• GoHome Professional
stan u novom sadu luksuzan - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stan u novom sadu luksuzan - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu luksuzan

  • Za upit "stan u novom sadu luksuzan" pronađeno 1 826 nekretnina - prosečna cena 2.972 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130848, I/II, terasa, uknjižen. *ADICE LUX**ADICE LUX** 80 m2 4,0 - soban, ceo sprat LUX MANJA VILA. Iznad još jedan stan. Podovi: TARKET. Grejanje: gas - podno zagrevanje na toplotne pumpe. Ekonomično i zdravo. Nameštaj kupljen u salonu MATIZ, ostalo je ugradni po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, 3.0 lux, 66m² ++|++ Na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Bogdana Šuputa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla, nalazi se odmah useljiv, prostran i moderan trosoban stan površine 66 m². Ovaj izuzetno funkcionalan stan odlikuju dve odvojene spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.860 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo luksuznu urbanu vilu u izgradnji, sa samo 4 stana, smart home sistem, sve ce biti luksuzno i uz svaki stan ide parking mesto. Pozovite nas. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu luksuzan'
114.330 €
98.600 €
193.900 €
  Stan, NOVI SAD, 484.100 €, 205,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Na gornjoj etaži se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.900 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom, i kupatilom, velika trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan, lux opremljen, sa pogledom na Frušku Goru! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se fenomenalan LUX Penthouse u blizini centra, na samo 5 min. Stan poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje centralnu klimu. Nalazi se na 4 spratu zgrade, do stana se direktno dolazi liftom koji je pod ključem i samo vlasnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.500 €, 44,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

4.0 de lux stan, ul. Kosančić Ivana, sa dve garaže plus dva parkin mesta. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan "Lux" Salonski stan, kompletno renoviran, bez ulaganja u samom centru Grada. Stan je kompletno sređen nova instalacija struje, vode i kanalizacije, opremanje stana je rađeno sa najboljim i najkvalitetnijim materijalima. Spušteni plafoni, (zvezdano nebo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.570 €, 31,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja savršen spoj modernog dizajna, vrhunskog kvaliteta i dodatnih sadržaja, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.200 €, 136,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053648........Na prodaju luksuzni petosoban penthaus u Novom Sadu - Telep .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.indomio.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.000 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111149.Izdaje se luksuzan, moderno opremljen četvorosoban stan (180 m2) na 2. spratu stambene zgrade sa liftom u Centru. U cenu zakupa je uključena i informatika. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta hoda od pešačke zone i svih bitnih sadržaja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.703 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Futoške pijace. U ponudi su stanovi od 97 m² do 244 m², u zgradama spratnosti od 4.0 do 6.0, idealni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.640 €, 46,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 23.200 € 32 m 2 1 Petrovaradin - dvorišni stan za renoviranje Stan - Novi Sad, Petrovaradin 23.200 € Prodaja 26/02/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 246.000 €, 82,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grbavica / Liman 3, trosoban stan, 82 m² uknjiženih (oko 87 m² u prirodi). Na odličnoj i traženoj lokaciji, u blizini Limanske pijace, Promenade, BIG-a, Merkatora, parkova i Doma zdravlja, u ponudi je lepo organizovan, komforan i kompletno opremljen stan. Po ulasku u stan dolazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.100 €, 104,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo luksuznu urbanu vilu u izgradnji, sa samo 4 stana, smart home sistem, sve ce biti luksuzno i uz svaki stan ide parking mesto. Pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 106.000 € na 107.811 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 107.811 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 106.000 €
18.03.2026 - 107.811 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan sa terasom, dvorisna strana, bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053574..Prodaja LUX stanova Novi Sad, Nova Detelinara, dvosoban 51m2 sa parking mestom. Vaš novi dom čeka na vas! U srcu jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, predstavljamo vam savremeni luksuzni stan u novoj zgradi. Ovaj prelepi stan se nalazi u potkrovlju i nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je po strukturi jednosoban (garsonjera), nalazi se na visokom prizemlju i odlikuje ga moderan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 144.710 €, 50,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frusku goru! Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 345.000 €, 116,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052072 NOVI SAD, SEVERNI TELEP , URBANA VILA, PRODAJA STANA, ČETVOROSOBAN 116 m2, PRIPADADAUĆI DEO DVORIŠTA Izgradnja lux vile u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. objekat sa 4 stana koji se gradi od nasjsavremenijih materijala i ugrađuje se savremena oprema. Privilegija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 274.400 €, 148,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1094955 - LUX triplex u izgradnji na Vidovdanskom naselju, 3.5km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja, kupci sami biraju keramiku i sanitariju u stanovima (50e/m2). Svaki stan dobija gratis parking mesto,ceo parking ima podno grejanje. Svaki stan dobija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 246.100 €, 86,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen zelenilom. Ovaj četvorosoban stan čine svetao dnevni boravak sa trpezarijom, fizički odvojena kuhinja, ulazni hodnik, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 106.620 €, 42,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ispunite svoje snove - Luksuzna novogradnja spratnosti P+1+Pk na najlepšem mestu u Petrovaradinu, u neposrednoj blizini škole, obdaništa, trgovinskih objekata, gradskog i železničkog prevoza , na svega 5 minuta od centra grada i tri minuta od Petrovaradinske tvrđave. Materijali i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 93.510 €, 31,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frusku goru. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 453.200 €, 104,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosobni stan u srcu Novog Sada predstavlja krunu arhitekture i modernog življenja. Ovaj jedinstven prostor nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za porodičan život. Moderna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054473 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN 65m2… Oglašavamo prodaju LUX TROSOBNOG stana u poznatom stambenom kompleksu kod Novosadskog sajma sa svim sadržajima za urbano stanovanje na dohvat ruke. Stan je veoma funkcionalan u ovoj kvadraturi pa se tako iz hodnika ide se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.250 €, 41,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126981, I/III, lift. Prodaje se LUX NOVO 40,76 m2, 2,0-ban stan GRBAVICA, Novi Sad. Vrhunska gradnja. LIFT. Dnevni boravak 16,29. Spavaca soba 10,05 m2. Blizina skola, fakulteta, TC Promenada, mnostva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlican stan za zivljenje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina, komletno nameštena i opremljena LUX opremom! Odmah po isplati useljivo! Hitno! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima....