• GoHome Professional
stan voždovac što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan voždovac što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što skuplji

  • Za upit "stan voždovac što skuplji" pronađeno 2 923 nekretnina - prosečna cena 3.139 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.000 €, 161,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen četvorosoban stan na prvom spratu održavane stambene zgrade, kvalitetna gradnja 90-ih godina prošlog veka. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak iz koga se izlazi na zastakljenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom, toalet. poseban spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.000 €, 160,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jove Ilića, Voždovac, 570000€, 160m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jove Ilića, Voždovac Jove Ilića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 570.000 €, 123,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo izuzetno prostran i svetao četvorosoban dupleks površine 160 m², smešten na 5. spratu kvalitetne i uredno održavane zgrade sa liftom, u jednoj od najpoželjnijih ulica na Voždovcu. Stan se izdvaja odličnom organizacijom prostora, dvostranom orijentacijom jugozapad–severoistok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 560.000 €, 183,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 820 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor-izrada i overa kupoprodajnih ugovora obezbeđena. - Maksimalan komfor pružaju Vam 5 soba, 3 kupatila, kao i krovna terasa od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 560.000 €, 123,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep duplex 164m2 u lepoj ulici na Voždovcu. Uknjižen je na 123m2, a sa terasama ima 164m2. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom kuhinjom, terasom i toaletom na prvom nivou, dok se na drugom nivou nalaze kupatilo, spavaća soba sa velikom terasom, manja soba kao garderober....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 283,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Za klasu iznad drugih – stanovi koji donose sigurnost i dugoročnu vrednost Kupovina stana je jedna od najvažnijih odluka u životu. Zato je ključno izabrati proverenog i pouzdanog investitora, čiji rad, kvalitet i posvećenost opravdavaju svaku investiciju. Sa ovim investitorom sarađujemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 183,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi, petosoban dupleks stan, 183m2 + 100m2 krovne terase smešten u zgradi savremene arhitekture koja odiše luksuzom i stilom Velike staklene površine, dizajnersko urađeni hodnici, dekorativno osvetljenje objekta koje dominira Lekinim brdom Struktura 183m2 komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 559.800 €, 155,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.vintimnekretnine.com

