• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što skuplji

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što skuplji" pronađeno 2 081 nekretnina - prosečna cena 2.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • lift
    • prizemlje
    • opremljen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 74.160 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan. Stan se prodaje kompletno namešten! Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 Agencijska šifra: 462167 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 74.160 €, 45,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična novogradnja na Klisi u blizini Temerinskog puta i svih bitnih sadržaja. Mirna ulica zavučena od gradske buke i saobraćaja sa ograđenim dvorištem pruža dodatni mir i sigurnost. Parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 74.160 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 74.160 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.150 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jednu odvojenu spavaću sobu, kupatilo i hodnik. Centralno grejanje. Uknjižen 1/1 Za više informacija pozovite 069/383-1010 Stanislava Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.150 €, 23,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavam prodaju opremljenog renoviranog stana na Salajci. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice,idealno za studente ili kao investicija za izdavanje. Ispred zgrade parking za stanare. Uknjižen,moguća kupovina na kredit. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1011710 Kontakt:0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.100 €, 45,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlicni dvosobni stanovi od 45 m2, na drugom spratu stambene zgrade. Iznad stana tavanski prostor sa kotlarnicom. Novi urbani deo grada sa novim i modernim stambenim objektima. Uz stan ide parking mesto. Za sve informacije stojim vam na raspolaganju na broju 0611436777 ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121536, III/, klima, terasa, renoviran. Izdaje se upravo renoviran, moderno namesten stan u centru, 200 metara od pesačke zone. Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente. Dozvoljeni manji ljubimci. Za ozbiljne zakupce na duži rok, moguća korekcija cene. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.100 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, 37m2, u polusuterenu, uživo kao prizemlje, u dvorištu kvalitetne zgrade.na Bulevaru Patrijarha Pavla Stan je uknjižen kao stambeni prostor, Za više informacija pozovite na 0638854918. - Šifra nekretnine: 1000459 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.100 €, 32,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu zgradu na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta, samo 6 km i 15 min udaljene od strogog centra grada.Projektovana je upotreba najkvalitetnijih i modernih materijala sa toplotnom zaštitom objekta i zvučnom izolacijom, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.050 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 539729 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.050 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" arial",sans-serif;color:black;mso-themecolor:text1"="">ŠIFRA: 1053235 NOVI SAD, NOVO NASELJE-BISTRICA, JEDNOSOBAN STAN,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 78.000 €
28.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054546 … ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2 Jovana Bijelića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 74.000 €, 22,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> ŠIFRA: 1054134 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA 22m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto">....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 74.000 €, 25,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054334, GARSONJERA, CENTAR, 24 M2 . Garsonjera na izuzetnoj lokaciji u centru Novog Sada , u neposrednoj blizini Dunavskog parka, predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje, dnevnog boravka i kupatila, što pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 70.000 € na 74.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 74.000 €, 26,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
10.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na malu terasu od 2m2, odvojene kuhinje i kupatila sa krovnim prozorima.Stan je dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan &quot;Elegancija&quot; sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.000 €, 87,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,Stan je potpuno sređen bez ikakvih ulaganja.Uknjižen i odmah useljiv.Poseduje sopstveni sistem grejanja sa sopstvenim mernim instrumentom(po sistemu koliko potrošiš toliko platiš).Izuzetno funkcionalan raspored prostorjja,svetao i prozračan.Kuhinja je zasebna sa konfornom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan &quot;Elegancija&quot; sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 78.000 €
01.05.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov. Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Gasno grejanje plaćanje po utrošku, samim tim, troškovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 73.980 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

https://spens-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-adice/508169 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.960 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.950 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderno projektovane stanove smeštene u urbanom stambenom kompleksu koji kombinuje kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i izuzetnu lokaciju idealnu za porodičan život. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Kovid bolnice, na izuzetno traženoj i funkcionalnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 73.900 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.900 €, 31,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 73.500 € na 73.878 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.878 €, 35,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 73.500 €
24.02.2026 - 73.878 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053966, NOVI SAD, JEDNOSOBAN 35.18 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA. 1054764 Prodaja stanova Novi Sad. Nekretnine Novi Sad. Izdvajamo iz ponude na prodaju je garsonjera na Detelinari od 26m2. U zgradi vrhunskog kvalitteta gradnje i završnih radova , na lokaciji više nego poželjnoj jer je u blizi sva uslužna delatnost i BUS stajalište. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.840 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Stare Detelinare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje. U gradnji i opremanju stanova biće korišćeni materijali najnovijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.815 €, 35,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053966, NOVI SAD, JEDNOSOBAN 35.15 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.650 €, 26,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.650 €, 85,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, kompletno namešten. Bez ulaganja, novo. Grejanje na struju, mali troškovi života. Uz stan ide i garaža u dvorištu. šifra:540971 b122 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.650 €, 55,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Novo Naselje,jednoiposoban stan dobrog rasporeda,kuhinja odvojena sa izlazom na terasu.Uknjižen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050578 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 73.650 €, 85,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/540971 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.640 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 73.570 €, 37,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007974.Rok završetka: sredina 2027. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.550 €, 30,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u PETROVARADINU, površine 30m2. Stan je u izgradnji.Renomirani investitor.Moguća kupovina na kredit uz mogučnost povrata pdv za kupce prvog stana. Nalazi se u blizini svih sadržaja za porodični život kao i autobuskih linija za grad.Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 435)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>