• GoHome Professional
stan u novom beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u novom beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u novom beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 175 nekretnina - prosečna cena 3.524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 175.470 €, 58,49 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 58,49 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 244.000 €, 68,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan i lepo održavan stan u Bloku 70, ukupne merene površine 68m² (uknjižen na 61m²), smešten na 5. spratu uredne zgrade sa 13 spratova. Stan je po strukturi 2.5, sa dobro organizovanim rasporedom prostorija koji omogućava maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan izvorno jednoiposoban stan, kompletno renoviran, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale sportova, Studenskog grada i Fontane. Blizina obdaništa, škole, prodavnica i prevoza. Stan jugoistočno orijentisan, sunčan i svetao. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJŽEN 3.0 STAN, 21. BLOK NOVI BEOGRAD! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 268.000 EURA Lokacija: Beograd, Novi Beograd, Blok 21, sprat 5/5 Površina: 77m2 ( uknjižen na 57m2 ) Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevnog boravka; - kuhinje; - terpezarije; - 2 spavaće sobe;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 389.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostran dupleks stan površine 200 m2 u jednom od najkvalitetnijih delova Novog Beograda – Blok 44, za poznavaoce kvalitetne gradnje sa kraja 1980-ih, uređenom ambijentu i prepoznatljivim šestospratnim belim lamelama, bez industrijskih objekata u okolini – idealno za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2. 5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički i papirološki odvojene celine - dva manja stana, dva ulaza. Manji stan je uknjižen na 35m2, a veći na 39m2, a mereno ima 48m2, oba po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U okviru kompleksa West 65 na Novom Beogradu nalazi se ovaj funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan površine 63m2, idealan za svakodnevni život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan ima dobar raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom. Dnevni boravak povezan je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Zemunska Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Omladinskih brigada Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 250.000 €, 57,31 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno namešten i opremljen, 2.0, cg, renoviran, 8/10, lift, terasa. Sjajna lokacija. Autoput i tržni centri su na dva minuta od zgrade. Dovoljno parking prostora. Prepuno zelenila. U bloku su i osnovna škola kao i veliko obdanište. Vero i Grčko-Kiparski centar u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar Milutina Milankovića Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stara Bežanija, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 224.000 €, 55,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, velika spavaća soba, kupatilo, a dužinom celog stana je velika lođa (oko 10-12kvm). U hodniku je lepa ostava koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija obiluje komercijalno-uslužnim sadržajem kao i velikim brojem linija gradskog saobraćaja ka svim delovima grada. Oko zgrade postoji dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaicji, u Studentskoj ulici, nalazi se ovaj stan u sivoj fazi. U stvarnosti stan ima 40 kvm, ali je uknjižen na 35 kvm. Okrenut ka parku. Prtostorije: dnevni boravak, kuhinja, spavaća sova, kupatilo, wc, lođa Agencijska provizija 2% Studentska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 439.900 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim podrumom koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u blizini restorana "Novak" i Beogradske arene. Ova dvostrano orijentisana nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 288.119 €, 79,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u neposrednoj blizini Bežanijske pijace, u ponudi su vrhunski stanovi u luksuznoj novogradnji koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Odlična povezanost sa svim delovima grada, kao i brzi izlaz na autoput, čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu stana: - dnevna soba - mala spavaća soba sa garderoberom oko 8kvm - terasa - kuhinja sa trpezarijom - kupatilo - hodnik sa ulaznim predhodnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 178.900 €, 47,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini (50-800m) osnovne škole, vrtića, pijace u Bloku 44, Univera, DM, pekara, mesara, doma zdravlja. Savski kej se nalazi u blizni od 400m. Stan je funkcionalan i sadrži sve potrebno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 153.500 €, 36,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična lokacija, raspored prostorija i jugo-zapadna orijentacija. Stan poseduje lođu i podrum. Ispred zgrade slobodna parking zona. Stan je uknjižen na 30 kvm, merena površina 36 kvm. Uknjižen 1/1 bez tereta, za svaku preporuku. Zgrada poseduje video nadzor. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Bloku 63 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immocentra, prodaje se dvosoban, funkcionalan stan ( iz predsoblja se ulazi u sve prostorije ). Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Zgrada održavana, puno zelenila. Uknjižen na 53m2 korisne površine + lođa i terasa (zastakljena).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5.0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan, kompletno opremljen petosoban stan, na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novom Beogradu. Moderan enterijer i sjajan raspored....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 279.000 €, 86,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji. U odličnom stanju, bez većeg dodatnog ulaganja. Dvostrano orijentisan. Stan može da se koristi za stanovanje, ali i kao poslovni prostor. Trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Nalazi se u blizini Merkator-a, Fontane, Mup-a Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 335.840 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji na Novom Beogradu, Tošin Bunar 3 sprat (od 9), trosoban stan, 83.96 m2, 4000 €/m² , 335840 evra Centralno grejanje Predstavljamo vam prostoran trosoban stan na idealnom 3 spratu u novoizgradjenoj, useljivoj novogradnji na prestižnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 280.000 €, 89,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Bežanijske kose, u ulici Marka Čelebonovića, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i održavan trosoban stan, idealan za porodičan život u vojnim zgradama koje su poznate po svom kvalitetu gradnje. Stan je uknjižen na 89 m², dok je grejna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.000 €, 44,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 245.000 €, 51,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SAVADA 3 je kompleks u mirnom delu bloka 65 i pruža savršeno okruženje za porodičan život. Moderno uređen i strateški povezan sa glavnim saobraćajnicama, školama, vrtićima i Delta City tržnim centrom. U prodaji dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Čine ga: open space dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 175)

<< <1 2 3 4 5> >>