• GoHome Professional
stan u novom sadu luksuzan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu luksuzan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu luksuzan pala cena

  • Za upit "stan u novom sadu luksuzan pala cena" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 3.101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • opremljen
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 177.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 177.000 €, 56,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.09.2024 - 202.000 €
25.10.2024 - 192.000 €
29.01.2025 - 185.400 €
27.02.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i velike terase na koju može da se izađe iz obe sobe. Buke nema jer je stan okrenut ka dvorištu. Odličan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.400 € na 147.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.300 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 180.250 €
06.02.2026 - 173.000 €
04.03.2026 - 152.400 €
08.04.2026 - 147.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux jednoiposoban stan 48 m2 na Novom Naselju. Stan je u mirnom delu, okrenut prema parku u zgradi sa biciklanom i besplatnim parkingom. Kompletno je renoviran, izvrsena je zamena svih instlacija sa kvalitetnim zavrsnim materijalima. Stan se sastoji od spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu luksuzan pala cena'
129.746 €
177.000 €
178.350 €
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 242.050 € na 220.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 242.050 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetan stan od 64 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 6) u zgradi sa liftom, a prodaje se prazan, spreman za novu namenu. Osnovni podaci: Površina: 64 m² Struktura: 2.0 (Dvosoban) Spratnost: 5/6 (zgrada sa liftom)....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 474.500 €
12.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054666, CENTAR, TROSOBAN, 73m2 Postoje prostori koji se gledaju i oni koji se doživljavaju. U Pupinovoj palati, tamo gde se arhitektura ne zadovoljava prosekom, već teži savršenstvu, nalazi se stan koji ne pokušava da vas impresionira on to jednostavno jeste. Na 73m² pažljivo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 230.000 € na 225.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 230.000 €
28.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054217 NOVI SAD - LIMAN 2, TROSOBAN LUX STAN 75 m² Retka prilika da kupite savršen trosoban stan od 75 m² sa panoramskim pogledom na Frušku Goru. Na prodaju izuzetan stan od 75 m², smešten na 10. spratu zgrade sa liftom, sa otvorenim panoramskim pogledom na Frušku goru, koji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 148.000 € na 143.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.000 €, 48,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.12.2025 - 175.000 €
05.02.2026 - 168.000 €
03.03.2026 - 148.000 €
09.04.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053401, NOVI SAD, NOVO NASELJE, LUX DVOSOBAN, 48M2, KOMPLETNO RENOVIRAN NE PROPUSTITE PRILIKU!!! UGRABITE ODLIČNU NEKRETNINU!!! Nudimo Vam kvalitetno, kompletno renoviran dvosoban stan u Novom Sadu na Novom naselju u jednom od najlepših i najhumanijih delova grada. Stan je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 368.000 € na 330.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 368.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4 u ulici Narodnog fronta, nudimo luksuzan penthouse stan ukupne površine 144 m², od čega je 100 m² uknjiženo, smešten na sedmom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 412.000 € na 367.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 367.200 €, 167,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 412.000 €
29.04.2026 - 367.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency Popovica, na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Penthouse ima 107m2 stambenog prostora, uz dve prostrane terase....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 189.600 €
01.05.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrosnji. Izuzetno ekonomicno. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 189.600 €
26.04.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavaće sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrošnji. Izuzetno ekonomično. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 373.580 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 380.000 € na 346.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 346.000 €, 110,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 320.000 €
06.03.2026 - 380.000 €
17.05.2026 - 346.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109162, I/VI, klima, salonski, terasa, uknjižen. CENTAR *LUX STAN* 110 m2, 4,0-soban, SALONSKI STAN . Visina zidova 3,60 m, vrata 2, 50 m. Debljina zidova 50 cm. Namenjen istinskim hedonistima koji vole zivot u okruženju mnoštva restorana, kafea, galerija, pozorišta,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.000 €, 24,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 320.000 € na 292.300 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.300 €, 127,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 324.450 €
27.12.2024 - 320.000 €
11.03.2026 - 292.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjižen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODIČAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI DEO: 90m2 dnevni boravak, trpezarija, kuhinja u "g" odvojena od dnevne sobe, ima svoj prozor, garderober, mini kancelarija, kupatilo,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 509.850 € na 460.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460.000 €, 105,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 509.850 €
01.05.2026 - 460.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo jedinstvenu nekretninu u Novom Sadu. Stan se nalazi u centru grada, na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu, u zgradi visokog kvaliteta sa video nadzorom. Okruženje je mirno, a zgrada se nalazi na svega 5 minuta od najvažnijih gradskih sadržaja.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 484.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 484.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno moderan, namešten trosoban stan u Novom Sadu, površine 73 m². Nalazi se na 7. spratu od ukupno 11, što doprinosi prijatnom osećaju privatnosti i mirnijem ambijentu. Stan je dvorišno orijentisan i veoma svetao, pa pruža prijatnu atmosferu tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>