• GoHome Professional
stan u novom beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stan u novom beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u novom beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 3.459 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • namešten
    • klima
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJŽEN 3.0 STAN, 21. BLOK NOVI BEOGRAD! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 268.000 EURA Lokacija: Beograd, Novi Beograd, Blok 21, sprat 5/5 Površina: 77m2 ( uknjižen na 57m2 ) Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevnog boravka; - kuhinje; - terpezarije; - 2 spavaće sobe;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu zadnjih 14 dana'
335.000 €
96.200 €
385.000 €
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 352.000 €, 89,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u neposrednoj blizini Bežanijske pijace, u ponudi su vrhunski stanovi u luksuznoj novogradnji koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Odlična povezanost sa svim delovima grada, kao i brzi izlaz na autoput, čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Arsenija Čarnojevića 4. 0, 95m2 (terasa 4m2), CG, dva lifta, 12/15, interfon, podrum U prilici smo da vam ponudimo izuzetan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u Bloku 37. Stan se nalazi se na 12. spratu od ukupno 15, u izuzetno uredno održavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan trosoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo luksuzan stan u novogradnji u okviru Airport Garden kompleksa.Stan je potpuno nov i neuseljavan, završen u modernom i luksuznom stilu, idealan za mladi par ili kao investicija. Nalazi se na sunčanoj strani, sa dosta prirodne svetlosti tokom celog dana.Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,30 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Nekretnina na Bežanijskoj kosi Na prodaju je funkcionalan stan na Bežanijskoj kosi, idealan za porodični život ili izdavanje. Stan je troiposoban, sa ukupno četiri sobe, od kojih su tri spavaće sobe. Nalazi se na prvom spratu zgrade, što omogućava lak pristup i udoban boravak. Ukupna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 249.390 €, 83,13 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska, stan od 83,13 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 115.800 €, 38,60 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 38,60 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 269.000 €, 77,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je odličan, trosoban stan, efektno adaptiran u troiposoban. Stan ima veliki dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, predsoblje sa plakarom, odvojena kuhinja sa izlazom na lođu. Stan je sunčan, svetao, dvostrano orijentisan, ima podrum. Blizina na 2 - 5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.menadzer.biz

Prelep stan na TOP lokaciji, na korak od Savskog Keja, blizina reke, Savskog setalista, novih naselja od Bloka A do Belvila, Trznih centara, Delta City, Doma zdravlja, marketa, apoteka, trznica. Stan je dvostrano orijentisan istok-zapad i sa otvorenim i lepim pogledom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 232.500 €, 75,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan u ulici Dr Ivana Ribara, na jednoj od najtraženijih lokacija u blokovima. Zgrada i ulaz su dobro održavani, poseduje 3 lifta,od kojih je jedan teretni, interfon. Stan dvoiposoban po strukturi, ali zahvaljujući dobrom rasporedu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen, izvorno 3.5 stan, ne gleda na autoput. Zgrada između vrtića i osnovne škole, istočno orjentisan, svetao. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 32, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 254.000 €, 72,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvoiposoban stan uknjižen na 72m2 korisne površine plus terasa 8m2, vojna zgrada, stara kvalitetna gradnja, odlična struktura. Stan poseduje odvojenu kuhinju, trpezariju sa izlaskom na prostranu terasu sa otvorenim pogledom na dve strane, dnevnu sobu, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Dvosoban, uknjižen stan bez tereta i zabeležbe. Aluminijska stolarija, komarnici, roletne, nova unutrašnja stolarija, renovirano kupatilo. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 159.000 €, 36,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan dvosoban stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je uknjižen na 59 m² grejne površine, uz dodatnu terasu i zasebnu lođu, a ukupna funkcionalna površina pruža visok nivo komfora i odlične mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen stan preko puta Carine na Novom Beogradu.Odlična lokacija,blizina Fontane,Novog merkatora,autoputa. Nalazi se na 8.spratu od 9,u izvornom stanju. Uknjižen na 51m2,sa lođom ima 61m2. Agencijska provizija 2% za kupca. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 150.690 €, 50,23 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, stan od 50,23 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Jurija Gagarina, 1.0, 32 m2 sa zastakljenom terasom, IX od IX spratova, cg, tel, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima, brzo useljiv, uknjizen na 30 m2. Odrzavan, izuzetno funkcionalan i svetao stan sa veoma lepim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 184.740 €, 61,58 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 61,58 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stara Bežanija, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 117.270 €, 39,09 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 39.09 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 249.420 €, 83,14 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 83,14 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 445.000 €, 172,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Struktura....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Omladinskih brigada Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 175.470 €, 58,49 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 58,49 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 239.730 €, 79,91 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 79,91 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 133.110 €, 44,37 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 44.37 m2.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 163)

<< <1 2 3 4> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura