• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što skuplji

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što skuplji" pronađeno 2 079 nekretnina - prosečna cena 2.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Todora Toze Jovanovića, Novi Sad, 73500€, 31m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Todora Toze Jovanovića, Novi Sad Todora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka nekretnine je 1008220. Novo Naselje. 31M2, uknjižen jednoiposoban stan. Dobra ponuda. Kontakt osoba Saša 062/888-0209, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.500 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru u izgradnji, smeštenu u urbanom kompleksu u Petrovaradinu. Zgrada je projektovana sa visokim standardima kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na gas (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan). Zgrada se nalazi preko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 73.440 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41140, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen jednoiposoban stan na Podbari. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Prizemlje, ostava. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.440 €, 62,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Veternik,troiposoban stan u jednoj etaži, održavan i bez većih ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051779 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 73.400 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u samom centru grada, na samo 3 minuta od pešačke zone. Stan se sastoji iz jedne odvojene spavaće sobe i dnevne sobe sa kuhinjom. Nalazi se na trećem spratu zgrade novije gradnje.Veoma je komforan i subjektivni utisak je da poseduje i veću kvadraturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.310 €, 38,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, odličan raspored. Pozovite! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-karagaca/536371 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, odličan raspored. Pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji. Pozvati za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.200 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550198- Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.200 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/550198 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.190 €, 36,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična lokacija. Stan je sređen i ne zahteva nikakva ulaganja. Uknjižen je na ime prodavca bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Kuhinja je odvojena i ostaje velika-kockasta dnevna soba. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan u samom srcu Novom Sada - Podbara. Nekretnina je uknjižena 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Starogradnja. Grejanje na struju. Agencijska provizija od 3% uručanata u cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 224 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 73.130 €, 22,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u samom centru Novog Sada! Na svega par minuta od pijace, autobuske stanice, svih bitnih dogadjaja u gradu. Idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Retko u ponudi. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 73.130 €, 38,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Salajci, na atraktivnoj poziciji, nalazi se ovaj dvosobni, dvorišni stan. U lepo uređenom dvotištu, u nizu od pet stanova, četiri su izdata. Ispred stana je parking mesto i lepo uređena baštica, koja pruža potpunu privatnost i prijatan ambijent. Stan je potpuno renoviran. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična uknjižena garsonjera na Telepu. Bez ulaganja-komplet renovirana. Po isplati odmah useljiva. Odlična kako za život tako i za rentiranje. Naša preporuka. Pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Novi Sad. Podbara, jedna od najatraktivnijih lokacija. Senovite ulice koje čuvaju duh prošlih vremena. Baš na takvom tihom, mirnom delu Podbare, nalazi se ovaj interesantan, dvosobni stan, koji u prirodi ima 60m2. Prelepo dvorište, sa natkrivenom terasom, uvodi nas u osmišljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 24,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100925 - Prodaje se nameštena garsonjera na Podbari , na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se prodaje namešten a može i prazan. Odličan kao investicija za izdavanje. Četvrti sprat, terasa, biciklana. Etažno grejanje, kotao na struju, niski troškovi. ZA VIŠE INFORMACIJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.130 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje-jednoiposoban bez ulaganja. Odličan stan, novogradnja, dvorišno orijentisan. U ceni stana kuhinjski elementi. U blizini gradskog prevoza, mega marketa"IDEJA", "RODA", "UNIVER",osnovne škole, vrtića ,doma zdravlja, banke, pošte, Satelitske pijace, itd. Stan svetao, odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 24,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru od 24m2 na Podbari. Prodaje se kompletno nameštena. U blizini se nalazi apsolutno sve neophodno za život. Odlična investicija, kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agente prodaje za sve dodatne informacije. Agencijska šifra: 551022, Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična uknjižena garsonjera na Telepu. Bez ulaganja-komplet renovirana. Po isplati odmah useljiva. Odlična kako za život tako i za rentiranje. Naša preporuka. Pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 554176....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen, komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 73.130 €, 37,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je veoma dobro održavan i useljiv je odma po isplati. Ulaz je iz dvorišta zgrade. Za više informacija i gledanje ove nekretnine pozovite naše agente prodaje. 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.120 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Rok završetka radova jesen 2025. godina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/533655 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.100 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena garsonjera od 29m2, na Telepu , ulica Petefi Šandora. Bez ulaganja-komplet renovirana. Po isplati odmah useljiva. Odlična kako za život tako i za izdavanje. U cenu je ukljucena agencijska provizija. Za više informacija pozovite 066 82 92 226 Jovana Lazić ili 066....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.050 €, 27,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 26.09 m². Funkcionalna struktura obuhvata dnevnu sobu, kupatilo i francuski balkon, što prostoru daje prijatan i praktičan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 21,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 83.000 €
02.04.2026 - 77.000 €
21.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054286. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 21m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednoiposobnog stana u centru grada, funkcionalno organizovanog sa galerijom. Stan ima zaseban ulaz i nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 73.000 €, 51,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novija uredna zgrada, stan u dobrom stanju, gleda na ulicu, 5 sprat, nije poslednji, lift, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052758 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.000 €, 47,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 73.000 €, 22,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 83.000 €
03.04.2026 - 77.000 €
22.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je na 5 minuta peske i manje. Stan je komplet renoviran, uradena spoljna izolacija 20 cm, novi pvc prozori i vrata, kupatilo sve novo. Izdavao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 11719 *Dvorišni Stan u Centru Novog Sada 40 m2/Stan je renoviran/Stan se prodaje sa namestajem/Struja/Voda/Centralno grejanje/Klima/Podovi-laminat/Vlasništvo 1/1 privatna svojina###bez tereta###Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) *Courtyard apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.000 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DVOSOBNOG STANA NA PODBARI – 44m² upisanih u katastar, poseduje Rešenje o ozakonjenju objekta (u prirodi preko 60 m²) Lokacija: Podbara – Stari Novi Sad, jedan od najlepših delova grada, na samo desetak minuta do strogog centra grada peške Temerinskom ulicom ili preko Almaškog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 73.000 €, 45,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs