• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što veći

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata što veći" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 1.889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 1.sprat
    • bazen
    • lođa
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 93.000 €, 41,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namešten. Pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.075 €, 41,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan površine 41.43 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 81.200 €, 41,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Novogradnja Terasa Interfon Kikindska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.130 €, 40,47 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 93.058 € na 97.104 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.104 €, 40,46 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 93.058 €
27.04.2026 - 97.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi odličan stan u novogradnji. Petra Banićevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.700 €, 40,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.920 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Lokacija: Izuzetno mirna, zelena zona sa pogledom na Dunav i Avalu, dovoljno udaljena od saobraćajnica. U neposrednoj blizini škole, vrtića, banke, marketa, Doma zdravlja, pijace, policijske stanice, autobuskih linija i svih drugih potrebnih sadržaja. Podmorničara Đorđa Mitrovića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 97.100 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo više manjih stanova, u zgradi sa planiranim završetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odličnom infrastrukturom i povezanošću sa svim delovima grada. U ponudi su strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U naselju Sunčani breg gradi se, na osnovu građevinske dozvole, moderan stambeni objekat sa samo devet stanova i sopstvenim parkingom. Predviđena je ugradnja kvalitetnih građevinskih materijala ( hrastov parket, antracit pvc stolarija, uvozna keramika) Lokacija idealna za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 91.818 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 40,34m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od prostorija stan poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, 1 spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka u okviru kojeg je smeštena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat će raspolagati sa ukupno 10 stanova raspoređenih na dve etaže, tj. u prizemlju ( visina I sprata ) i na I spratu. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura i to: - jednosoban od 29, 70 m2 - dvosobni stanovi od 40m2 do 49 m2 - dvoiposobni od 56 m2. Stanovi su izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.920 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.100 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odlicnom infrastrukturom i povezanoscu sa svim delovima grada. U ponudi su strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Stan 1.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 18 (Staro Sajmište), , Sajmište, 40m2, 85000 eur Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada koju plaća kupac u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten stan u kvalitetnoj novogradnji sa terasom. Zgrada ima lift koji ide do 6. sprata. U blizini se nalaze škole, vrtići, pijace, park za decu i trgovina. Železnik je naselje koj eje odlično saobraćajno povezano sa ostatkom grada autobuskim linijama, kao i mesto gde....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 89.000 €, 40,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan sa dve spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom, povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji ima izlaz na terasu sa jedinstvenim pogledom na Zvezdarsku šumu. Ovaj stan pruža osećaj života u prirodi, dok je u isto vreme u urbanom okruženju. Karakteristike stana: Dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.947 €, 40,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u pretprodaji, u jednoj od najperspektivnijih novogradnji na Novom Beogradu. Sa svojih 40 kvadrata pažljivo organizovanog prostora, ovaj stan nudi upravo ono što je danas najtraženije — funkcionalnost, komfor i moderan stil života. Ulazni prostor vas vodi ka dnevnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 93.012 €, 40,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20, 27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 93.130 €, 40,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 93130 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 93.150 €, 40,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.000 €, 40,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan je u izvornom stanju u zgradi koja je dobro održavana bez lifta. Stan je uknjižen, uredna dokumentacija, moguća kupovina preko kredita. Uknjižen je na 24m2. Nalazi se u blizini svih sadržaja za udoban život: škole, autobuskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 96.000 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vaš miran kutak u Žarkovu – stan sa dvorištem i zelenilom. Predstavljamo Vam uknjižen i potpuno renoviran dvosoban stan u porodičnom i mirnom delu grada, na samo nekoliko koraka od škole, vrtića i prodavnica. Odlična je povezanost sa ostatkom grada, postoji i mogućnost parkiranja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122266, PR/, uknjižen. + T - 20m2 nije ušla u kvadraturu. Lokal pogodan kao investicija ili proširenje sopstvenog posla. Pogodan za salon, kancelariju, brzu hranu Na odličnoj lokaciji u blizini škole, autoputa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.200 €, 39,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Preradovićeva, Grocka, 91200€, 39m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Preradovićeva, Grocka Preradovićeva.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 82.700 € na 86.650 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 86.650 €, 39,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 82.700 €
24.04.2026 - 86.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan na prvom spratu u stambenoj zgradi na Vidikovačkoj padini. Stan je bez ulaganja, istočno orjentisan sa puno svetlosti. Ima dve trased na jednu se izlazi iz dnevnog boravka a na drugu iz spavaće sobe. Lep pogled ka Avali. Blizu prodavnice, škola, vrtić, autobus.....