• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 7 dana" pronađeno 1 072 nekretnina - prosečna cena 3.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 3.sprat
    • pogodan
    • novogradnja
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 375.000 €, 147,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je 95,70m2 i terasa sa dvoristem 50,95m2. 2 kupatila i toalet . Toplotne pumpe Novogradnja rok mart 2027 godine. Garaza 35000 +pdv Cena + pdv Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 229.900 €, 57,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Vračara, u najnovijoj modernoj zgradi sa video-nadzorom, nalazi se stan koji pruža spoj prestiža, funkcionalnosti i vrhunskog komfora. Prostor je adaptiran tako da savršeno odgovara i stanovanju i poslovnim potrebama, što ga čini idealnim za različite namene — posebno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu zadnjih 7 dana'
320.000 €
195.000 €
338.000 €
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.180 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dvosobnog stana 44,09 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim parking mestima. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 247.190 €, 65,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 65,05m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 416.500 €, 157,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u prestižnom kompleksu u izgradnji, u srcu Zemuna, u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Ugrinovačke ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima i plaća se po utrošku, a utrošak je minimalan zbog energetskog pasoša B klase koji poseduje objekat.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 385.000 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep salonski stan u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave, wc i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, kao i terasu na krovu zgrade. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo luksuzan stan u novogradnji u okviru Airport Garden kompleksa.Stan je potpuno nov i neuseljavan, završen u modernom i luksuznom stilu, idealan za mladi par ili kao investicija. Nalazi se na sunčanoj strani, sa dosta prirodne svetlosti tokom celog dana.Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 248.000 €, 63,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Palilula, Stanoja Glavasa 63m2, stan za zivot ili kancelarijski prostor .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.advantagebg.net

Agencija ADVANTAGE obezbeđuje Vam ZNAČAJNE POPUSTE za uređenje i opremanje Vaše nekretnine - u prodajnim objektima TEHNOMANIJE ( www.tehnomanija.rs ) i PINOLESA ( www.pinoles.com ) Mutapova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 299.000 €, 145,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.knez-nekretnine.com

PROŠLE GODINE LUXUZNO ADAPTIRAN,RENOVIRAN I OPREMLJEN PETOSOBAN STAN SA ZASEBNIM DVORIŠTEM TERASOM 150M2. BRENDIRANA OPREMA:WI-FI SMART HOME,RASVETA MOES,AJAX S, KLIME HINANO HISENSE 24K+3X9K BTU, BOSCH, NOX KERAMIKA, GROHE, KAMIN, VMC, VENTILACIJA. STAN JE U NOVIJOJ ZGRADI U BLIZINI....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izvoran dvoiposoban stan u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na sedmom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i funkcionalno je organizovan za udoban porodični život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i kruga dvojke. Odlicna zgrada od fasadne cigle u tihoj ulici s drvoredom i zoniranim parkingom s mogucnoscu godisnje pretplate. Komotan 1.0 stan lepog rasporeda.Svetao i prijatan stan pogodan za sve namene - za stanovanje ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 338.352 €, 89,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 89,04 m2. Nalazi se na četvtrtom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i konforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen trosoban stan u prelepom delu naselja sa dosta zelenih površina. Stan ima odličan raspored prostorija. Idealan je za višečlanu porodicu. Prirodni položaj i dobri sadržaji daju prednost življenju u ovom delu grada, posebno u letnjim mesecima. U skorije vreme stan je renoviran,promenjene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 315.000 €, 78,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu grada, u delu atelje 212, opština Stari grad. Stan je površine 78m2. Vrlo zanimljive i prostrane strukture. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova. Stan je na petom spratu ali bez kosina. Zgrada je starije gradnje ali redovno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 167.390 €, 44,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 44 ,05m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 784.400 €, 148,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Braničevska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 328.500 €, 86,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Njegoševa Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 80,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je luksuzan petosoban dupleks, moderan, prostran, odmah useljiv u kvalitetnoj novogradnji. 120 mkv mereno (80mkv uknjiženo). Idealan za višečlanu porodicu. Dva kupatila, dve kuhinje. Terasa. U cenu stana ulazi i garažno mesto u zgradi. Odmah useljiv, hitna prodaja, fiksna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 33,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

U mirnom okruzenju bez buke.Na odlicnoj lokaciji, sa blizinom vise fakulteta, inrastrukturalno odlican. Vrlo interesantan kao investicija jer je idealan za rentiranje. Postoji mogucnost i kupovine garaznog mesta (iskljucivo uz stan). Adaptibilan, lako se moze preurediti i dobiti dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 266.000 €, 70,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 70 m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Bulevar Arsenija Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom središtu Beograda, tamo gde se gradski ritam najjasnije čuje, prodaje se salonac na Slaviji – prostor od 171 kvadratnog metra, u kojem svaka soba priča svoju priču, a prozori otvaraju pogled na grad koji ne prestaje da živi. Stan se nalazi na lokaciji koju je teško nadmašiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 420.000 €, 83,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu BW Vista – Beograd na vodi BW Vista je stambena zgrada sa 23 sprata , završena u 2019. godini . Smeštena je u drugom redu uz Sava Promenadu , u neposrednoj blizini Savskog parka , tržnog centra Galerija , hotela The St. Regis U ponudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 275.000 €, 57,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Retko u ponudi Poslednji sprat Lep pogled 65m2 merne površine Uknjiženo na 57m2 zbog redukovanja dela kosina Lift ide do V sprata Jedan sprat se mora ići peške Delimično renoviran stan i lepo održavan Dodatno proširen tako da ima 60 m2 korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 254.000 €, 72,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvoiposoban stan uknjižen na 72m2 korisne površine plus terasa 8m2, vojna zgrada, stara kvalitetna gradnja, odlična struktura. Stan poseduje odvojenu kuhinju, trpezariju sa izlaskom na prostranu terasu sa otvorenim pogledom na dve strane, dnevnu sobu, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Topla preporuka - komforan dvoiposoban stan, korisne površine 71 m2 + lepa prostrana lođa 10 m2 na prvom spratu zgrade od 6 spratova sa liftom + pripadajuci podrum. Funkcionalne je strukture: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i odvojen spavaći blok sa predsobljem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima. Karla Soprona.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 629)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com