• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što veći

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što veći" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 1.889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • lift
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 94.000 €, 38,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 38m2, podno grejanje, lift, PR/III. Građevinska dozvola. Biće uknjižen kao poslovni prostor. U prilici smo da Vam ponudimo stan u zgradi visokog kvaliteta u blizini Beo Shopping centra i Cvetkove pijace. U izgradnji su korišćeni visoko kvalitetni materijali: - prvoklasna granitna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 89.000 €, 38,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan odličan kao investicija za rentiranje ali i za život. Stan poseduje: Dve male sobe, i spojeno kuhinja, trpezarija i dnevna soba sa izlazom na terasu. Terasa gleda na zvezdarsku šumu, kada ste na terasi ste zapravo u šumi, poslednji red zgrada, nije dozvoljena gradnja dalje, vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 82.236 €, 37,38 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 81.532 €, 37,06 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 37.06m2(terasa 2.65), norveški radijatori, PR/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 37,34m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno spavaćeg....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se jednosoban stan – Železnik, ul. Darinke Radović U mirnom i dobro povezanom delu Železnika. U blizini su prodavnice, škole, vrtić i javni prevoz, što ga čini praktičnim za svakodnevni život. Nekretnina je uknjižena , bez tereta i zabeležbi , ppogodna za kreditne kupce ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd-Otona Župančića Jednosoban stan 37m2, sa lepim rasporedom, klasično prizemlje, nije ukopano, lep i uredan ulaz. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, sa cg, ktv, interfon. Odlična lokacija, miran kraj, u neposrednoj blizini prevoza, škole, vrtića, više marketa, tržnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, komforan stan, na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini prevoza i prodavnica. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavace sobe. dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Zbog konfiguracije terena u stan se ulazi silaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.800 €, 37,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo novogradnja u završnoj fazi U ponudi su stanovi od 31m do 53m, pažljivo projektovani da maksimalno iskoriste prostor idealni i za život i za investiciju. Objekat se nalazi na lokaciji sa dobrom povezanošću ka gradu, uz blizinu gradskog prevoza i svih bitnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 87.300 €, 37,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan stan od 36 m², na odličnoj lokaciji na Zvezdari, na granici sa Mirjevom. Odlična mikroloksvija, mirna ulica a u blizini se Bulevara kralja Aleksandra, što obezbeđuje brzu i praktičnu povezanost sa ostatkom grada. Stan se nalazi u dobro održavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 89.500 €, 37,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban stan, u mirnom kraju, izuzetna prilika. Blizina skole, vrtica, TC, marketa, pijace, gradskog saobracaja. Odrzavan stan, bez ulaganja. Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.910 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 37 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Zemun Polje, Partizanskih učitelja, 82m2 .. 82m2, 3.0, PR/1, EG, terasa, parking, podrum Dokumentacija: uknjižen. Stanje: za sređivanje. Stan u prizemlju u Zemun....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.200 €, 37,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u pretprodaji, u jednoj od najperspektivnijih novogradnji na Novom Beogradu. Sa svojih 37 kvadrata pažljivo organizovanog prostora, ovaj stan nudi upravo ono što je danas najtraženije — funkcionalnost, komfor i moderan stil života. Ulazni prostor vas vodi ka dnevnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.200 €, 37,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 90.063 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118695, VPR/IV, uknjižen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Svetao, blizu prodavnice, vrtića i škole. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 83.000 €, 37,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa zasebnim ulazom u sklopu manje stambene zgrade blizu pošte u Železniku. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan u blizini škole, vrtića, prodavnica, autobusa. Grejanje na TA peći. Odmah useljiv. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 86.900 €, 37,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvosoban stan na ulazu u Zemun Polje. Renoviran prošle godine. Lociran u blizini pijace, crkve, obdaništa i stajališta gradskog prevoza za linije 707,708,709, 704 i 704n. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, ostava i terasa. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.050 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje, na par koraka od Cvetkove pijace. Stan je površine 37m2 i obavezna je kupovina prostrane terase od dodatnih 35m2. Cena terase po dogovoru. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je kvalitetne....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.228 €, 36,45 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
15.02.2026 - 91.125 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 36,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep jednosoban stan u novijoj zgradi, sređen, ima terasu. Odličan je za izdavanje kao i za život. Nalazi se u blizini Tc Big, gradskog prevoza, marketa, škole.........3112 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 87.500 €, 36,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Za Vas, u ponudi imamo jednoiposoban stan u mirnom delu Zvezdare. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe spojene sa kuhinjom, iz koje izlazite na dvorišnu terasu kojoj samo Vi imate pristup, jedne spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje nenamešten, tako da postoji mogućnost potpunog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 82.800 €, 36,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u okviru novog stambenog kompleksa u Železniku, smeštenog u mirnom i porodičnom delu naselja. Struktura stana: 36 m² Dve spavaće sobe Funkcionalan raspored prostorija Svetao i moderno projektovan prostor Uz stan je moguće kupiti: Parking mesto Ostava Objekat je trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 89.500 €, 36,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 87.500 €, 36,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan na Zvezdari, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi u suterenu zgrade izgrađene 2006. godine, ima 36 kvm, a pripada mu i terasa / dvorište od 12 kvm. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-dnevno-trpezarijski deo, soba, kupatilo, terasa Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan. U blizini skola, vrtica, gradskog prevoza, prodavnica, Mogucnost renoviranja po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji u Jajincima, smešten u uređenom i mirnom kompleksu. Stan poseduje terasu i funkcionalan raspored prostorija, idealan za porodičan život. Objekat je građen kvalitetnim materijalima, a ispred zgrade se nalazi veći broj parking mesta za stanare....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.825 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 35.93m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 82.237 €, 36,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane dnevne i spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 87.000 €, 36,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HIT ponuda! Blizu Bulevara - 1.5 stan i dvorišna terasa 12m² U ponudi je odličan svetao jednoiposoban stan u suterenu kvalitetno građene zgrade iz 2006. godine, u mirnoj ulici na Zvezdari. Svega par minuta vožnje udaljen od Bulevara kralja Aleksandra. Funkcionalan raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....