IZVANREDNA NEKRETNINA, NA ODLICNOJ POZICIJI. DUPLEX. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE (SA VRATIMA) - CENA PO DOGOVORU. I NIVO: PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, KUHINJA, VITANOVACKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 557.000 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen penthouse od 169m2 Luksuzan četvorosoban stan, jedini na osmom spratu, sa prelepim pogledom ka zapadu .. Sastoji se od ulaznog dela , dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaći blok sa tri spavaće sobe od kojih jedna master, gostinski toalet, kupatilo , velika terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.941 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične lokacije Nudimo na prodaju stan u prestižnom stambeno-poslovnom objektu , smeštenom u Beogradu, na opštini Voždovac. Ovaj objekat pruža savršen balans između mirnog života u urbanom okruženju i blizine svih bitnih sadržaja. Prekoputa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4. 0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116946, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 4.0 stan. Jugozapadno orijentisan, svetao, opremljen kvalitetnim materijalima. Raskošan dnevni boravak povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Cena stana je sa uračunatim PDV-om. Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih objekata.Prednost ove lokacije je što predstavlja mirno okruženje, dobru infrastrukturu i što se nalazi na 6 kilometara od centra grada. Stambeno-poslovni objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 552.380 €, 166,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 876 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - Ovaj penthaus je osmišljen tako da Vam potpuno oduzme dah. - Ulaz koji vas uvodi u prostranu dnevnu sobu. - Ima četiri velike spavaće sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550.000 €, 166,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen penthouse od 166 m2 Luksuzan četvorosoban stan, jedini na osmom spratu, sa prelepim pogledom ka zapadu .. Sastoji se od ulaznog dela , dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaći blok sa tri spavaće sobe od kojih jedna master, gostinski toalet, kupatilo , velika terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.714 €, 167,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.714 €, 166,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 549.714 €, 167,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 650.000 € na 549.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.000 €, 160,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 650.000 €
29.04.2026 - 549.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno atraktivan stan sa velikom terasom u novoizgrađenoj zgradi. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, četiri spavaće sobe od kojih je jedna master, sa sopstvenim kupatilom, još jednog kupatila, toaleta i velike terase sa panoramskim pogledom. U cenu su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.000 €, 160,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan petosoban stan na Voždovcu, u mirnoj ulici , pruža izuzetno komforan i pažljivo osmišljen prostor za život. Ukupna površina stana iznosi 160 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom, kuninje ,četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa zasebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 539.000 €, 132,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Specijalna ponuda retko u ponudi LUX stan u nepsrednoj blizini Autokomande. Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica . U neposrednoj blizini objekta nalazi se nekoliko škola i vrtića, pijaca, marketi, veliki....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novoizgrađeni objekat premium kvaliteta na odličnoj lokaciji. Na par minuta od Autokomande u mirnoj ulici, Bože Jankovića. Potpuno završen i odmah useljiv stan. Uknjižen 1/1 idealan i za kreditne kupce. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Ima fantastičan raspored sa prostranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 538.181 €, 131,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Nadomak centra Beograda, u najlepšem delu opštine Voždovac između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja nalazi se Charm Residences. Modernog eksterijera, ova zgrada je projektovana tako da sem estetskog ugođaja svojim stanarima pruži najnovije trendove i standarde arhitekture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 534.413 €, 127,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u početnoj fazi, osmospratna pametna zgrada sa liftovima, izuzetnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Voždovac u ulici Vojvode Stepe u neposrednoj blizini autokomande, na izvanrednoj lokaciji u stambeno - poslovnoj zoni. U neposrednoj blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 530.000 €, 249,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da se budite uz panoramski pogled na ceo grad, dok vas na samo vašoj krovnoj terasi čeka privatni bazen! Upravo to nudi ovaj jedinstveni penthaus na Voždovcu, smešten u ekskluzivnoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Toplotna pumpa, kao najpovoljniji sistem grejanja i hlađenja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 525.000 €, 175,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Admirala Vukovića, Voždovac, 525000€, 175m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Admirala Vukovića, Voždovac Admirala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 524.000 €, 158,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen penthouse od 158 m2. Luksuzan četvorosoban stan, jedini na osmom spratu, sa prelepim pogledom ka zapadu .. Sastoji se od ulaznog dela , dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaći blok sa tri spavaće sobe od kojih jedna master, gostinski toalet, kupatilo , velika terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 523.875 €, 139,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 523.875 €, 158,75 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 875 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - Ovaj penthaus je osmišljen tako da Vam potpuno oduzme dah. -Na samom ulazu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 523.875 €, 159,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 523.875 €, 158,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 518.400 €, 162,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep lux penthaus na dva nivoa, u novoj stambeno-poslovnoj zgradi, smeštenoj u mirnoj i dobro pozicioniranoj ulici, u neposrednoj blizini Šumica, Dušanovca i Konjarnika. Sam kraj u kome se nalazi zgrada je potencijalno novi uređen moderni blok, namenjen za urbani život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 518.400 €, 162,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi petosoban ekskluzivan stan, duplex, na sedmom spratu, površine 162.04m2, odličnog rasporeda, gde su prostranost i prirodna svetlost prioritet savremenog života. Sastoji se iz dva nivoa, u donjem je prostrani dnevni boravak koji izlazi direktno na terasu, kuhinjsko trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 518.400 €, 162,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

OZRENSKA 17 duplex prodaja DUPLEX Na prodaju prostran dupleks stan od 142 m² u novogradnji – idealan za porodicu! Prodaje se luksuzan dupleks stan površine 142 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade. Stan odlikuje odličan raspored prostorija, kvalitetna gradnja i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 518.000 €, 148,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam na spratu, arhitekta ga je projektovao u toku gradnje spajajuci dva stana od 68,7m2 i 78,5m2 tako da je nekretnina kao takva prostrana i puna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 512.999 €, 131,48 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 512.999 €, 131,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma brzo useljiv. Birani materijali, najpozeljnija lokacija na Vozdovcu, (blizina Bajfordove sume, obilje zelenila, centra grada, autoputa,....