• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što skuplji

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što skuplji" pronađeno 2 087 nekretnina - prosečna cena 2.158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • useljiv
    • renovirano
    • podno grejanje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Uknjižena garsonjera, prodaje se komplet nameštena. Nalazi se u blizini Dunava u sređenom kompleksu 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na IDEALNOJ LOKACIJI +++ Agencijska oznaka 1063994. Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaletom i zastakljenom terasom. Nalazi se na idealnoj lokaciji, povezan sa svim gradskim dešavanjima i lako se može izdati, ukoliko tražite nekretninu za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119520, II/. Prodaje se stan, 31m2, na Adicama. Nameštaj uključen u cenu. Niski troškovi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE, 25m2, GARSONJERA Stan se nalazi u jednoj od lepših ulica Adamovićevog naselja u zgradi useljenjoj 2009. godine. Zgrada ima svoj parking za stanare sa rampom. Stan je na idealnom prvom spratu, okrenutom ka dvorištu i u odličnom je stanju. Prodaje se namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan od [telefon] m [telefon] u strogom centru Novog Sada, Tanurdziceva palata, stan je renoviran [telefon] god a [telefon] parket lakiran i okrecen. Stan je prazan i spreman za useljenje, uknjizen na mene [telefon] / [telefon] .. [telefon] .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

[telefon] m [telefon] novogradnja, ima povrat pdv-a zavrsetak u junu [telefon] . ima parkinga, [telefon] . sprat ukupno [telefon] . centralno grejanje ( po utrosku) . Cena [telefon] . [telefon] E. [telefon] .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 74.990 €, 26,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići... Za više informacija pozovite našu agenciju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.930 €, 29,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova moderna zgrada predstavlja savršeni spoj funkcionalnosti i estetike. U pitanju je zgrada od 32 stana različitih rasporeda, prilagođenih potrebama savremenih korisnika. Unutrašnjost zgrade opremljena je najnovijim tehnologijama, uključujući pametne sisteme za upravljanje energijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.900 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-lipovgaj/548600....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 74.840 €, 42,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, dvosoban, stan u izgradnji ! Cena sa PDV-om !+++ Agencijska oznaka stana 1101050, Veternik. Na dobroj lokaciji , početak Veternika, stan u izgradnji. Dvosoban stan od 42 m2, na prvom spratu , sa terasom. Završetak radova početak 2026. god. Za dodatne informacije 0613195394,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.820 €, 29,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.780 €, 28,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 74.760 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Top ponuda. Nekretnina na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Blizina fakulteta (direktna autobuska linija do fakultetskog grada), banaka, marketa, pošte, restorana, škole. Stan bez ikakvog ulaganja. Sve novo u stanu, od kupatila, parketa, sobnih vrata. Prodaje se sa kompletnim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 74.700 €, 42,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad-Grbavica , dvosoban stan od 48m2 na trećem spratu u novijoj zgradi star nekoliko godina. Ulica Miše Dimitrijevića . Stan je nov kao i enterijer sve je ispravno.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053011 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.700 €, 27,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.698 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007130.Prodaje se fantastičan jednoiposoban stan (40.29m2) na prvom spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od hodnika koji vodi ravno u dnevnu sobu koja je povezana sa trpezarijom i kuhinjom, iz dnevne sobe se izlazi na terasu, a prilikom ulaska u stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.680 €, 29,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforna, kompletno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 74.680 €, 50,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Za više informacija pozovite našeg agenta prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.679 €, 21,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad, 74679€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad Vojvode Mišića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 74.600 €, 66,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052617 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.530 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.530 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO LEP JEDNOIPOSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI U ADICAMA , U CENI OSTAJE KUHINJA . STAN JE USELJIV PO DOGOVORU TEL. 063538166 ZORAN Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 37,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 soban stan u NOVOM SADU, ADICE površine 37m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Odličan raspored prostorija. Porodičan stan. Dovoljno parking mesta ispred zgrade. Mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi svih struktura, urbane vile na dva sprata. Grejanje na toplotne pumpe. kvadrature stanova nisu velike odlične strukture i rasporeda. ŠIFRA 1012519 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad -Adice, prodaje se nov jednoiposoban stan od 34m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, lepe spavaće sobe i kupatila. U ceni stana ostaje kuhinja, nalazi se u kvalitetnoj zgradi, podno grejanje Za više informacija pozovite 060-6211-685....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? NA PRODAJU – MODERAN STAN NA ADICAMA | 55m² | PRIZEMLJE | PARKING | TERASA SA STAKLENIM PORTALOM U ponudi moderan, nov stan od 55 kvadrata na atraktivnoj lokaciji – Adice , u mirnom i uređenom delu naselja. Smešten u prizemlju novije zgrade, ovaj stan predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok, mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji, pouzdan investitor! Rok, mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,jednoiposoban stan na Adicama,u izgradnji.Vrlo funkcionalan i dobar kvalitet gradnje i opreme.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.490 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.450 €, 29,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevarpatrijarhapavla/530479 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.450 €, 29,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

530490-Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.450 €, 28,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.415 €, 33,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131455, PR/, u izgradnji, dvoriste/basta. Dvosoban stan sa dvoristem u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Bice uknjizen kao stan. U cenu je uracunat PDV. Povracaj PDV-a za kupce koji ostvaruju uslove. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 71.000 € na 74.415 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.415 €, 33,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 71.000 €
19.04.2026 - 74.415 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131455, PR/, u izgradnji, dvorište/bašta. Dvosoban stan sa dvorištem u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Biće uknjižen kao stan. U cenu je uračunat PDV. Povraćaj PDV-a za kupce koji ostvaruju uslove. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>