• GoHome Professional
stan voždovac što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stan voždovac što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što skuplji

  • Za upit "stan voždovac što skuplji" pronađeno 2 968 nekretnina - prosečna cena 3.144 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 287.000 € na 303.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 303.400 €, 82,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 287.000 €
06.03.2026 - 303.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu udobnost i prelep panoramski pogled na grad sa svoje dve terase. Ukupna površina stana iznosi 82m2, sa svetlom i prostranom raspodelom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 303.000 €, 101,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma svetao, nov stan na odličnoj lokaciji u novoizgrađenom objektu. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Ceo objekat je pod video-nadzorom, interfonom i ograđenim dvorištem. Stan je trostrano orijentisan sa odličnim pogledom kako sa prozora, tako i sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 302.000 €, 135,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma prostran, funkcionalan, svetao. Poseduje velike sobe, dve kuhinje, dva kupatila, dve terase. Adaptiran je i može da se koristi kao dve stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 302.000 €, 97,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljivi, lux stanovi na Lekinom brdu, izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na Lekinom brdu, u blizini ulice Maksima Gorkog i Druge ekonomske škole. Podno etažno grejanje, visina plafona 2.90m, klima sa jednom spoljnom i tri unutrašnje jedinice, podovi obloženi termotretiranim parketom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 300.000 €, 83,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u naselju Braće jerković, spratnost 7/7, dupleks, 3 spavaće sobe, terasa, sredjen krov. Ima priključak za cg, ali nije priključeno. 82m3, 300000e ag provizija 2% Troiposoban stan, Beograd - Braće Jerković | Prodaja · 83m² · 300.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 70,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike: Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja sa ostavom, kupatilo, predsoblje i lođa Površina: funkcionalno raspoređen prostor Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 68,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolji deo,najlepse ulice na Vozdovcu ! Cena je 4200 e/m2. Odlican dvoiposoban stan,stara gradnja(1968),uknjizen 69.5m2 (63.5m2+terasa 6 m2), CG, 2/4,bez lifta. Stan je svetao,odlicnog rasporeda prostorija ( predsoblje,kuhinja sa ostavom,dnevna soba-terasa,hodnik,dve spavace sobe,kupatilo),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 300.000 €, 86,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lep, potpuno renoviran stan u dobroj zgradi u najlepšem delu Južnog Bulevara u neposrednoj blizini parka, škole, vrtića, prodavnice, autobuskog stajališta i izlaza na auto - put. Stan je opremljen luksuznom stolarijom, ugradnim plakarima, kuhinjom, nameštajem i tehnikom. Prodaje se....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 235.275 €
14.11.2025 - 254.600 €
17.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 86m2 (terasa + lođa), 2/2, eg/gas, ktv, interfon, telefon, garaža. Gradska opština Voždovac se nalazi na svega nekoliko kilometara od srca grada, te je njena blizina centru, a ujedno i odvojenost od gradske vreve čini jednim od poželjnijih lokacija za stanovanje. Sanska ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od II sprata, grejanje na gas i na struju, telefon, bez lifta, interfon, useljiv po dogovoru, uknjizen na 86 m2, garaza od 16 m2 (obavezna kupovina),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u odličnoj, mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu. U zgradi od pikovane fasade iz 2010 godine koje su se dokazale kao trajniji dokaz kvaliteta. Stan trostrano orjentisan (zapad-istok-sever), veoma je svetao stan na trećem spratu od četiri.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vozdovacka crkva Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 4 Godina izgradnje: 2004 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prelepoj lokaciji, punoj zelenila, okruženo svim sadržajima za lagodan život(, škola, vrtići, fakulteti, pijaca, Lidl..a i saobraćajna veza sa svim delovima grada je odlična).nalazi se ova vrlo kvalitetne gradnje, zgrada, iz 1999godine. Stan je trenutno u funkciji dve stambene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan na prodaju - Voždovac, kod FON-a, 75 m2, 299.000 EURNa prodaju luksuzno opremljen trosoban stan površine 75 m2, smešten na drugom spratu novije zgrade sa liftom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini FON-a, preko puta Banjičke šume....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 240.000 € na 299.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 240.000 €
09.03.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

4,0 Voždovac , Sanska , 86m2+ terasa 2m2 , 2 / 2 , eg / gas , perfektan , dvostrano orijentisan stan ( jugozapad - severoistok ) , svetao , odlicno pozicioniran , u neposrednoj blizini TC Kumodraska , u lepoj , urednoj zgradi , gradnja 2005. godine , visina plafona 2,7 m , otvoren....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-440 (od ukupno 441)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>