• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što veći

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što veći" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 1.889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parking
    • podno grejanje
    • namešten
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 94.800 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 3. 0 namesten stan sa parking mestom u centru grada. Stan ima 79 m2, sastoji se od dnevnog boravka , trpezarije i kuhinje open space koncepta, dve spavace sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Sam stan kao i oprema u stanu su odlicnog kvaliteta, moderno dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 91.200 €, 76,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 90.000 €, 75,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 82.500 €, 75,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 110.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 93.600 €, 72,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93304, IV/V, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi se u zgradi novije gradnje, u mirnoj, neprometnoj ulici, te je izolovan od gradske buke, ali i nadomak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 86.400 €, 72,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121519, lift, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 85.200 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za porodicu u kompleksu Voždove kapije. - Privatno dvorište sa portirom, dečijim igralištima, padel terenom, zelenilom - Izlazi na ulicu Vojvode Stepe – dobro povezano sa gradom. - Kvalitetna novogradnja sa fantastičnim pogledom. - Stan se izdaje neopremljen – ima ugradne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u mirnom delu Barajeva u naselju Gaj. Uknjižen je na 57m2 i ima još 13m2 korisne površine. Sastoji se od: ogromnog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, jedne velike spavaće sobe, jedne manje sobe sa sopstvenom terasom, kupatila u koje se ulazi iz hodnika, još jedne terase na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 86.250 €, 69,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85120, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, nadomak tržnog centra Galerija, Kule Beograd, Kliničkog centra, Savskog Trga. Stan je moderno opremljen, strukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 68,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, odmah useljiv, uknjižen, stan sa velikim dvorištem .. / nedaleko od Bulevara, zgrada sa termoizolovanom fasadom, zaseban ulaz, trostran, odmah useljiv svetao, funkcionalan stan, 2 spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, EG, alu radijatori, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, moderno dizajniran stan na odličnoj lokaciji, u novoizgrađenom objektu koji do sada nije useljavan. Prostor je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman da svojim budućim stanarima pruži sav komfor i udobnost. Posebnu vrednost stana daje terasa sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 43764, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Kompletan nameštaj i tehnika su novi. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu, te ste zaštićeni od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113005, X/, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, kancelarija. Kompletno opremljen kancelarijski prostor u atraktivnom naselju Belvil! Kancelarije su opremljene kvalitetnim nameštajem i monitorima.Uz stan ide jedno parking mesto,uključeno u cenu zakupa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 489 Lokacija: Stan se nalazi u mirnom delu grada, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DUPLEKS STAN NA LEDINAMA – 4-SOBAN, 68m² – ODLIČNA PONUDA! Na prodaju četvorosoban duplex stan na mirnoj i porodičnoj lokaciji – Ledine, Novi Beograd. Ledine, Novi Beograd – dobro povezana zona, mirno okruženje, idealno za porodičan život. Tip: Dupleks Površina: 68 m² Struktura: 4....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 83.000 €, 67,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan dupleks u naselju Borča ukupne površine 67,92 m2 koji se nalazi u nivou prvog sprata neto površine 46,36 m2 i potkrovlja neto površine 21,56 m2. Odlična lokacija. Blizina osnovne škole, prodavnica, apoteka itd. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 65,29 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 91.000 €, 65,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, renoviran stan u potkrovlju zgrade. Izgrađen sa dobijenom upotrebnom dozvolom. Zgrada uknjižena i priključena na kanalizaciju. U neposrednoj blizini škole, pijace, Doma zdravlja, u centru Koteža. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 93.000 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119929, klima, izvorno stanje, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuća u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran život uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Može na kredit za mlade. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na ulasku u Nolec je nova uknjizena zgrada, ulica 8mart Prodaje se 3 soban, funkcionalan stan u PR sa velikom terasom. Stan je useljiv I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.150 €, 62,10 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji u Boleču, na odličnoj lokaciji idealnoj za miran porodični život, uz dobru povezanost sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala, sa akcentom na dugotrajnost, komfor i funkcionalnost. Pametno organizovan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 376)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>