• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 7 dana" pronađeno 1 467 nekretnina - prosečna cena 3.472 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Liona, u neposrednoj blizini vrtića, VI beogradske gimnazije i pozorišta "Zvezdara teatar" u zgradi novije gradnje, prodaje se luksuzan četvorosobni dupleks ukupne površine 112m2 , uknjižen na 102m2. U donjem delu površine 50m2 u open space konceptu nalaze se: kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mali 1.5 stan na Zvezdari, uknjižene korisne površine 28 kvm (po merenju 33 kvm). Nalazi se na 4. spratu zgrade novije gradnje. Stan je ušuškan u potkrovlju, koje mu daje poseban šarm i mir. Pametno iskorišćen prostor, pun svetlosti. Savršen za mlade parove, studente ili kao sigurna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 270.000 €, 133,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Svaka jedinica je uknjižena 1/1. - Ukupna površina 133 m2. - Uredna dokumentacija. . - Etažno grejanje na struju. - PVC stolarija. - Klima. - Novija gradnja. - Prostor za parkiranje ispred zgrade. . - Jedinstvena prilika. - Idealno za veće porodice. - Mogućnost uređenja prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u prestižnom Wellport kondominijumu. Mirna luka na Novom Beogradu. Savršena prilika za porodični život na odličnoj lokaciji. Zelene površine, dečija igrališta, vrhunska bezbednost 24/7 recepcija, blizina svih sadržaja (šoping, vrtići, škole, auto-put).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.000 €, 30,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen stan površine 30 m², kompletno renoviran i opremljen, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nepokretnost se nalazi u ulici Knjeginje Julije (bivša Riječka), odmah iznad Južnog bulevara, na mikrolokaciji koja je infrastrukturno u potpunosti razvijena i sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Belokrajinska Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 82.000 €, 23,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Jednosoban stan, na I/II, grejanje na klimu i norveški radijator, na podu laminat. Prodaje se namešten. Tiho i mirno okruženje. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Jednosoban stan, Beograd - Senjak | Prodaja · 23m² · 82.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 53,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude funkcionalan stan površine 53m² + terasa 6m², sa mogućnošću adaptacije iz dvosobnog u 2.5-soban stan. Stan je južno orijentisan, nalazi se na 3 spratu od ukupno 8 spratova u održavanoj zgradi. Ispred zgrade je dostupan parking. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 150.000 €, 39,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, potpuno opremljen stan, bez ulaganja, na trećem spratu zgrade iz 2018. godine. Lokacija ima odličnu infrastrukturu i povezana je sa ostalim delovima grada mnogobrojnim autobuskim linijama. U blizini se nalazi škola, vrtić i komercijalni sadržaji. Stan ima dobar raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 42,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Koste Abraševića, 2.0, 42m2, balkon sa EG, 1/3 Odličan dvosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Crvenom Krstu- Koste Abraševića . Struktura: ulazni hodnik , kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba sa izlazom na balkon, spavaća soba i kupatilo. Stan je u procesu renoviranja i takav....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Džordža Vašingtona Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 80,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BW Scala-luksuzan porodičan stan sa pogledom na park+ U jednom od najprestižnijih delova Belgrade Waterfront, u moderno uređenoj zgradi BW Scala, prodaje se izuzetno funkcionalan i elegantno opremljen stan površine 81 m². Dvostrano orijentisan, stan pruža savršen balans urbanog života....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 399.900 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Bore Prodanovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-160m2 , ugovorna povr��ina-59.00m2, Odli��an vi��eeta��ni stan sa panoramskim pogledom na celi grad. Bez ulaganja. Stan se prodaje sa name��tajem. Idealan za vi��e��lanu porodicu. U blizini kompletna infrastruktura. I nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 156.900 €, 59,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao, dvostrano orjentisan,komforan, kompletno renoviran stan.Promenjena pvc stolarija, unutrašnja stolarija, vodoinstalacije kupatilo je sa prirodnom ventilacijom. Sastoji se od komfornog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 364.000 €, 91,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Specijalna ponuda-odlična prilika prodaje se stan sa garažom (25000 evra). U stambenom kopleksu novije gradnjeo nalazi se ova nepokretnost. Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica . U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 276.700 €, 68,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 3.0s, 68 m, bez provizije, novogradnja, LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 47m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 47m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Podrum Šantićeva Soba: 4 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 270.000 €, 127,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan na idealnoj lokaciji- u Beogradskoj ulici na Slaviji. Pozicija savršena i pruža sve sadržaje koje život u centru grada podrazumeva. Zgrada je strarije gradnje, dobro održavana, bez lifta. U zgradi nekoliko stanova funkcionišu kao poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dobra i mirna lokacija sa dosta zelenila. Odlična prateća infrastruktura, škola, vrtić, prodavnice, gradski prevoz Zgrada novije gradnje (2002.godina). Uknjižen stan u odličnom stanju, istočne i jugoistočne orjentacije. Dokumentacija uredna, moguća kupovina i putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 234.894 €, 71,18 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 899 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Ova moderna stambena zgrada nudi vrhunski kvalitet života uz smart home sistem. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 12 Spratnost: 12 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.000 €, 31,00 m2 cca 5680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Gospodar Jevremove. Stan je površine 31m2 sa terasom, nalazi se na šestom, poslednjem spratu. Potpuno je renoviran. Odmah je useljiv. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Slike u pripremi!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 20,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 20,5m2(terasa 0.5), TA, III/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 20m2. Izuzetno funkcionalna garsonjera u centru grada, zapadno orijentisana. Idealna i za stanovanje i kao investicija, jer se nalazi u blizini Knez Mihailove i mnogih fakulteta. Renovirana i opremljena. Kontakt 064/81....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Nikolaja Hartviga Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.450 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 656)