• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 2 419 nekretnina - prosečna cena 3.445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • lođa
    • 4.sprat
    • useljiv
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 88,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o Prodaje se kompletno namešten 3.5 stan u zgradi sa 6 stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, 2 spavaće sobe, sobe garderober, ostave, 2 kupatila i lodje. Renoviran je 2019. godine sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalasn stan u mirnoj ulici sa porodičnim kućama u prizemlju zgrade sa posebnim ulazom odvojenim od ulaza u zgradu. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulaznog hodnika,spavaće sobe,prostrane open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i toaleta. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izvoran dvoiposoban stan u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na sedmom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i funkcionalno je organizovan za udoban porodični život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Bulevar Arsenija Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Dr Đorđa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 232.000 €, 65,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima (Meister parket) i belom tehnikom. Karla Soprona.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 67,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 260.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Savski Venac, ulica Kralja Milutina. Odličan dvoiopsoban stan na petom spratu, od ukupno šest. Stan je uknjižen na 52m² - mereno 67m², od toga terasa 11m². Centralno grejanje, internet, katv. Lift. Stan je za svaku preporuku. Na odličnoj lokaciji, u blizini Slavije, ambasada, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 381.083 €, 123,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se četvorosoban stan u novogradnji na Zvezdari, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je uknjižen na 123m2, i nalazi se na 6. spratu od ukupno 7 spratova u kvalitetnoj novijoj zgradi sa liftom. Po strukturi je funkcionalan i prostran, idealan za porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.999 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Vaznesenjske crkve kao i ulice Kneza Miloša, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na petom spratu u urednoj i održavanoj zgradi. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji kako za život tako i za ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetno traženoj lokaciji, kod Liona, u Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se 1.5 stan, 43 kvadrata, u kvalitetno rađenim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je u mirnijem delu sa pogledom na park. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.000 €, 72,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Brankova, 2.5, 72 m2 sa terasom i balkonom, I od V spratova, cg, lift, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen, salonac, starogradnja. Komforan dvosoban stan, dvostrano orijentisan. Svetao, okrenut prema dvoristu. Visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Narodnog pozorišta. Stan je površine 31m2 (27kv je uknjiženo), nalazi se na šestom, poslednjem spratu u zgradi iz 60-tih godina. Potpuno je renoviran, jugozapadno orijentisan, osunčan i prozračan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.888 €, 50,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je jednosoban stan u novoj zgradi BW Garden Palace - odlična prilika i za poslovni prostor i za život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešernice i terase. Stan je vrlo svetao i funkcionalan, i sadrži staklene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu uredne zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Dorćol-kej,reka. Zgrada poseduje lift i dva ulaza, a stan se izdvaja po odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Izuzetan, funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je pozicioniran na 5. spratu luksuzne novogradnje, orijentisan ka reci, pruža mir i privatnost jer se zgradi prilazi iz tihe ulice sa minimalno saobraćaja. Radnička, Beograd, Srbija ; Zemun, Karađorđev....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 159.000 € na 169.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2026 - 159.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen stan preko puta Carine na Novom Beogradu.Odlična lokacija,blizina Fontane,Novog merkatora,autoputa. Nalazi se na 8.spratu od 9,u izvornom stanju. Uknjižen na 51m2,sa lođom ima 61m2. Agencijska provizija 2% za kupca. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 184.740 €, 61,58 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 61,58 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo stan je od zute fasadne cigle. Ispred zgrade veliki parking. Stan je prostran, funkcionalan, dvostrano orjentisan, odrzavan. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja luksuzno opremljenog stana sa pogledom na Dunav – Severni bulevar, Zvezdara Na prodaju izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari – Ledinačka ulica, u neposrednoj blizini Severnog bulevara. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Ljuba Vučkovića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Saobraćajni fakultet, Ljuba Vučkovića, 58m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Bloku 63 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immocentra, prodaje se dvosoban, funkcionalan stan ( iz predsoblja se ulazi u sve prostorije ). Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Zgrada održavana, puno zelenila. Uknjižen na 53m2 korisne površine + lođa i terasa (zastakljena).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 270.000 €
19.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom... 49m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Mike Alasa.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 718)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>