dve terase, jedna na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 351.000 €, 92,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan, vrlo svetao, prostran trosoban stan u vrlo mirnom porodičnom delu Voždovca. Sama lokacija pruža mir i ugođaj kao i povezanost sa svim bitnim sadržajima i saobraćajnicama kao i gradskim prevozima. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 121,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, na super lokaciji, sa predivnim pogledom na okruženje. Korisna površina ovog stana je 121m2, uknjiženo 89m2. Donji nivo: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 130,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Banjalučka, Voždovac, 350000€, 130m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Banjalučka, Voždovac Banjalučka.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 370.000 €
27.03.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uređen duplex stan, uknjižen na 98m2, smešten u mirnoj i traženoj ulici na Voždovcu - Cankareva. Stan je pažljivo organizovan na dva nivoa, sa jasnom podelom dnevne i noćne zone: Donji nivo: - Prostran i svetao dnevni boravak - Moderna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu, u ponudi je stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog duha. Objekat je pažljivo projektovan da zadovolji visoke standarde savremenog stanovanja, a pri izgradnji su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja, u kojoj se nalazi stan koji vam predstavljamo. Idealan je za porodice koje traze udoban i miran prostor. Prostran i veoma lepo osvetljen tokom citavog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan cetvorosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija na Banjici. Stan se nalazi u zgradi pozicioniranoj direktno preko puta sportskog centra "Banjica" i Banjicke sume, sto nudi idealne uslove za sport, rekreaciju i miran porodicni zivot. Struktura i prostor: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ćetvorosoban stan u novijoj zgradi vrhunskog kvaliteta na idealnoj lokaciji u ulici Bulevar Oslobodjenja, Stan se nalazi na 1. spratu i orijentisan je ka dvorištu objekta što mu pruža mir i zakolonjenost od buke. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne novogradnje iz 2020. godine sa održavanim ulazom i liftom, u Belimarkovićevoj ulici na Lekinom brdu. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, potpuno odvojenog spavaćeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 149m2( terasa 17m2), EG, inverter klima, lift, IV/IV, telefon, interfon, podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola na 94m2 ( u postupku uknjižba stana ). Luksuzan duplex od ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 345.400 €, 157,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao stan sa velikom terasom nalazi se u novom stambenom kompleksu na Banjici, u ulici Bulevar JNA. Ukupna površina stana iznosi 157 m². Terasa je glavni adut stana i prostire se na 70 m², sa više izlaza iz dnevne sobe i spavaćih soba. Stan je orijentisan na tri strane, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.adventisrealestate.com

De lux 4.0 stan na Voždovcu. Izuzetna nekretnina za svaku preporuku! .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 320.000 € na 345.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 320.000 €
24.02.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Kalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 125,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kalnička, Voždovac, 345000€, 125m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kalnička, Voždovac Kalnička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 345.000 €, 89,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na LEKINOM BRDU! Stan je nov, nalazi u novonastaloj zgradi i odmah je useljiv. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, brojni restorani, marketi, teretana, drogerije, park Šumice, apoteke, autobuska stajališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan sa prelepom terasom sa pogledom na dvorište. Miran deo Voždovca u neposrednoj blizini Super vera u Vojvode Stepe. Stan izdvojen od gradske gužve na par minuta od Autokomande. Izuzetan raspored – funkcionalan. PROSTORIJE: dnevni boravak, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Stepe, Voždovac, 340000€, 95m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vojvode Stepe, Voždovac Vojvode Stepe.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 155,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo nov, uknjižen četvorosoban stan sa izlazom na sopstveno dvorište, ukupne površine 155 m2 ( stambeni prostor 88 m2 i dvorište 67m2) Prostrorije u stanu: dnevni boravak, kuhinjsko trpezarijski deo, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet. Budući vlasnici....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 443)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>